Soltek Kimya

Yapışkan Sökücü Solventler

Yapışkan sökücüler, yapışkan veya tutkal gibi maddeleri zemininden ayırmak için kullanılır. Ayrıca, yüzeylerde bıraktıkları yapışkan izleri de temizlerler. Soltek Kimya olarak tüm yüzeylere uygun tutkal sökücü ve yapışkan sökücü solvent üretiyoruz. Ürün gamımızda kurumuş bant sökücü ve Japon yapıştırıcı sökücü gibi farklı tipler de bulunuyor. Hangi ürünün en iyi olduğu, sökülmeye çalışılan nesnenin türüne ve yapıştığı yüzeye bağlıdır. Daha fazla bilgi için bizi arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz.

SOL YP 20

Japon yapıştırıcı sökücü

Japon yapıştırıcı sökücü kimyasal ürünümüz Sol YP 20 yüksek performans

SOLEX TS 86

Tutkal sökücü solvent

Tutkal sökücü solvent Solex TS 86, tutkal ve diğer yapıştırıcı türlerinin bırakmış

SOL DR FY

Araç folyo sökücü

Araç folyo sökücü Sol DR FY araçların cam, metal ve boyalı kaportalı

SOL DR 900

Kurumuş bant sökücü

Kurumuş bant temizleyici ürünümüz Sol DR 900 ile alüminyum, pvc, plastik

SOL REM 401

Metal yüzeyden yapışkan çıkarma

Metal boya sökücü solvent Sol Rem 200 ürünümüz boya sökücüler gurubunda ...

Soltek Yapışkan Sökücü Solventler

Yapışkan sökücü, bir kimyasal madde olup yapışkan veya tutkal gibi bir maddeyi zemininden ayırmak için kullanılır. Ayrıca, yüzeyler üzerinde bıraktıkları yapışkan, yapıştırıcı izlerini ortadan kaldırmak için de kullanılır. Yapışkan sökücüler, genellikle yapışkan maddelerin bileşimine göre değişiklik gösterebilir. Yapışkan sökücüler, genellikle farklı kimyasal bileşenler içerebilir ve bu nedenle de doğru yapışkan sökücü ürünü doğru yüzeyde kullanılması önemlidir. Soltek Kimya olarak tüm yüzeylere uygun tutkal sökücü solvent ve yapışkan sökücü solvent üretimimiz mevcuttur. Yapışkan ve tutkal sökücü solventler, bir nesnenin yapışmış olduğu bir yüzeyden ayrılmasını sağlayan kimyasal maddedir. Yapışkan sökücüler, genellikle adezyon kuvvetlerini zayıflatarak veya yapışma yüzeylerini eriterek çalışır. Ürün gamımızda tüm yüzeylere uygun, yapıştırıcının çeşidine göre birçok farklı yapıştırıcı sökücü solvent ürünümüz mevcuttur. Hangisinin en iyi olduğu, sökülmeye çalışılan nesnenin türüne ve yapışmış olduğu yüzeye bağlıdır. Doğru ürünü belirlemek için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz. Yapışkan sökücü ve yapıştırıcı sökücü ürünlerimizi istediğiniz miktarlarda satışını yapmaktayız. Ayrıca, genel temizlik ürünleri ve mutfak temizleyici kimyasallar da mevcuttur. İhtiyacınıza uygun miktarlarda satışını yapıyoruz.

Yapıştırıcı Sökücü Ne İşe Yarar?

Yapıştırıcı sökücü kimyasalımız, çeşitli yapıştırıcı malzemelerin kalıntılarını temizlemenize yardımcı olur. Yapıştırıcıların hemen her türü için kolaylıkla kullanılabilir. Yüzeylerde yanlış yapıştırma yapılması ya da eskiden kalıntıların temizlenmesinde sökücü kullanmak gerekir. Hem zemin yapısına uygun hem de hızlı etki eden yapıştırıcı sökücü kimyasalımız beklentileri tam olarak karşılar. Yüksek kalitede hammadde bileşenler kullanarak ürettiğimiz yapışkan sökücü ürünümüz kısa sürede etkisini gösterir. Sprey ya da jel formunda kullanabileceğiniz ürünümüzü farklı zeminler üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulanması oldukça basit olan yapıştırıcı sökücü, en güçlü yapışkanların etkilerini dahi kısa sürede kırar. Yüzeye bir miktar uygulayarak birkaç dakikalık bekleme süresi sonrasında temizleme işlemlerini yapabilirsiniz. Soltek Kimya A.Ş. firmamızın en güçlü formülleri kullanarak ürettiği yapıştırıcı temizleme ürünü su bazlı üründür. Kullanıcı ve çevre sağlığını riske atmayan ürünümüzü 1,5 KG 5,10,20,30,60 kg olarak firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Farklı çözümler üretilmesi gereken durumlarda muadil ürünlerle sizlere en önemli kolaylıkları sunar ve ulaşılabilir fiyatlarla güçlü yapıştırıcı temizleyiciler temin etmenize yardımcı oluruz. 

Yapışkan sökücü çeşitli yüzeylere yapışan maddeleri sökmek için kullanılan kimyasallardır. Yüksek bir performansa sahip olan yapışkan temizleme kimyasalımız çok yönlü etkileri ile öne çıkar. İnşaat, elektronik, mobilya ve otomotiv gibi sektörlerde yapışkan ve yapıştırıcı sökücü, çözücü olarak rahatlıkla kullanılabilecek standartlarda bir kimyasal temizleme ürünüdür. 

Yapışkan bant sökme ürünümüz çevre dostu olarak üretilmiştir ve etkin bir temizleme gücüne sahiptir. Yüksek çözücü özellikleri sayesinde kısa sürede zeminlerdeki en zorlu yapışkan lekelerini temizler. Yapışkan sökücü zemine bulaşan yapışkan maddelerin özelliklerini bozarak kolayca zeminden ayrılmasını sağlar. Solvent bazlı formülasyona sahip olan kimyasalımız hemen her zeminde rahatlıkla kullanılabilir. Yapışkan sökücü ürünümüz yüksek çözücü bir güce sahiptir. Zemine yapışan yapışkan maddelerin özelliklerini bozarak kısa sürede derinlemesine bir temizlik sunar. Soltek Kimya firmamızın özel formülasyonlar kullanarak üretmiş olduğu yapışkan bant sökücü ürünümüz üstün bir performansa sahiptir. Detaylı ürün bilgisi için firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Ürünümüzü en uygun fiyatlarla 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak farklı miktarlarda sipariş verebilirsiniz.