Motor Yağ Sökücü Sprey

Motor yağ sökücü sprey ürünümüz Sol Oil 117 ile motor ve parçalarında biriken tüm yağlar kısa sürede temizleyebilirsiniz. Plastik aksam ve contalara zarar vermeden yağ temizleme işlevini yerine getiren ürün motor bölümlerinde özenli bir temizlik yapabilme imkanı sunar. Sol Oil 117 Motor yağ sökücü sprey birçok motor türünde kullanılabilecek kapasitede bir kimyasaldır. Kullanımı sprey şişelerde gerçekleştirildiği için kısa sürede ve pratik olarak yağın temizliği sağlanır. Motor yağ çözücü sprey kullanımı kişilerin sağlığını tehdit etmez ve verimli bir temizlik imkanı sunar. Konsantre su bazlı olmasından dolayı su ile seyreltilerek kullanılır. Motor ve yağ kanallarında basit, kolay temizlik imkanı sunan motor yağ sökücü sprey ürünümüz kullanıcı ihtiyaçlarına tam olarak yanıt verir. Soltek Kimya firmamızın üretmiş olduğu motor yağ çıkarıcı sprey ürünümüz hakkında detaylı bilgileri uzman kimyagerlerimizden de öğrenebilirsiniz. Ücretsiz numunelerimizden faydalanmak ya da farklı 5, 10, 20, 30, 60, 220, 1000 kg değerlerinde sipariş vermek isterseniz firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Geniş ürün skalası ile sektörün öncü firması olarak en iyi motor yağ sökücü ürünlerini sizlere sunmaktayız.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Oil 117

Kullanım Alanı: Motor yağ sökücü sprey

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgMotor Yağ Sökücü Sprey Sol Oil 117: Güçlü Yağ Temizliği ve Hızlı Sonuçlar!

Motor yağları zamanla birikerek motor ve parçalarında zorlu yağ ve kir tabakası oluşturur. İşte bu noktada Sol Oil 117 motor yağ sökücü sprey devreye girer!
Sol Oil 117 yüksek performanslı motor yağ sökücü spreydir. Motor ve parçalarında biriken yağları kısa sürede etkili şekilde temizler. Üstelik boyalı boyasız kontak yüzeylere ve plastik aksama zarar vermeden yağ temizleme işlemini gerçekleştirir.

Pratik Sprey Formu ile Kolay Kullanım

Sol Oil 117 motor yağ sökücü sprey kullanımı son derece kolay olan sprey formunda sunulur. Sprey şişesi sayesinde ürünü yağlı bölgeye püskürtecek şekilde uygulayabilirsiniz. Bu sayede yağ temizleme işlemi hızlı pratik bir şekilde gerçekleştirilir.

Tüm Motor Türlerinde ve Parçalarında Kullanılabilir

Sol Oil 117 birçok motor türünde kullanılabilir. Otomobil, motosiklet, kamyon, tarım ve inşaat makineleri gibi çeşitli motorlu araçlarda etkili sonuçlar verir. Motorunuzun yağ kanallarında ve motor bileşenlerinde basit ve etkili temizlik sağlar.

Güvenli ve Çevre Dostu Formülasyon

Sol Oil 117 motor yağ sökücü sprey su bazlı formülasyona sahiptir. Konsantre olarak kullanılır. Su ile seyreltilerek uygulanması gereken ürün çevre dostu seçenek olup kullanıcı sağlığını tehdit etmez. Aynı zamanda güçlü temizlik performansıyla da dikkat çeker.

Uzman Kimyagerler Tarafından Üretilmiştir

Sol Oil 117 motor yağ sökücü sprey Soltek Kimya firması tarafından uzman kimyagerler tarafından geliştirilmiştir. Kalite ve güvenilirlik konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan firmamız, sektörün öncüsü olarak en iyi motor yağ sökücü ürünlerini sunmaktadır

Ücretsiz Numune ve Sipariş İmkanları

Motor Yağ Sökücü Sprey Sol Oil 117 denemek isterseniz ücretsiz numune imkanından faydalanabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve güvenilir bir şekilde sipariş vererek ürünümüzü kapınıza kadar getirtme imkânınız bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız ürünümüzle ilgili herhangi bir soru talep veya şikâyetiniz için de her zaman yanınızdadır.

Hızlı ve etkili sonuçlar için Sol Oil 117’yi deneyin ve motorunuzdaki yağ birikimine elveda deyin! Siz de en kaliteli motor yağ sökücü sprey kullanarak motorunuzun performansını ve verimliliğini artırabilirsiniz.