Ahşap Küf Temizleyici Kimyasal

Ahşap küf temizleyici ürünümüz Sol Wood 604 tüm ahşap, kereste, tahta yüzeyler üzerinde zamanla oluşan küf, yosun lekelerini temizlemek için kullanılır. En iyi laboratuvar ortamlarında geliştirdiğimiz formüller ile üretimini yaptığınız ahşap küf temizleme kimyasalımız yüzeye zarar vermeden küf lekelerinin temizlenmesini sağlar. Su bazlı yapıda üretilen ahşap küf temizleyici kullanıcı ve çevre dostu bir üründür. Kullanım sonrasında ahşap yüzeyde bulunan küf lekelerini giderir. Küfün ve organik lekelerin yoğunluğuna göre temizleme işlemlerini birden fazla tekrar etmenizde bir sakınca bulunmaz. Ahşap küf temizleyici ürünümüzü lekeleri temizleyecek miktarda konsantrasyonunu ayarlayarak kullanabilirsiniz. Ovma gereksinimi duymadan küfleri temizleyebileceğiniz kimyasalımızı yüzeye püskürttükten sonra fırça ile silmeniz yeterli olur. Temizlenecek alana püskürttükten sonra 5-7 dakika beklenmelidir. Soltek Kimya firmamızın ürettiği ahşap küf temizleme ürünümüz tüm ahşaplarda kullanabileceğiniz güvenli bir üründür. Detaylı ürün bilgisi ya da muadil ürünlerimiz hakkında bilgi edinmek için alanında uzman kimyagerlerimiz ile görüşebilirsiniz. Sipariş için firma iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak ulaşılabilir fiyatlarda satın alabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Wood 604

Kullanım Alanı: Ahşap küf temizleyici 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgSol Wood 604 Ahşap Küf Temizleyici Nedir?

Ahşap Küf Temizleyici Sol Wood 604; tüm ahşap, kereste ve tahta yüzeylerde oluşan küf ve yosun lekelerini temizlemek için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Ahşap yüzeylere zarar vermeden, su bazlı bir temizleyici olarak, doğal güzelliklerini geri kazandırmak için idealdir. Ahşap yüzeylerin doğal güzelliği, mekanlara sıcak bir atmosfer katarken, zaman içinde oluşan küf ve yosun lekeleri bu güzelliği gölgeleyebilir. Soltek Kimya olarak özel formülasyonuyla geliştirdiğimiz Sol Wood 604 Ahşap Küf Temizleyici, bu tür sorunları çözmek için etkili bir çözümdür.

Su bazlı formülü sayesinde çevre ve kullanıcı dostudur.

  • Ahşap yüzeylere zarar vermez, renk değişikliklerine yol açmaz.
  • Küf lekelerini etkili bir şekilde temizler.
  • Organik lekeleri de gidermeye yardımcı olur.
  • Birden fazla uygulamada etkili sonuçlar sunabilir.
  • Ovma gerektirmez, püskürt ve sil yöntemi ile kolay kullanılır.
  • 5-7 dakika beklemenin ardından yüzey durulanabilir.
  • Ahşap yüzeyin üzerine Sol Wood 604 Ahşap Küf Temizleyiciyi püskürtün.
  • Fırça veya bez kullanmadan yüzeyi püskürttüğünüz ürün ile silin.
  • 5-7 dakika bekleyin, ürünün etki göstermesine izin verin.
  • Yüzeyi bol su ile durulayın.


Ahşap yüzeylerinizdeki küf ve yosun lekelerini etkili bir şekilde temizlemek için Sol Wood 604 Ahşap Küf Temizleyici’yi tercih edebilirsiniz. Soltek Kimya olarak uzman kimyagerleri ile iletişime geçerek ürün hakkında daha fazla bilgi alabilir, sipariş verebilir ve temiz ahşap yüzeylerine sahip olabilirsiniz.