Banyo Wc Temizleyici Kimyasal

Banyo wc temizleyici Sol Wc Perfecct özellikle tuvalet ve banyolar için geliştirilmiş olan SOL WC PERFECT tuvalet ve banyolarda, pisuarlarda, porselen olan fayanslarda, paslanmaz tuvalet ekipmanlarında, tuvaletlerde bulunan çini ve mozaik zeminlerde, derz aralarında, duşakabinlerde, banyo küvetlerinde, duş ve musluk başlıklarında, armatürlerde, pirinç ve bakır yüzeylerde banyo wc temizleyici olarak kullanılır. Pas lekelerini, kirleri, oksit lekelerini, kireç lekelerini güvenle çıkaran inhibitör ve stabilizatörler ile kuvvetlendirilerek özel enzimler ilave edilmiş bir Banyo wc temizleyicidir. SOL WC PERFECT, diğer bir isimle pembe güç birçok ürünün yaptığı bütün işleri tek başına yapabilmektedir. İçerisinde mevcut olan quarter amonyum bileşikleri sayesinde hem hijyen hem de bakterilere karşı çok etkin koruma sağlayan bir ürün olmakla beraber, kullanıldığı yüzeyde çok ince bir film tabakası sayesinde hem suyun kolay tutunmasını engeller hem de parlatma ajanı sayesinde yüzeyin parlak görünmesini sağlar. Ürün içerisine girilen koku giderici ajanlar temizlik yapılan yüzeydeki kötü kokuların yok edilmesini sağlayarak, yüzeyde kokunun muhafaza edilmesini sağlar. SOL WC PERFECT banyo wc temizleyici içerisinde mevcut olan özel asidik takviyeler sayesinde, diğer asidik ürünler gibi kötü koku, duman çıkarmaz. Yapmış olduğumuz laboratuvar testlerinde de yüzeyde aşınma, tahriş veya korozyona neden olmadığı kanıtlanmıştır. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir yada mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Banyo wc temizleyici

Kullanım Alanı: Banyo wc temizleyici

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgBanyo Fayans Temizleyici Sol Wc Perfect

Banyo fayans temizleyici kimyasalımız tüm fayans yüzeylerde güçlü etkileri ile öne çıkar. En iyi formülasyonlar ile ürettiğimiz banyo fayans temizleme ürünümüz en iyi bileşenlere sahiptir. Güzel kokusu ile banyolarınızda ki kötü kokuyu giderirken oldukça hijyenik bir ortam yaratır. Banyo fayans temizleyici kullanıcı sağlığına zarar vermediği gibi fayanslarınızı deformasyona uğratmaz.

Sol Wc Perfect fayansların renklerinde soldurma yaratmaz. Banyo fayans temizleyici kimyasalımız sprey şişelerde kullanıma uygundur. Fayansların arasındaki sarı ve siyah lekeleri kolayca temizler, parlamasını sağlar. Kullanıcı beklentilerine tam olarak yanıt veren banyo fayans temizleme ürünümüz Soltek Kimya’nın özel üretim tesislerinde yüksek kalitede üretilmiştir. Firmamıza ulaşarak uygun fiyatlarla 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak Sol Wc Perfect ürünümüzü sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda firmamızın satış platformu üzerinden ürün skalamız içerisinde yer alan muadil ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Fayans derz temizleyici Sol Wc Perfect fayans kaplama yapılan tüm alanlarda kullanılabilir. Fayans aralarında bulunan derzler zamanla dışarıdan gelen etkiler nedeniyle sararmaya ve kararmaya başlar. Sararan derzler hem kirli hem de estetik dışı bir görüntü ortaya çıkarır. Böyle durumlarda derzi aşındırmayacak ve fayansları çizmeyecek temizleme ürünü tercih edilmelidir.

Fayans derz temizleyici Sol Wc Perfect ürünümüz güçlü formülü sayesinde istenilen hijyeni kısa sürede sağlar. Fayans derz temizleme kimyasalı beklentilere tam olarak yanıt verir ve temizlik yapılan alanda parlak bir görüntü ortaya çıkarır. Soltek Kimya firmamız tarafından üretilen Sol Wc Perfect fayans derz temizleyici ürünümüz kullanıldığı alanda kesin bir temizlik sağlar. Derz temizleme ürünümüz hakkında bilgi edinmek ya da muadil ürünlerimizi sormak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Fayans temizleyici Sol Wc Perfect tüm fayans türleri üzerindeki sabun, kireç, su ve pas lekelerini temizlemek için kullanılır.  Fayans temizleme kimyasalımız banyo, WC, mutfak gibi alanlarda kullanılan fayansların parlak görünüm kazanmasını sağlar. Yağ ve kiri kısa sürede çözen Sol Wc Perfect fayans temizleyici kimyasal, kullanıcı açısından oldukça pratiktir.

Evlerden iş yerlerine kadar çok geniş bir kullanım alanı vardır. Püskürtme yöntemi ile kullanabileceğiniz bir üründür. Kirli alana sprey şişe yardımı ile biraz püskürtmeniz ve birkaç dakika beklemeniz gerekir. Sonrasında sünger ya da yumuşak bir bez ile temizleme işlemi yapılabilir. Fayans temizleyici kimyasalımız Soltek Kimya firmamızın en iyi kimyagerleri tarafından üretilir. Ürünümüzü sipariş vermek ya da detaylı bilgi edinmek için firma iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.