Soltek Kimya

Yağ Sökücü Endüstriyel Solventler

Yağ sökücü solventler, su ile temizliğin mümkün olmadığı hassas metal parçaların, pano temizliklerinde, elektrikli aksamların ve kabloların bulunduğu yerlerde kullanılan yağ ve kir temizleyici solüsyonlardır. Solventler, yanıcı ve parlayıcı özellikte olabilir veya olmayabilir. Soltek Kimya Üretim A.Ş., farklı yüzeylere uygun birçok çeşitte solvent üretmektedir. Ayrıca, mevcut solvent veya kimyasalların numunelerini göndermeniz durumunda laboratuvar ortamında bire bir muadil ürünleri üretip deneme yapmanız için numuneleri tarafınıza gönderiyoruz. Denemeleriniz sonrasında onay vermeniz durumunda prosesinize özel olarak üretim yapabiliriz. Daha fazla bilgi için bizi arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. 

SOLEX CLEAN 101

Endüstriyel temizleyici

Endüstriyel temizleyici solvent bazlı ürünümüz Solex Clean 101, endüstrinin

SOLEX CLEAN GN

Solvent bazlı temizleyici

Solvent bazlı temizleyici kimyasallar, endüstriyel işletmelerin üretim

SOLEX CLEAN 103

Klima temizleme solventi

Klima temizleme solventi ürünümüz Sol Clean 103 klima iç ve dış ünitelerinin

SOLEX KR C 20

Kuru temizleme solventi

Kuru temizleme solventi tekstil sektöründe en çok kullanılan kimyasal temizleme

SOLEX CLEAN 104

Temizleyici solvent

Temizleyici solvent ürünümüz Solex Clean 104, hidrolik, gres, makine, motor yağı

SOLEX CLEAN İZO

İzopropil alkol

İzopropil alkol, dünya genelinde çok yaygın olarak bilinen ve kullanılan temizlik alkol türüdür.

SOLEX HEKZA

Hekzan yağ çözücü

Hekzan yağ çözücü solvent endüstrinin bir çok alanında kullanılan çözücülerden

SOLEX CLEAN 102

Metal Temizlik Solventi

Temizlik solventi kimyasal ürünümüz Solex Clean 102 metal yüzeylerin

SOLEX AST 45

Yağ çözücü solvent

Yağ çözücü solvent aseton ürünümüz Solex AST 45 aseton yoğunluklu keskin

SOLEX MT 200

Metal üzeri yağ alıcı

Metal üzeri yağ alıcı solvent ürünümüz Solex MT 200 metal sektöründe boya

D-40 SOLVET

Yağ Çözücü

D40 solvent birçok sanayi alanında etkin şekilde kullanılan ürünümüzdür.

İPA SOLVENT

İpa solvent cleaner

İpa solvent cleaner birçok endüstriyel alanda kullanılan kimyasalımızdır

SOLEX CLEAN MS

Metal solvent

Metal solvent ürünümüz Solex Clean MS endüstriyel alanlarda çeşitli amaçlar

KOKUSUZ SOLVENT

Kokusuz solvent

Kokusuz solvent endüstriyel alanda sıklıkla kullanılan kimyasal ürünümüzdür.

ULTRASONİC CLEANER SOLVENT

Ultrasonic cleaner

Ultrasonic cleaner solvent ultrasonik banyolarda yağ, kir gibi temizlik

PARAFİN SOLVENT

Paraffin solvent

Paraffin solvent kimyasalımız parafin bazlı olan ürünleri çözmek için kullanılır.

XYLENE SOLVENT

Xylene solvent

Xylene solvent plastik şişelerin üretiminde ve polyester giyim sektöründe kullanılır.

SOLVENT ALKOL

Solvent alkol

Solvent alkol organik bir çözücüdür. Birçok farklı endüstriyel alanda kullanılan

SOLEX TS 86

Tutkal sökücü solvent

Tutkal sökücü solvent Solex TS 86, tutkal ve diğer yapıştırıcı türlerinin bırakmış

SOLEX EYS 86

Yağ alma solventi

Yağ alma solventi Solex EYS 86 solvent bazlı kimyasallardan üretilmiştir.

SOLEX CLEAN 720

Buharla yağ alma solventi

Buharla yağ alma solventi Solex Clean 720 üretim aşamasında kullanılan bir

SOL REM INK

Mürekkep sökücü

Mürekkep sökücü ürünümüz Sol Rem INK özel ve güçlü formülasyonu ile tüm

SOLEX MS 820

Matbaa solvent

Matbaa solvent ürünümüz Solex MS 820 matbaa ve ofset fabrikalarının

Yağ Sökücü Solventler

Yağ sökücü solvent, su ile temizliğin mümkün olmadığı, korozyonun, nemin problem olduğu hassas metal parçaların, pano temizliklerinde, makinelerin elektirikli aksam ve kabloların bulunduğu yerlerde mekanik parçaların temizliği için kullanılan yağ kir temizleyici solüsyonlardır. Laboratuvarımız kendi bünyemizdedir. İlk belirgin özellikleri yanıcı ve parlayıcı özellikte olan veya olmayan olarak ikiye ayrılır. Soltek Kimya Üretim A.Ş. olarak tüm yüzeylere uygun birçok çeşitte solvent üretimimiz vardır. Yağ sökücü solventlerin kendi aralarında birçok çeşidi vardır. Bunlardan bazıları; metal temizlik solventi, yağ alma solventi ve metal solventtir. Bunun yanı sıra ithalatını yapmış olduğunuz ya da mevcutta kullanmış olduğunuz solvent veya kimyasalların numunelerini göndermeniz durumunda gerekli analizlerini yaparak bire bir muadil ürünleri laboratuvar ortamında üretip deneme yapabilmeniz için numunelerini tarafınıza gönderiyoruz. Denemeleriniz sonrasında onay vermeniz durumunda prosesinize özel olarak üretimini yapıyoruz. Yağ sökücü solvent ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Yağ Sökücü Solvent Nedir?

Yağ sökücü solvent tüm metal yüzeyler üzerinde birikmiş olan kir, yağ ve rutubet lekelerinin temizlenmesini sağlayan bir kimyasaldır. Solvent esaslı bileşenlerden meydana gelen bu kimyasallar yanıcı ve patlayıcı özelliklere sahip değildir. Bu nedenle de kullanımları son derece güvenilir olan kimyasal grubu içerisinde yer alır. Yağ ve katranın problem olarak görüldüğü tüm yüzeylerde kullanılabilecek şekilde formüle edilirler.

Bu yağ sökücü solvent kimyasallarının kullanım alanları da son derece geniştir. Bu kimyasallar genel olarak boya yapılacak olan metal yüzeydeki yağı almak için kullanılırlar. Metal yüzeyinde buluna yağı bünyesine alır ve kısa süre içerisinde de metalin üzerinden uçarak boya işlemleri için hazır hale gelir. Kullanımı son derece rahat olan bu kimyasalların kullanım alanları da son derece geniştir. Kullanıcı gereksinimlerini tam olarak karşılayan bu yağ sökücü solventler birçok endüstri dalında kullanılabilirler.

Yağ sökücü endüstriyel solvent metal ve alaşımlarında koruma veya metal işlem yağlarının temizlenmesinde kullanılan solvent bazlı endüstriyel kimyasallardır. Yağlarının temizlenmesinde güçlü etkilere sahiptir. Metaller üzerinde biriken toz ve çeşitli yağ kalıntılarını temizlemede önemli sökücülerden biridir.

Solvent temizlenen yağ ile karışmadığından yüzeyler üzerinde kalıntı meydana getirmez. Özellikle boya ve kaplama öncesinde kullanımı önemli kimyasallar arasında yer alır. Tüm metal yüzey işlemleri öncesinde ve üretim sonrasında temizlik amacı ile kullanılabilir. Yağ, kir ve tortuların temizlenmesinde güçlü etkileri olan bir kimyasaldır. 

Yağ sökücü endüstriyel solvent korozif etkilere sebebiyet vermeyen bir üründür. Yağı kendi bünyesine alır ve kısa sürede temizlenerek pürüzsüz bir zemin bırakır. Daldırma banyolarında kullanılabilen bu ürünler zemin türlerine göre farklı şekillerde de kullanılabilir. Solvent bazlı kimyasal ürünler yanıcı ve parlayıcı özelliklerde olmadığından kullanımları güvenlidir. Yağ temizliği sonrasında yüzeyde tortu, tual ve iz bırakmaz.

Tersine mühendislik faaliyetleri kapsamında yurt dışından ithalatını yapmış olduğunuz veya yurt içinden tedarik etmiş olduğunuz endüstriyel solventlerin analizlerini yaparak muadillerini üretiyoruz. Ana veya alternatif tedarikçiniz olarak kullanmış olduğunuz ürene fiyat vererek rekabet ortamı oluşmasını sağlayıp daha ekonomik fiyatlar ile üretim maliyetlerinizi minimuma indirmenize yol açıyoruz.

Soltek Kimya A.Ş. firması olarak sizleri her zaman doğru ürünlere yönlendirerek kısa sürede sorunlarınızı çözme odaklı çalışmaktayız. Yağ sökücü endüstriyel solvent konusunda merak ettiklerinizi kimyagerlerimize danışabilir ve firmamıza siparişlerinizi ulaştırabilirsiniz. Kalitemiz ile tanışmak ve ürünlerimizin ücretsiz numunelerinden yararlanmak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz. 

Endüstriyel yağ sökücü solvent endüstriyel alanlarda en çok kullanılan yağ sökücü türleri arasında yer alır. Yağın yoğun olarak kullanıldığı sektörlerde yağ sökücü kimyasalların kullanımı oldukça büyük bir önem taşır.

Yağ sökücü endüstriyel solvent elektrik motorlarında, elektrik panolarında ve elektrik aksamlarının bulunduğu yerlerde kullanılabilir. Kullanıcı gereksinimlerine tam olarak yanıt veren bu sökücü ürünlerimiz kullanım bakımından son derece güçlü etkilere sahiptir. Endüstriyel solvent yağ çözücü formülasyonlara sahiptir. Araçların fren balata bölümlerinde de kullanılan bu endüstriyel solvent kimyasalı beklentileri tam anlamı ile karşılar.

Endüstriyel solvent yağ sökücü Soltek Kimya A.Ş tarafından üretilen kimyasal temizleme ürünleri arasında yer alır. Yağın tabaka haline geldiği alanlarda kısa sürede temizleme yaparak kullanıcıya önemli bir kolaylık sağlar. Detaylı ürün bilgisi için firmamızın kimyagerleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Kimyagerlerimiz sizlere kullanımı ve ürünlerin hammadde değerleri hakkında detaylı bilgileri verecektir. Endüstriyel yağ çözücü solvent bazlı kimyasal ürünlerimiz konusunda fiyatlarımız da oldukça idealdir. Yüksek kalitede üretilen endüstriyel solvent yağ temizleme kimyasallarımız adresinize en güvenli kargo seçenekleri ile ulaştırılır. Ayrıca metal temizleyici kimyasallar gibi arayışında olduğunuz pek çok kimyasal ürüne sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.

Kimyasal solvent çözücü olarak da bilinen ve endüstriyel alanlarda en çok kullanılan kimyasal ürünlerdir. Yağ, pas, kireç gibi oluşumların yüzeylerden temizlenmesinde son derece yüksek etkileri ile öne çıkar.

Boya öncesinde metal yüzeylerin temizlenmesinde yağ alma işlemi sırasında kullanılmaktadır. Zeminlere zarar vermeyecek nitelikte olan kimyasal solvent son derece işlevsel bir yapıya sahiptir. Dış etkilere karşı metal yüzeylerin dayanımını artırabilmek için yapılan kaplama, boyama işlemlerinden önce kimyasal solvent kullanılması oldukça önemlidir. Bunun yanında sökücü olarak birçok farklı alanda daha kullanılmaktadır. Kullanıcı gereksinimlerine tam olarak yanıt veren kimyasal solventler Soltek Kimya A.Ş tarafından üretilir.

Üretici firma olarak sizlere ücretsiz numunelerimizden gönderebilir ve ürün hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabiliriz. Metal yüzeylerin korunması için yapılabilecek işlemler öncesinde ön uygulama olarak kullanılan kimyasal solventler Soltek Kimya firmasının deneyimli ve uzman kimyagerleri tarafından üretilir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilir ve kimyagerlerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Solvent bazlı yağ sökücü ürünler temizleyici özellikleri en yüksek kimyasallardır. Solvent bileşenli bu yağ sökücüler çok güçlü olmasına karşın yanıcı maddeler içermemektedir. Aynı zamanda kullanıldıkları alanlarda kalıntı ya da tortu bırakmayarak pürüzsüz temizlik sunar. Solvent bazlı yağ sökücüler uygulandıkları tüm yüzeylerde yağ tabakalarının yapısını bozar ve bünyesine alarak yüzeyden uzaklaşmasını sağlar. Yağa ve kire doyma oranı birçok yanıcı ve parlayıcı maddelere göre yüksektir.

Bu da güvenli bir kullanım imkanı sunar. Ürünü daldırma, silme, püskürtme şeklinde kullanabilirsiniz. Kapalı devre sistemlerinde de kullanılabilen bu ürünün metal yüzeyler üzerinde hiçbir korozif etki ortaya çıkarmaz. Aynı zamanda pas ve aşınmalara neden olmayan çözücülerdir.

Solvent bazlı yağ çözücüler kullanımı kolay olmakla birlikte kullanıcı sağlığını riske atmayan kimyasal ürünlerdir. Doğaya zarar vermeyen bu ürünler biyolojik olarak parçalanır ve kullanım sonrasında herhangi bir deformasyona neden olmaz. Solvent bazlı yağ sökücüler Soltek Kimya firmamız tarafından üretilir. Kullanıcı beklentisine yanıt veren bu ürünler hakkında merak edilen tüm bilgiler ve sipariş detayları için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Yağ çözücü solvent kullanımı üretim işletmelerinde önemli bir yere sahiptir. Tekstilden otomotiv sektörüne kadar birçok farklı alanda kullanılan yağ sökücü solvent yağın hızlı bir şekilde temizlenmesine imkan yaratır.

Yağ giderici solvent kullanımı geniş bir alanda gereksinim duyulurken bu ürünler püskürtme, daldırma ve silme yöntemleri ile kullanılabilir. Yüzeylerdeki tüm yağ ve kirleri kısa sürede çözerek bir sonraki yüzey işlemlerine hazır hale getirilmesinde önemli etiklere sahiptir.  Kullanıldıkları zeminlerde aşındırma ya da çizilme durumu meydana getirmezler. Yağ çözücü solvent kullanımı kişi sağlığı açısından risk barındırmaz.

En iyi standartlarda üretilen solventler yanıcı ve parlayıcı özellik göstermezler. Yağın ve kirin kısa sürede temizlenmesine imkan yaratan solvent yağ çözücü etkili bir formüle sahiptir. Yağ çözücü solvent fiyatları konusunda beklentilerinize yanıt veren Soltek Kimya A.Ş. firmamız yağın problem olduğu alanlar için en iyi çözümleri sizlere sunar.
Solvent bazlı kimyasallar konusunda yüksek standartlarda üretim gerçekleştiren firmamız güvenli kimyasal temizleme ürünleri ile öne çıkar. Firmamızı arayarak siparişlerinizi iletebilir ve detaylı ürün bilgisi alabilirsiniz.

Yağ çözücü solvent fiyatları konusunda araştırma yaparken ürün kalitesini her zaman dikkate almak gerekiyor. Yağ sökücü solvent organik bileşikleri çözme konusunda son derece başarılı kimyasaldır. Bu türde üretilen solvent yağın yapısal özelliklerine uygun şekilde etkileşime girer. Bundan dolayı da daha hızlı şekilde çözme imkanı bulur. Malzemeler üzerinde bulunan lekeleri temizlemek için en etkili kimyasallar arasında yer alır. 
Yağ sökücü solvent kimyasalı genel olarak endüstriyel alanlarda kullanılır. Özellikle otomotiv sektöründe en gereksinim duyulan kimyasallar arasında yer alır. Kullanmadan önce ise mutlaka hangi sektör ve ne tür yağlar için kullanılması gerektiğine dair uyarıları dikkate almak gerekir. 

Yağ çözücü solvent fiyatları araştırması yaparken özellikle solventin özelliklerine de dikkat etmek gerekiyor. Ne tür etkileri olduğunun bilinmesi oldukça önem taşır. Genel olarak özellikleri hakkında şunları söylemek mümkün olur:
• Yağ çözücü solvent genel olarak organik kimyasal bileşiklerdir. Alkol, ketonlar, esterler ve yağ asitleri gibi organik çözücüler bu kategoride değerlendirilebilir. 
• Polar olmayan yapıya sahiptir. Bundan dolayı polar olmayan yapıdaki maddeleri daha iyi çözebilme kapasitesine sahiptir. 
• Kutuplaşabilirlikleri son derece düşüktür. Yağların kutuplu moleküllerle düşük etkileşim göstermesine ve solventlerin de bunları çözmesine neden olur. 
• Yüksek çözme gücüne sahip olan kimyasallardır. Yağ bazlı maddeleri etkin şekilde çözmenize yardımcı olur. Aynı zamanda lekeleri de çıkarmanıza yardımcı olur. 
• Endüstriyel temizlik alanından boya işlerine kadar geniş bir alanda kullanılmaktadır. 
Yağ çözücü solvent özellikleri dikkate alındığında son derece güçlü etkileri olduğu söylenebilir. Kullanıldıkları alanlarda hiçbir şekilde deformasyon meydana getirmezler. Farklı formlarda rahatlıkla kullanılabilirler. Sıvı formda olduğu için püskürtme yöntemi ile kullanılabilir. Aynı zamanda daldırma yöntemi ile kullanılması da mümkündür. 

Yağ çözücü solvent fiyatları kapsamında sektörde farklı fiyatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle durumlarda ürün kalitesini her zaman dikkate almak gerekir. Soltek Kimya firması olarak yağ çözücü fiyatları kapsamında en iyi standartları sizlere sunarız. 5,10,2030,60,220,1000 kg olarak siparişlerinizi en uygun fiyatları ile vermeniz mümkün olabilmektedir.