Alüminyum Tepsi Temizleme Kimyasalı

Alüminyum tepsi temizleme kimyasalı ürünümüz Sol Al TP restoran, kafe, otel ve hastane gibi işletmelerin mutfaklarında kullanılan ağır yanmış yağlı tepsileri temizlemek için kullanılır. Bunun yanında evsel kullanım için de uygundur. Sol Al TP tepsilerin yağ ve yemek lekelerini temizlemek için kullanılan alüminyum tepsi temizleme kimyasalı kullanıcı açısından önemli bir kolaylıktır. Güçlü etkileri olmasına karşın son derece güvenli kullanımı vardır. Alüminyum tepsi temizleme kimyasalı tüm alüminyum tepsi türlerinde aşınmalara neden olmadan etkili temizlik yapabilmenize imkân yaratır. Konsantre ve su bazlı olarak üretilen kimyasalımız güçlü ve etkili bileşenlere sahiptir. Soltek Kimya Üretim A.Ş. firmamız tarafından üretilen alüminyum tepsi temizleyici güçlü formülasyonu ile öne çıkar. Ürünümüzün detaylı bilgisi ve siparişi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, 5,10,20,30,60 kg olarak siparişlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Al TP

Kullanım Alanı: Alüminyum tepsi temizleme 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgAlüminyum Tepsi Temizleme Kimyasalı Sol Al TP Nedir?
  • Alüminyum tepsi temizleme kimyasalı Sol Al TP, hem ev mutfakları hem de endüstriyel mutfaklar için özel olarak üretilmiş bir temizleyicidir. Alüminyum tepsilerdeki kararma, leke ve yanık gibi sorunlarına etkili bir çözüm sunar. Ürün, içerdiği özel formül sayesinde tencere yüzeylerini çizmeden ve aşındırmadan temizler. Mutfaklarda sıkça kullanılan alüminyum tepsiler, zaman içinde çeşitli yağ, kir ve lekelerle mücadele etmek zorunda kalır. Tepsilerdeki oluşan lekeler ve yanıklar hem estetik hem de hijyenik açıdan sıkıntı yaratır. İşte bu noktada, Soltek Kimya’nın Alüminyum Tepsi Temizleme Kimyasalı Sol Al TP devreye giriyor.
  • Alüminyum tepsi temizleme kimyasalı Sol Al TP, alüminyum tencerelerde oluşan kararma, leke ve yanıkları etkili bir şekilde temizler. Tencerelerin eski parlaklığını kazandırarak, deformasyona uğramış yüzeylerin yeniden parlamasını sağlar. İçerdiği inhibitörler sayesinde yüzeyde aşındırma yapmaz ve tencereleri korur.
  • Alüminyum Tepsi Temizleme Kimyasalı Sol Al TP, evdeki mutfaklardan endüstriyel mutfaklara kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ürün, tepsideki sorunları çözmek için etkili bir çözümdür. Ayrıca farklı ambalaj boyutları (5, 10, 20, 30, 60, 220, 1000 kg) ile kullanıcıların ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler sunar.
    Alüminyum tepsilerinizi eski parlaklığına kavuşturmak ve lekelerle savaşmak artık çok kolay. Soltek Kimya’nın Alüminyum Tepsi Temizleme Kimyasalı Sol Al TP ile tepsilerinizin yüzeyini çizmeden temizleyin ve parlaklığını geri kazandırın. Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.