Alüminyum Pas Sökücü Pas Temizleme Kimyasalı

Alüminyum pas temizleme ürünümüz Sol Al PS alüminyum yüzeylerde biriken yağ, kir ve pas (oksit) tabakalarını hızlı şekilde temizler. Bununla birlikte içerisinde bulunan inhibitörler yardımı ile alüminyum yüzeyleri korozyona karşı korunmasını sağlar. Alüminyum pas temizleme, alüminyum pas sökücü kimyasalımız yüzeylerde uzun bir süre korozyon belirtilerinin görülmesinin de önüne geçer. Güçlü alüminyum oksit temizleme ürünümüz tüm alüminyum parçaların ve yüzeylerin kullanım ömrünü uzatır. Alüminyum pas temizleme kimyasalı ürünümüz Sol Al PS pasın yoğunluğuna göre konsantrasyonu ayarlanarak pas sökme işlemi yapılır. Püskürtme, silme ya da daldırma yöntemleri ile alüminyum pas sökücü kimyasalımız kullanıma uygundur. Soltek Kimya A.Ş. firmamızın en iyi üretim tesislerinde özel formüller kullanarak ürettiği alüminyum pas temizleyici ürünümüz ulaşılabilir fiyatlarla sizlere sunulur. 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak ürünümüzü sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Al PS 

Kullanım Alanı: Alüminyum pas temizleme

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgAlüminyum Pas Temizleme Kimyasalı Sol Al SP Nedir?

Alüminyum pas temizleme kimyasalı Sol Al SP, alüminyum yüzeylerde biriken yağ, kir ve pas tabakalarını hızla ve etkili bir şekilde temizlemek üzere özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Bu ürünün içerisinde yer alan inhibitörler, alüminyum yüzeylerin korozyona karşı korunmasını sağlar. Aynı zamanda Sol Al SP, alüminyum yüzeylerin uzun ömürlü olmasını sağlayarak, alüminyumun dayanıklılığını ve kullanım ömrünü artırır.

Endüstriyel dünyada alüminyum, hafifliği ve dayanıklılığı nedeniyle geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ancak zamanla alüminyum yüzeylerde oluşan pas ve oksit tabakaları, estetik ve performans sorunlarına yol açabilir. İşte bu noktada devreye Soltek Kimya olarak ürettiğimiz Alüminyum Pas Temizleme Kimyasalı Sol Al SP giriyor.
Sol Al SP, pasın yoğunluğuna göre ayarlanabilen konsantrasyonları ile alüminyum yüzeylerde pas temizleme işlemi gerçekleştirirken aynı zamanda korozyon karşıtı koruma sağlar. Bu sayede alüminyum yüzeylerde uzun süreli korozyon belirtilerinin önüne geçer.

Alüminyum Pas Temizleme Kimyasalı Sol Al SP, çeşitli endüstriyel alanlarda kullanılabilir. Alüminyumun günlük hayattaki geniş yelpazesine ek olarak, otomotiv, inşaat, havacılık gibi sektörlerde de sıkça tercih edilir. Ürün püskürtme, silme veya daldırma yöntemleriyle kullanılabilir, bu da farklı uygulama gereksinimlerine uyum sağlar.

Alüminyumun dayanıklılığını ve estetiğini korumak, uzun ömürlü kullanımını sağlamak ve pasın izini silmek için Sol Al SP Alüminyum Pas Temizleme Kimyasalı mükemmel bir çözümdür. Eğer Alüminyum Pas Temizleme Kimyasalı Sol Al SP hakkında daha fazla bilgi almak veya ürünü sipariş vermek isterseniz bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.