Soltek Kimya

Banyo Wc Temizleyici Ürünler

Banyo temizleyici ürünler klozet, duşa kabin, lavabo, wc, tuvalet, musluk ve banyonun veya wc’nin içerisinde bulunan her türlü ekipmanın temizliğinde kullanılan kimyasal ürünlerdir. Soltek Kimya Üretim A.Ş. olarak banyo wc temizleyici ürünleri konsantre ve kullanıma hazır şekilde üretmekteyiz. Banyo temizleyici ürünler kendi içinde lavabo temizleyici, tuvalet temizleyici, yüzey temizleyici, derz temizleyici, duşakabin temizleyici ve banyo küf temizleyici, mineralli ovma sıvısı olarak ayrılır. Banyo temizleyici ürünlerimiz 1 kg, 5 kg, 10 kg, 20 kg, 30 kg, 240 kg, 1.000 kg ambalajlarda üretilmektedir. Banyo temizleyici ürünlerimizi adresinize kadar ücretsiz olarak gönderimi sağlamaktayız. Banyo temizleyici ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için aşağıda yer alan ürünlerimizi inceleyebilir, bizi arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.

SOL WC PERFECT

Banyo wc temizleyici

Banyo wc temizleyici Sol Wc Perfecct özellikle tuvalet ve

SOL DR 943

Duşakabin temizleyici

Duşakabin temizleyici ürünümüz Sol DR 943 banyolarınızda ve

SOL RUST BTR

Banyo küf temizleyici

Banyo küf temizleyici ürünümüz Sol Rust BTR konsantre ve su bazlıdır. Su

SOL DR 942

Fayans derz temizleyici

Fayans derz temizleyici Sol DR 942 ürünümüz konsantre su bazlıdır. Su

SOL DERZ CLEAN

Derz dolgu temizleyici

Derz dolgu temizleyici Sol Derz Clean Soltek Kimya A.Ş tarafından titizlikle

SOL HİG

duşakabin ve banyo temizleyici

Highgenic duşakabin ve banyo temizleyici ürünümüz Sol Hig ile

SOL KP 45

Banyo kireç temizleyici

Banyo kireç temizleyici ürünümüz Sol KP 45 konsantre su bazlı sert

SOL DR 940

Derz temizleyici

Derz temizleyici ürünümüz Sol DR 940 fayans aralarında biriken kirleri

SOL TOI

Tuvalet temizleyici

Tuvalet temizleyici ürünümüz Sol TOI konsantre su bazlı olmasından

SOL K PERFECT JEL

Klozet içi temizleme

Klozet içi temizleme ürünümüz Sol K Perfect konsantre güçlü en iyi klozet

SOL DR 941

Derz küf temizleyici

Derz küf temizleyici Sol DR 941 kimyasal ürünümüz son derece

SOL BYF

Banyo fayans temizleyici

Banyo fayans temizleyici Sol BYF ürünümüz ev temizliğinde, banyo ve

SOL WC PERFECT

Banyo wc temizleyici

Banyo wc temizleyici Sol Wc Perfecct özellikle tuvalet ve

SOL BY PERFECT

banyo temizleyici

En iyi banyo temizleyici Sol By Perfect özellikle fayans, derz arası,

SOL PERFECT

tuvalet temizleyici

En iyi tuvalet temizleyici kimyasal Sol Perfect tuvaletlerde, klozette ve

SOL KP BY

Banyo kireç sökücü

Banyo kireç sökücü ürünümüz Sol Kp BY kirecin yoğun olarak oluştuğu

SOL EXXP

Banyo gider açıcı

Banyo gider açıcı ürünümüz Sol EXXP tuvalet ve banyolarda bulunan pis su gider

Sol EXP BY

Banyo gider temizleyici

Banyo gider temizleyici ürünümüz Sol Exp BY banyoların tüm gider borularındaki

SOL SOW FY

Fayans temizleme

Fayans temizleme kimyasalı Sol Sow FY yoğun yağ, kir gibi lekeleri

Banyo Wc Temizleyici Ürünler Nerelerde Kullanılır?

Banyo wc temizleyici ürünler ile banyoların fayanslarını, musluk kenarlarını, klozet kenarlarını kolayca temizleyebilirsiniz. Fayansların parlak yüzeylerine zarar vermeyen bu ürünümüz özel geliştirilmiş formülü ile son derece başarılı bir kimyasal temizleyicidir. Wc banyo temizleyici olarak ürettiğimiz bu ürünü fayans aralarını temizlemek için kullanabilirsiniz. Lavabo, musluk ve klozet temizliğinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Küvet ve duşa kabin temizleme işlemlerinde de yüksek standartlarda işlevleri vardır. Tüm seramik yüzeyler üzerinde biriken kireci ve pas lekelerini kısa süre içerisinde temizler. Banyo temizleyici kullanımı kullanıcı sağlığını riske atmaz. Bu ürünlerimiz tamamen kullanıcı ve doğa dostu olan ürünlerdir. Banyo yüzey temizleyici olarak üretilen temizleme ürünlerimizin zemini aşındırma riski bulunmaz. Aksine temizleme sonrasında yüzeylere parlaklık vererek daha estetik ve hijyenik görünmesini sağlar. Banyo wc temizleme ürünlerimizin kalitesi hakkında tüm merak ettiklerinizi firmamızın kimyagerlerine sorabilirsiniz. Soltek Kimya firması olarak en iyi kalitede banyo tuvalet temizleyici ürünler sunmaktayız. Fiyatlarımız son derece uygun olup ürünleri adresinize güvenli kargo ile gönderiyoruz. Lavabo temizleyici gereksinimlerinizde bizlere ulaşabilirsiniz.

Banyo WC temizleyici ürünler özellik ve kullanım yüzeyine göre değişiyor. Soltek Kimya Üretim A.Ş. firması olarak sektörün en özel ve güçlü formülasyonlarına sahip banyo ve tuvalet temizleyicilerini üreterek beğeninize sunuyoruz. Banyo ve lavaboların yüzeyleri genel olarak fayans ve benzeri zeminledir. Bu hassas zeminler sürekli sıvı ve kire maruz kalıyor. Her zemin türüne özel ürettiğimiz temizlik ürünleri ile banyo ve tuvaletlerinizin daha hijyenik olmasını sağlıyoruz. Cilde, sağlığa herhangi bir zararı olmayan, özel olarak formüle edilen temizlik ürünlerimizi ev, iş yeri ve benzeri tüm alanların banyo-tuvaletlerinde kullanabilirsiniz. Klozetlerin sürekli hijyenik kalması ve kolay temizlenmesi için sunduğumuz ürünlere %100 garanti veriyoruz. 
Özellikle de banyo-lavabo giderlerinin tıkanması halinde kullanabileceğiniz lavabo açıcı ürün gamımızı inceleyip güvenle sipariş edebilirsiniz. Bazı ürün guruplarımız fonksiyonel kullanıma uygundur. Yani hem fayans yüzeylerinde hem de klozetlerde eş zamanlı kullanmanız mümkündür.

Banyo WC temizleyici ürünler; lavabo açıcı, klozet temizleyici ürünler, fayans ve duşakabin temizleyicileri ve benzeri ürün gamı olarak dikkat çekiyor. En iyi klozet temizleyici ve genel banyo temizleyici ürünler üreten öncü firma olarak aynı zamanda canlı sağlığını da tehdit etmeyen kimyasal formülasyonlar kullanmaya özen gösteriyoruz. 
Ekolojik banyo ve tuvalet temizleyici ürünlerimizin ambalajları 5 kg’den başlıyor. Ambalaj büyüdükçe de fiyat indirimleri yansıyor. Hemen sipariş oluşturmak ve ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak üzere doğrudan bizimle irtibata geçebilirsiniz.