Soltek Kimya

Antifirizli Cam Suları

Antifirizli cam suyu, aracın ön camının temizlenmesi maksadıyla kullanılan bir sıvıdır. Aracın sağ ve sol kısmında bulunan su fıskiyeleri, aracın motor bölmesinde yer alan cam suyu deposundan suyu alarak cama püskürtür. Söz konusu depoya musluk suyu koyulabileceği gibi parfümlü ya da antifirizli cam suyu da koyulabilir. Ürün kategorimiz içinde yer alan parfümlü cam suyu, camın etkin şekilde temizlenmesini sağlarken ortama da hoş bir koku verir. Antifirizli cam suyu ise cam suyunun kış şartlarında donmasını önler. Bunun yanında söz konusu ürün, cam suyu deposunda ve borularda oluşacak korozyonun da önlenmesinde etkilidir. Soltek Kimya antifirizli cam suyu, parfümlü cam suyu, konsantre cam suyu üreten üretici kimya firmasıdır. 5 lt, 30 lt, 1.000 lt ambalajlarda veya istenilen ambalaj miktarlarında toptan ve parakende satışını yapmaktadır. Ürün kategorisini incelediğinizde, ihtiyacınıza uygun her türlü cam suyu çeşidinin olduğunu görebilirsiniz. Parfümlü ürünlerden antifiriz katkılı ürünlere kadar satın alabileceğiniz cam suları ile donma sorununun önüne geçebilirsiniz. Etkili bir temizleme gücüne sahip olan bu ürünler, sileceklerinizin de yıpranmasını engeller ve uzun süreli kullanım sağlar. Siz de kaliteyi yaşayarak görmek istiyorsanız, ürün kategorimiz içindeki cam suyu çeşitlerinden ihtiyacınız olanları pratik şekilde sipariş edebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

SOL GLASS 30

Oto cam suyu

Oto cam suyu ürünümüz -30 derece hava şartlarına dayanımı vardır.

SOL GLASS 70

Konsantre antifirizli

Konsantre antifirizli cam suyu, araçların cam suyu haznesinde

SOL GLASS PRF

Parfümlü cam suyu

Parfümlü cam suyu, sileceklerin tam anlamıyla cama nüfuz etmesini

Antifirizli Cam Silecek Suyu Nedir?

Antifirizli cam silecek suyu motorlu taşıtların silecek sularının depolarının ve silecek su sisteminin soğuk havalarda donmasını önleyen su bazlı sıvıdır. Aynı zamanda kuş, sinek, böcek gibi kirlilikleri temizleme gücüne sahip kimyasallardır.

Kış döneminin yaygın görülen etkilerinden biri de araçların cam suyunun donmasıdır. Su, 0 derecenin altındaki sıcaklıklarda donar. Suyun donması durumunda ön cama su püskürtmesi yapılamaz. Antifirizli cam silecek suyu, cam haznesindeki suyun donmasını önler. -20 ve -30 dereceye kadar dayanıklılığı olan bu ürünler, kış şartlarının çok ağır olduğu bölgelerde dahi çok etkilidir. Antifirizli silecek suyu, suyun donmasını engellediği gibi doğal olarak sileceklerin zarar görmesini de engeller. Donma sorunu olmadan, silecekler daha etkin şekilde cam yüzeyine oturacaktır. Bu sayede cam temizliği de daha sağlıklı şekilde yapılacaktır. Antifirizli cam suyunun üzerine su eklemesi yapmadığınız sürece uzun süre etkisini hissedeceksiniz. Cam silecek suları hakkında detaylı bilgi için Soltek Kimya ile iletişime geçebilir yada mail atabilirisniz.

Her türlü motorlu aracın cam suyu bölmesi bulunur. Bu bölmelerde bulunan suyun kış şartlarında donma sorunu görülebilir. Söz konusu probleme etkin şekilde tedbir almanız için antifirizli cam suyu kullanmanız gerekir. Oto antifirizli cam suyu, kış döneminde yaşanan donma sorununun üstesinden gelmenizi sağlar. -30 dereceye kadar dayanıklılık sağlayan bu ürün, kış dönemini sorunsuz şekilde atlatmanıza destek olur. Özellikle kışın sert geçtiği doğu ve güney doğu bölgelerindeki araçlarınız için bu ürünü satın almanız tavsiye edilir. Oto antifirizli cam suyu, içeriğinde bulunan etkin bileşenler sayesinde donma sorununun pratik şekilde üstesinden gelmenizi sağlar. Soltek Kimya Kocaeli’deki tesisinde cam suyu ve antifirizli cam suyu üreterek toptan satışını yapmaktadır.