Tuvalet Temizleyici jel Kimyasal

Tuvalet temizleyici ürünümüz Sol TOI konsantre su bazlı olmasından dolayı su ile seyreltilebilir. Jel ve sıvı formda üretilmektedir. Fayansların ve klozet kenarlarında biriken pas, kireç ve lekelerin temizlenmesinde kullanılan bir kimyasaldır. Dezenfekte etme özelliği vardır. Özel formülü sayesinde son derece yüksek ve güçlü etkilere sahip bir temizleme ürünüdür. Kullanıcı gereksinimlerine tam anlamı ile yanıt veren Sol TOI tuvalet temizleyici ürünümüz hiçbir surette fayansların yüzeylerinde aşındırma ya da çizilme meydana getirmez. Banyo tuvalet temizleyici olarak kullanılan ürünümüz kullanım sırasında yüzeye bir miktar dökülerek ya da püskürtülerek kullanılır. Yüzeyde bir süre bekledikten sonra fırçalama ile daha da yüksek etki göstermesi sağlanabilir. Tuvalet temizleyici ürünümüz en iyi formüllerle üretilir ve kullanıcı çevre dostu ürünlerimizden biridir. Tuvalet temizleyici kimyasallar üreten firmamız bu konuda beklentilerinize tam anlamı ile yanıt verir. Tuvalet temizleyici olarak ürettiğimiz bu kimyasalların hammadde ve bileşenleri hakkında bilgi edinmek isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bu konuda sizleri en iyi şekilde bilgilendirmektedir. Ulaşılabilir fiyatlarımızdan yararlanmak ve ürünlerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol TOI 

Kullanım Alanı:Tuvalet temizleyici

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgTuvalet Temizleyici Jel Nedir?

Tuvalet temizleyici jel tuvalet ve klozetlerin temizlenmesinde derinlemesine etkilere sahiptir. Tuvalet temizleyici jel ürünümüz Sol TOI tuvaletin hijyenik ve temiz tutulmasını sağlar. Sol TOI tuvaleti temizlerken aynı zamanda pas, kireç, kir ve bakterileri de yok etmeye yardımcı olur. Güçlü formülü ile öne çıkan kimyasalımız tuvaletleri uzun süre ferah ve temiz tutmanıza yardımcı olur. Tüm mikropları tamamen temizleyerek hijyenik ortam sunar. Mikrop tutan leke birikimlerinden kireç birikintilerine kadar çok geniş alanda etkilidir.

Tuvalet temizleyici jel uzun süre lekelerin birikmesini de önler. Temizlik sonrasında tuvalet içerisinde güzel bir koku bırakır. Tuvalet temizleyici jel Sol TOI kullanımı için lekelerin üzerine yeterli miktarda dökmeli ve yumuşak fırça yardımı ile biraz ovmalısınız. Birkaç dakika bekledikten sonra su ile durulama yapılabilir. Kalabalık mekanlar yanında ev tuvaletlerinin temizliğinde de kullanılabilir.

Soltek Kimya olarak ürettiğimiz tuvalet temizleme jeli son derece güçlü etkilere sahiptir. Ürünümüzü uygun fiyatlarla ve 5 kg ile 1.000 kg arasında sipariş verebilirsiniz.