Soltek Kimya

Yüzey Temizleyici Ürünler

Yüzey temizleyici kimyasallar alüminyum, metal, ahşap, fayans, granit, doğal taş, zemin, galvaniz, bakır, çelik vb gibi hassas boyalı boyasız her türlü yüzeyin temizliğinde kullanılan kimyasal solüsyonlardır. Ahşap yüzey temizleyici, alüminyum yüzey temizleyici, çelik yüzey temizleyici, doğal taş temizleyici vb gibi her türlü hassas boyalı boyasız yüzeye uygun yüzey temizleyici ürünümüz bulunmaktadır. Soltek Kimya Üretim A.Ş olarak yüzey temizleyici ürünlerimizi konsantre veya kullanıma hazır olacak şekilde üretmekteyiz. Yüzey temizleyici ürünlerimizin ambalajları 5 kilogramdan başlamakla birlikte ürünlerimizin ambalajları 10 kg, 20 kg, 30 kg, 1000 kilograma kadar yükselmektedir. Endüstriyel yüzey temizleyici ürünlerimizin tamamını adresinize kadar ücretsiz olarak göndermekteyiz. Aşağıda yer alan yüzey temizleyicilerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için ürünlerimizi inceleyebilir, tesisinize en uygun yüzey temizleyici ürünümüzü tespit edebilmek için bizi arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.

SOL AGT

Alkol bazlı yüzey temizleyici

Alkol bazlı yüzey temizleyici Sol Agt alkol bazlı konsantre su bazlı yüzey

SOL PERFECT G

Tüm yüzeyler için temizleyici

Tüm yüzeyler için temizleyici ürünümüz Sol Perfect G nonil ve

SOL SOW FY

Fayans temizleme

Fayans temizleme kimyasalı Sol Sow FY yoğun yağ, kir gibi lekeleri

SOL PR

Parfümlü yüzey temizleyici

Parfümlü yüzey temizleyici ürünümüz Sol PR yaşam alanlarında

SOL CLEAN GR

Granit zemin temizleyici

Granit zemin temizleyici ürünümüz Sol Clean GR konsantre su bazlı

SOL SR

Sirkeli yüzey temizleyici

Sirkeli yüzey temizleyici ürünümüz Sol SR, bakteri ve

SOL WOD 604

Ahşap küf temizleyici

Ahşap küf temizleyici ürünümüz Sol Wood 604 tüm ahşap, kereste, tahta

SOL PL

Plastik yüzey temizleyici

Plastik yüzey temizleyici Sol PL, yüzeyleri yıpratmadan temizleyerek

SOL OİL GR

Zemin temizleyici

Zemin temizleyici ürünümüz Sol Oil GR endüstriyel üretim tesislerinde

SOL WC PERFECT

Banyo wc temizleyici

Banyo wc temizleyici Sol Wc Perfecct özellikle tuvalet ve

SOL MULTI HYGIENE

Genel temizlik deterjanı

Genel temizlik deterjanı Sol Multi Hygıene genel temizlik amaçlı

SOL WOOD 604

Ahşap küf giderici

Ahşap küf giderici kimyasal ürünümüz Sol Wood 604 konsantre

SOL PROSENTİVE

Leke sökücü

Leke sökücü, kir, yağ kir çözücü temizleyici ürünümüz Sol Prosentıve

SOL SOW SR

Sirkeli mutfak temizleyici

Sirkeli mutfak temizleyici Sol Sow SR konsantre su bazlı sirkeli temizleyici

SOL MULTİ

Genel temizlik sıvısı

Genel temizlik sıvısı Sol Multi konsantre alkol bazlı

SOL RUST BTR

Banyo küf temizleyici

Banyo küf temizleyici ürünümüz Sol Rust BTR konsantre ve su bazlıdır. Su

SOL OİL SB

Su bazlı yağ sökücü

Su bazlı yağ sökücü kimyasal ürünümüz Sol Oil SB konsantre su

SOL DR 942

Fayans derz temizleyici

Fayans derz temizleyici Sol DR 942 ürünümüz konsantre su bazlıdır. Su

SOL DERZ CLEAN

Derz dolgu temizleyici

Derz dolgu temizleyici Sol Derz Clean Soltek Kimya A.Ş tarafından titizlikle

SOL DR 940

Derz temizleyici

Derz temizleyici ürünümüz Sol DR 940 fayans aralarında biriken kirleri

SOL HİG

banyo temizleyici

Highgenic duşakabin ve banyo temizleyici ürünümüz Sol Hig ile

SOL KP 45

Banyo kireç temizleyici

Banyo kireç temizleyici ürünümüz Sol KP 45 konsantre su bazlı sert

SOL FN 88

Mutfak dolabı temizleyici

Mutfak dolabı temizleyici ürünümüz Sol FN 88 konsantre su bazlıdır.

SOL TOI

Tuvalet Temizleyici jel

Tuvalet temizleyici ürünümüz Sol TOI konsantre su bazlı olmasından dolayı

SOL DR 941

Derz küf temizleyici

Derz küf temizleyici Sol DR 941 kimyasal ürünümüz son derece

SOL SOW

Mutfak yüzey temizleyici

Mutfak yüzey temizleyici ürünümüz Sol Sow tüm yüzeylerdeki yağ, kir ve

SOL SOW OİL

Duvar yağ lekesi çıkarıcı

Duvar yağ lekesi çıkarıcı ürünümüz Sol Sow Oil konsantre su bazlı

SOL OİL ZM

zemin yağ temizleyici

Beton zemin yağ temizleyici ürünümüz Sol Oil ZM endüstriyel

SOL OİL TT

Tava temizleyici

Tava temizleyici ürünümüz Sol Oil TT fırınlarda, pastanelerde ve

SOL OİL ZMN

Zemin yağ sökücü

Zemin yağ sökücü Sol Oil ZMN konsantre özel formülü ile en inatçı

SOL OİL SS

Kokusuz yağ çözücü

Kokusuz yağ çözücü ürünümüz Sol Oil SS sanayi alanında kullanılan

SOL SOW MR

Mutfak mermeri temizleme

Mutfak mermeri temizleme kimyasal ürünümüz Sol Sow MR,

Soltek Yüzey Temizleyici Ürünler

Yüzey temizleyici kimyasallar alüminyum, metal, ahşap, fayans, granit, doğal taş, zemin, galvaniz, bakır, çelik vb gibi hassas boyalı boyasız her türlü yüzeyin temizliğinde kullanılan kimyasal solüsyonlardır. Ahşap yüzey temizleyici, alüminyum yüzey temizleyici, çelik yüzey temizleyici, mutfak yüzey temizleyici, duvar temizleyici vb gibi her türlü hassas boyalı boyasız yüzeye uygun yüzey temizleyici ürünümüz bulunmaktadır. Soltek Kimya Üretim A.Ş olarak yüzey temizleyici ürünlerimizi konsantre veya kullanıma hazır olacak şekilde üretmekteyiz. Yüzey temizleyici ürünlerimizin ambalajları 5 kilogramdan başlamakla birlikte ürünlerimizin ambalajları 10 kg, 20 kg, 30 kg, 1000 kilograma kadar yükselmektedir. Endüstriyel yüzey temizleyici ürünlerimizin tamamını adresinize kadar ücretsiz olarak göndermekteyiz. Aşağıda yer alan yüzey temizleyicilerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için ürünlerimizi inceleyebilir, tesisinize en uygun yüzey temizleyici ürünümüzü tespit edebilmek için bizi arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Yüzey Temizleyici Kimyasalların Özellikleri

fayans, ahşap ve daha birçok farklı yüzey türü üzerinde biriken kirler, yağlar, paslar zamanla ciddi bir sorun haline gelir. Böyle durumlarda yüzeylerin temizlenerek daha hijyenik bir hale getirilmesinde yüzey temizleyici kimyasallara gereksinim duyulur. Yüzey temizleyici, bir yüzeyin kir ve kirlenmesinden arındırılması için kullanılan ürünlerdir. Yüzey temizleyiciler, evlerdeki yüzeyleri, ofislerdeki masaları ve diğer eşyaları temizlemeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yüzey temizleyiciler genellikle su ve deterjan içeren bir çözelti içerir ve bu çözelti, yüzeyler üzerinde kir, leke ve tozların çözülmesine yardımcı olur. Yüzey temizleyiciler, evlerdeki yüzeyler için (örneğin, mutfak tezgâhı, bulaşık makinesi, banyo tezgâhı) ve ofislerdeki yüzeyler için (örneğin, masalar, telefonlar) kullanılabilir. 

Endüstriyel yüzey temizleyici ürünler ile daha hijyenik ve sağlıklı yaşam-çalışma alanlarına sahip olabilirsiniz. Elbette ki buradaki en önemli kıstas doğru yüzey temizleyici ürün seçimidir.  Soltek Kimya Üretim A.Ş. alanında uzman kadrosu ve geniş üretim ağı ile benzersiz yüzey temizleyici seçenekleri sunuyor. Her türlü zemin seçeneğinde güvenle tercih edebileceğiniz yüzey temizlik ürünleri için oturduğunuz yerden sipariş oluşturmanın tadını çıkarın. 
Mutfak, banyo, endüstriyel iş alanlarının yüzeyleri, parke, ahşap ve mermer dahil olmak üzere tüm yüzey tiplerine uygun yüzey temizleyici ürünlerimize garanti veriyoruz. Tüm ürünlerimizi inceleyerek ürünlere ilişkin ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. 
Yüzey temizleme ürünleri için tersine mühendislik hizmeti de sunuyoruz. Eğer beğendiğiniz ve memnun kaldığınız yurt dışı menşeli ürünler varsa numunelerini firmamıza göndermeniz yeterli olacaktır. Göndereceğiniz numune üzerine çalışarak kısa sürede birebir muadilini üretiyoruz. Ek olarak daha cazip fiyat seçenekleri ile beğendiğiniz muadil ürüne sahip olmanızı sağlıyoruz. Yüzey temizlik ürünleri için daha fazla bilgi almak üzere bizimle irtibata geçebilir ve siparişlerinizi güvenle oluşturabilirsiniz.

Genel yüzey temizleyiciler kir ve yağ gibi oluşumların temizlenmesinde kullanılan kimyasallardır. Bu kimyasal ürünler güçlü formülasyonu ile öne çıkar. Metal, cam, seramik ve plastik gibi yüzeylerin hemen hepsinde etkili bir temizlik yapabilme imkânı sunar. Yüzey temizleyici kimyasalları bakım ve temizlik sürecinde güçlü etkileri ile kolay temizlik yapabilme imkânı verir. Soltek Kimya A.Ş firması olarak beklentilerinize yanıt veren firmamızı arayarak farklı türdeki genel yüzey temizleyicilerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Genel yüzey temizleyici, bir yüzeyin kirliliğini, tozunu, bakteri veya virüsleri temizlemek için kullanılan bir ürünlerdir. Yüzey temizleyiciler, evlerde, ofislerde ve işyerlerinde sıkça kullanılır ve genellikle farklı yüzeyler için özel olarak formüle edilirler. Örneğin, bazı yüzey temizleyiciler cam ve parlatılmış yüzeyler için uygundur, bazıları ise plastik veya ahşap yüzeyler için uygun olabilir. Bir yüzey temizleyicinin ne kadar etkili olduğu, hangi yüzeyler için uygun olduğu ve nasıl kullanılacağı ürün etiketinde belirtilir.