Alüminyum Jant Temizleyici Parlatıcı

Alüminyum jant temizleyici ürünümüz Sol Al JNT çelik jantların yoğun yağ, kir, balata tozu gibi tüm temizliklerinde kullanılan kimyasaldır. Köpürme etkisi sayesinde dik yüzeylerde de kolayca tutunabilir. Sol Al JNT alüminyum jant temizleyici ve parlatıcı, özel formülü ve etkili temizleme performansıyla alüminyum jantlarınızın en iyi şekilde koruyup, güvenli şekilde temizlemenizi sağlar. Yeniden kirlenmeyi geciktiren ürün periyodik araç bakımlarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Alüminyum jant temizleyici ve parlatıcı Sol Al JNT jantlara parlaklık vererek derinlemesine tam anlamı ile temizlenmesini sağlar. Tüm balata tozunu temizleyen alüminyum jant temizleme kimyasalımız jant ve bijonlara zarar vermez. Doğada biyolojik olarak parçalanabilen kimyasalımız asit içermez. Alüminyum jant temizleyici ürünümüz tüm jant türlerinde kullanılabilir. Oto yıkama sistemlerinde de kullanıma uygundur. Sol Al Jnt, jantların üzerinde biriken balata tozunu etkili şekilde temizler. Jantlarınızın sadece parlak değil, aynı zamanda temiz ve bakımlı görünmesini sağlar. Soltek Kimya firmamız alüminyum jant temizleme kimyalını ulaşılabilir fiyatlarla sizlere sunar. Firmamızı arayarak ürünümüz hakkında bilgi alabilir, 10,20,30,60,220,1000 kg olarak istenilen ambalajlarda siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Al JNT

Kullanım Alanı: Alüminyum jant temizleyici 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgSol Al JNT: Alüminyum Jantlarınızın Parlayan Yüzü!
  • Otomobil sahiplerinin en önem verdiği detaylardan biri de araçlarının jantlarıdır. Alüminyum jantlar, aracın görünümüne estetik dokunuş katar. Yollarda karşılaşılan kir, fren tozu ve diğer kirleticiler zamanla jantlarınızın parlaklığını kaybetmesine ve aşırı derecede kirlenmesine neden olur. Soltyek Kimya Üretim olarak jant temizliği sorunlarınıza çözüm üretebilmek için jant temizleyici kimyasal ürünümüz Sol Al JNT’yi ürettik.
     
    Alüminyum jantlarınızı kolayca temizleyen ve parlatan Sol Al JNT, kaliteli formülü sayesinde alüminyum veya uygulanan alan yüzeylerine zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlayarak parlatır. Ürünümüzün özel formülü sayesinde yoğun yağ, kir ve balata tozunu etkili bir şekilde çözerek jantlarınızın eski parlaklığına kavuşmasını sağlar.

Sol Al JNT alüminyum jant temizleyicinin özellikleri aşağıda dikkatinize sunulmuştur.

  • Alüminyum Jantlarda Güçlü Temizlik: Jantlarda oluşan yoğun balata tozu, kir ve yağları kolayca temizleyerek jantlarınızı ilk günkü gibi parlak görünüm sağlar.
  • Köpürme Etkisi: Dik yüzeylerde bile mükemmel tutunma sağlayarak temizlik işlemini daha verimli hale getirir.
  • Koruyucu Etki: Jantlarınızı temizleyip, parlaklık verirken yeniden kirlenmeyi geciktirerek uzun süre temiz kalmasını sağlar.
  • Zararsız ve Çevre Dostu: Doğada biyolojik olarak parçalanabilir özelliktedir.
  • Konsantre Su Bazlı Formül: Konsantre olmasından dolayı su ile seyreltilerek kullanabilir. Bu özelliği daha ekonomik olarak kullanmanızı sağlar.

Sol Al JNT alüminyum jant temizleyici profesyonel otomobil bakım ve boyama işi yapanlar için de ideal üründür. Aracını yenilemek isteyen müşterilerinize jantların temizlenmesi ve parlatılmasında Sol Al JNT ile kaliteli bir hizmet sunabilirsiniz.

Müşterileriniz Sol Al JNT ile alüminyum jantların kolayca temizleneceğini, parlatılacağını ve uzun süre parlak kalacağını gördüklerinde ürünün vazgeçilmez bir parçası haline geleceklerdir.

Unutmayın, Soltek Kimya olarak müşteri memnuniyeti ve üstün kaliteyi ön planda tutuyoruz. Sol Al JNT Alüminyum Jant Temizleyici ile müşterilerinize araçlarının jantlarının parlayan yüzünü sunun. Daha fazla bilgi için firmamızla iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilir ve Sol Al JNT’i hemen sipariş verebilirsiniz!