Logar Açıcı Asit – Logar Açıcı Kimyasal

Logar açıcı kimyasal ürünümüz Sol Exp 053 kanalizasyon borularında meydana gelen tüm tıkanıkları açmak için oldukça etkili asit bazlı kimyasaldır. Tuvaletler, lavabolar ve boru hatları çeşitli nedenlerle tıkanabilir. Böyle durumlarda özel formülasyonlarla geliştirilen kimyasallara gereksinim vardır. Sol Exp 053 logar açıcı kimyasalımız son derece işlevsel ve güvenli özelliklere sahiptir. Logar açıcı Sol Exp 053 tıkanmış kanalizasyon veya logar borularını açmak için kullanılan bir üründür. Logarlar, evlerde veya binalarda atık suyun tahliye edildiği yerlerdir. Zamanla yağ, pislik, peçete, saç ve diğer malzemeler nedeniyle tıkanabilirler. Gider borusu içerisinde inatçı tıkanıklıkların meydana gelmesine neden olan tüm organik atıkların erimesini sağlar. Kısa sürede tıkanıklığı açar ve suyun borulardan rahat şekilde akmasına yardımcı olur. Sol Exp 053 Logar açıcı kimyasal özellikle donmuş yağ tabakaları, tuvalet kağıtları, saç, poşet, ve ped gibi maddelerin çözülmesinde hızlı etkilere sahiptir. Soltek Kimya laboratuvar ortamlarımızda üretilen ürünümüz uygun fiyatlarla satışa sunulur. En kaliteli gider açma kimyasallarını sizlere sunan firmamız logar açıcı ürünümüzü 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak sipariş verme avantajını da sunar.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL EXP 053

Kullanım Alanı: Logar Açıcı

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgLogar Açıcı Sol Exp 053 Özellikleri Nelerdir?

Logar açıcı Sol Exp 053 kimyasalının bazı özellikleri şunlardır:

  1. Etkili Tıkanıklık Açma: Kanalizasyon logarlarında ve borularında meydana gelen tıkanıklıkları etkili şekilde açmak için özel olarak formüle edilmiştir. Organik atıkları eriterek, yağ tabakalarını çözerek ve diğer tıkanıklık oluşturan malzemeleri etkili şekilde temizler.
  2. Geniş Uygulama Alanı: Logar açıcı Sol Exp 053 tuvaletler, lavabolar, banyo ve mutfak giderleri gibi çeşitli alanlarda kullanıma uygundur. Evler, işyerleri ve diğer ticari alanlarda tıkanıklık sorunlarını çözmek için ideal logar açıcıdır.
  3. Hızlı Etki: Sol Exp 053 tıkanıklıkları kısa sürede açma özelliğine sahiptir. Ürünü uyguladıktan sonra belirli bir süre beklemenin ardından bol su ile durulamak yeterli olacaktır.
  4. Organik Atıkları ve Çeşitli Malzemeleri Çözer: Sol Exp 053 logar açma kimyasalı donmuş yağ tabakalarını, tuvalet kağıtları, saç, peçeteler, poşetler ve pedler gibi çeşitli malzemelerin çözülmesinde etkilidir. Bu sayede kırıp dökmeden kolay şekilde farklı tıkanıklıklara karşı etkili çözüm sunar.

Kırıp dökmeden logarda oluşan organik atıkların temizlenmesini sağlar. Dedaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.