Halı Yağ Çıkarıcı Halı Yağ Sökücü

Halı yağ sökücü ürünümüz Sol Oil 10-11 konsantre su bazlıdır. Halı yüzeylerine zarar vermeden yağın ve kirliliğin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Makine halıları ve el dokuma halılar üzerinde güvenle kullanılabilir. Renk ve doku kaybı yaşanmaması için güçlü bir formülasyon ile üretilmiştir. Halı yağ sökücü ürünümüz halı şampuanları içerisine karıştırılarak da kullanılabilir. Kullanıcı gereksinimlerine tam anlamı ile yanıt veren bir üründür. Halı yağ çözücü kullanımı sırasında yağın yoğunluğu önemlidir. Anlık olarak bulaşan yağların temizlenmesinde etkili olduğu gibi kurumuş ve katılaşmış yağların çözülmesinde de son derece güçlü etkisi vardır. Sol Oil 10-11 profesyonel halı yağ sökücü olarak üretilen bu ürünümüz halı atölyelerinde, evlerde ya da halı yıkama merkezlerinde kullanılır. Halı yüzeylerde topaklanma, iplik kopması ya da aşınma gibi durumlar söz konusu olmaz. Soltek Kimya A.Ş. firmamızın titizlikle üretmiş olduğu halı yağ temizleyici ürünümüz ulaşılabilir fiyatları ile sunulur. Sektörün öncü firması olarak yağ sökücü üretiminde oldukça geniş bir ürün gamına sahibiz. 5, 10, 20, 30, 60, 220, 1000 kg olarak dilediğiniz miktarda halı yağ çıkarıcı ürünümüzü sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Oil 10-11

Kullanım Alanı: Halı yağ sökücü 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgHalı Yağ Sökücü Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Halı yağ sökücü kimyasal ürünümüz Sol Oil 10-11 halıların üzerine dökülen yemek, yağ, boya, toz gibi kirlerin temizlenmesinde etkili bir kimyasaldır. Halı yıkama sektöründe tercih edilen ürünümüz konsantre ve su bazlıdır. Hem halılarda hem de kilimlerde kullanabileceğiniz ürünümüz lekelerin dokumalardan derinlemesine temizlenmesini sağlar. Bunun yanında özel formülleri sayesinde halıların ve kilimlerin renklerinde, dokularında hiçbir deformasyon meydana getirmez. Ürünlerimiz içerisinde renk ağartıcı kimyasallara yer verilmemektedir.

Halıların temizlenmesini kısa sürede sağlayan Sol Oil 10-11 halı yağ çıkarıcı ürünümüz kötü kokuların da giderilmesini sağlar. Su bazlı olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz halı yağ sökücü kısa sürede tüm döşemelerinizi daha hijyenik hale getirmenizi sağlar. Soltek Kimya olarak halı yağ çözücü ürünümüzü 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak sunarız. Fiyatlarımız ulaşılabilir düzeyde olmakla birlikte bu alanda muadil ürünlerimiz de bulunmaktadır. İletişim numaralarımızdan ya da WhatsApp iletişim hattımızdan firmamızla iletişim kurarak siparişlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Halınızı Sol Oil 10-11 halı yağ sökücü ürünümüz ile yağ temizliğini yapabilirsiniz. Sonrasında su ile yıkayabilir ve kurulayabilirsiniz. Bu işlem, halınızdaki yağı tamamen çıkarmaya yardımcı olacaktır. Uygulaması oldukça basit olan Sol Oil 10-11 ürünümüz hakkında detaylı bilgi için arayabilir veya mail atabilirsiniz. Soltek Kimya tarafından üretilmektedir.