Soltek Kimya

Gider Açıcı Kimyasallar

Gider açıcı kimyasallar, su giderlerindeki yağ ve kireç kalıntılarını çözerek tıkanıklıkları giderir. Bu kimyasallar, boruların içinde biriken yemek ve kızartma yağlarını sıvılaştırır ve suyun akışını kolaylaştırır. Ayrıca, peçete, ıslak mendil ve bez gibi organik atıkları da parçalayarak giderleri açar. Tesisatçıya gerek kalmadan tıkalı alanları kolayca açan bu ürünler, lavabo, tuvalet, banyo ve duş giderlerinde sorunu hızlıca çözer ve kireç sökücü özellikleriyle de temizlik sağlar.

SOL EXP

Mutfak gideri temizleme

Mutfak gideri temizleme kimyasalı Sol EXP, mutfakların gider borularında oluşan

SOL EXXP

Banyo gider açıcı

Banyo gider açıcı ürünümüz Sol EXXP tuvalet ve banyolarda bulunan pis su gider

SOL EXP 100

Tuvalet açıcı

Tuvalet açıcı kimyasal ürünümüz Sol EXP 100 tüm tuvalet ve klozet türlerinde gider

SOL EXP LV

Lavabo açıcı

Lavabo açıcı kimyasal ürünümüz Sol Exp LV hem ev hem de endüstriyel alanda

SOL EXP TV

Tuvalet gider açıcı

Tuvalet gider açıcı kimyasal ürünümüz Sol Exp TV tuvaletlerin gider borlarında

Sol EXP BY

Banyo gider temizleyici

Banyo gider temizleyici ürünümüz Sol Exp BY banyoların tüm gider borularındaki

SOL EXP 50

Lavabo açıcı

Lavabo açıcı asit Sol Exp 50 tüm lavabo ve gider borularının organik atık kaynaklı

SOL EXP 052

Lavabo gider açıcı

Lavabo gider açıcı Sol Exp 052, mutfak, tuvalet ve banyo

SOL KP EXXP

Tuvalet kireç sökücü

Tuvalet kireç sökücü Soltek Kimya'nın ürettiği Sol Kp Exxp ile

SOL EXP 051

Duş gider açıcı

Duş gider açıcı ürünümüz Sol Exp 051 saç kılı, kireçlenme nedeniyle

SOL EXP 053

Logar açıcı

Logar açıcı kimyasal ürünümüz Sol Exp 053 kanalizasyon borularında

Soltek Gider Açıcı Kimyasallar

Gider açıcı kimyasal, pimaş pis su giderlerinde yağ ve kireç kalıntılarını ortadan kaldırmak için kullanılan sıvı normda kimyasal maddelerdir. Gider açıcı borunun içini saran yemek yağlarını, kızartma yağlarını su gibi yaparak giderden kolay bir şekilde atılmasını sağlar. Sudaki kireçlenme ve yağ tabakaları birleşerek pimaşın içini daraltır. Peçete, ıslak mendil veya bez bu daralmadan dolayı logara ulaşamaz ve tıkanıklık meydana gelir. Oluşan tıkanıklığı kırıp dökmeden ortadan kaldırmak için gider açıcı kimyasal kullanılarak bu daralmayı ortadan kaldırabilirsiniz. Organik atıklardan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Gider açıcı aynı zamanda giderin içerisinde bulunan peçete, ıslak mendil, tuvalet kağıdı ve bez gibi organik atıkları sıvı norma indirir. Pimaşın içerisindeki yağlanma kaynaklı daralma pis su giderlerimizin sık sık tıkanmasına neden olur. Tesisatçı yardımı ile giderlerimiz açılsa bile kısa bir zaman sonrasında bahsedilen bu daralma ortadan kaldırılamadığı için tekrar bu tıkanıklık problemi ile karşılaşırsınız. Kırıp dökmeden kolay bir şekilde tıkanıklıklarınıza ürünümüz ile çözüm bulabilirsiniz. Tıkalı gider açma konusunda oldukça etkili ve güçlü özelliğe sahip ürünlerimiz arasında; lavabo açıcı, tuvalet gider açıcı, banyo gider temizleyici, duş gider sökücü, logar açıcı ve tuvalet kireç sökücü yer almaktadır. Tıkalı tuvalet (klozet) açıcı ürünümüz ile gider açma sorununuz çok kısa süre içerisinde ve oldukça kolay bir şekilde çözülürken tuvalet kireç sökücü ürünümüz ile kireçli alan kalmayacaktır.

Gider Açıcı Kimyasal Nedir?

Gider açıcı kimyasal ürünümüz, kanalizasyon ve birçok farklı pis su gider borusunun açılması için kullanılan kimyasal ürünlerdir. Bu kimyasalların içeriğinde bulunan birtakım bileşenler logar ve gider gibi alanlarda meydana gelen tıkanmaların giderilmesini sağlar. Gider borusunda tıkanıklık meydana getiren peçete, bez, tuvalet kağıdı gibi organik atıkların sebep verdiği tıkanıklıklara kesin çözümdür. ayrıca gider borusunda yağ ve kireç kaynaklı daralma var ise ürünümüz üle bu daralmayı ortadan kaldırabilirsiniz. Giderlerin içerisinde biriken tüm organik atıklar, kalıp haline gelen yağ tabakaları, kireçlenme ve daha birçok kalıntı gider açıcı kimyasal ile kolaylıkla temizlenebilir. Bu kimyasalların kullanıldığı birçok farklı alan bulunur. Ancak kimyasal gider açıcıları tercih ederken mutlaka belirli noktalara dikkat etmek gerekir. Çünkü her ürünü aynı oranda ya da şekilde kullanmak mümkün olmaz. Lavabo ve tuvalet giderleri çeşitli nedenlerle tıkanır. Bu gider borularına çok farklı atıklar gönderildiği için zaman zaman tıkanma meydana gelmesi normal karşılanan durumlar arasında yer alıyor. Ancak en olmadık anlarda yaşanan tıkanıklıklar durumunda mutlaka profesyonel bir yardım gerekebiliyor. Böyle durumlarda gider açıcı kimyasal kullanımı gerekiyor. Bu kimyasallar sayesinde kolaylıkla tıkanan lavabo ve klozet giderlerini açmak mümkün oluyor. Kullanımlarının basit olması ve kullanım sırasında insan sağlığına zarar vermemesi gider açıcı kimyasal ürünlerimizin en önemli özellikleri arasında yer alıyor. 

Gider açıcı kimyasal tuvalet, banyo, tuvalet gibi özel yaşam alanlarındaki boruların tıkanmasına neden olan organik maddelerin temizlenmesinde kullanılan bir kimyasaldır. Güçlü gider açıcı ürünlerimiz ile borulardaki en inatçı tıkanıklıklar kolaylıkla açılabilir. Beklentilerinize yanıt veren ürünümüz borulara zarar vermez. Gider boruları farklı nedenlere dayalı olarak tıkanabilir. Genel olarak organik maddeler nedeniyle tıkanan borular için gider açıcı kullanmak gerekir. Kimyasal gider açıcı boruların temizlenmesini sağlamakla kalmaz aynı zamanda kötü kokuların giderilmesinde de etkili olur. Soltek Kimya firmamızın deneyimli kimyagerleri tarafından formüle edilen gider açıcı ürünümüz ulaşılabilir fiyatlar ile 2, 10, 20, 35 kg olarak sipariş verilebilir. İhtiyaçlarınıza göre muadil ürünlerimiz hakkında da iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.