Soltek Kimya

Pas Sökücü Kimyasallar

Soltek Kimya, metal yüzeylerdeki pası temizlemek için konsantre, su bazlı asidik pas sökücü kimyasallar üretir. Ürünlerimiz, metallerin boyut ve şekline göre püskürtme veya daldırma yöntemleriyle kullanıma uygundur. Pas sökme işlemi kadar, sonrasında pasın tekrar oluşumunu engellemek de önemlidir. Bu amaçla, metal koruyucu inhibitörler içeren çeşitli pas sökücüler sunuyoruz. İnşaat demiri, metal ve sert zeminler için özel pas sökücülerimiz mevcuttur. Ürünlerimiz, bisikletten janta kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir ve fiyatlarımız alım miktarına göre değişkenlik gösterir.

SOL PREP RUST

Endüstriyel konsantre su bazlı pas sökücü

Endüstriyel konsantre su bazlı pas sökücü kimyasal ürünümüz Sol Prep Rust metal

SOL PREP PLUS

İnşaat demiri pas sökücü

İnşaat demiri pas sökücü, endüstriyel konsantre su bazlı inşaat demiri pas

SOL PREP JEL

Pas sökücü jel

Pas sökücü jel ürünümüz Sol Prep Jel demir, çelik, alüminyum gibi yüzeylerden

SOL PREP MT

Metal pas sökücü

Metal pas sökücü kimyasal ürünümüz Sol Prep MT metal yüzeyler üzerinde yoğun

SOL PREP CLEAN

Fosfat yağ ve pas sökücü

Fosfat yağ ve pas sökücü Sol Prep Clean fosfat kaplama kimyasalıdır. Boyama

SOL PREP SP

Pas sökücü sprey

Pas sökücü sprey, yüzeylerde meydana gelen pası silmek için kullanılan bir

SOL PREP DM

Demir pas sökücü

Demir pas sökücü kimyasal ürünümüz Sol Prep DM demirlerdeki ağır pasların

SOL PREP KR

Krom pas sökücü

Krom pas sökücü kimyasal ürünlerimiz krom yüzeylerin korozyona maruz kalması

SOL PREP PS

Bisiklet pas sökücü

Bisiklet pas sökücü bisiklet parçalarında meydana gelen pas lekelerinin

SOL PREP 034

Mermer pas sökücü

Mermer pas sökücü ürünümüz Sol Prep 034 mermer, karo, çini gibi sert

SOL PREP BY

Banyo pas sökücü

Banyo pas sökücü Sol Prep BY banyolarda ve tuvaletlerde oluşan pas ve

SOL CLEAN PLUS

Yağ pas sökücü

Yağ pas sökücü sprey ürünümüz Sol Clean Plus konsantre su bazlı asidik

SOL OİL AS

Asidik yağ alma

Asidik yağ alma kimyasal ürünümüz Sol Oil AS metallerin yüzeyindeki koruyucu

SOL RD 2008

Radyatör pas sökücü

Radyatör pas sökücü Sol RD 2008 kimyasal ürünümüz asit ve bazik

Soltek Pas Sökücü Kimyasallar

Pas sökücü ürünler demirlerin, demir profillerin, inşaat demirlerinin üzerinde zamanla nem ve diğer etkilerle meydana gelen daha iyi ifadeyle yavaş yanmayla oluşan oksitlenmiş demir parçacıklarını temizlemek için kullanılan kimyasal solüsyonlardır. Soltek Kimya Üretim A.Ş. olarak hassas yüzeyler dahil tüm yüzeylere uygun pas sökücü kimyasal ürünler üretmekteyiz. Pas sökme prosesinde pası sökmek asıl amaç olsa da pas sökme aşamasında metalleri asidik değerin aşındırmasını ve sonrasında paslanmanın önüne geçmek çok ama çok daha önemlidir. Pas sökücü ürünler organik asit bazlı dense de asidin organik bazlısından söz etmek dahi imkansızdır. Pas sökücü kimyasallar dünyada su bazlı ve asidik karakterli pas sökme özellikli hammaddelerin bileşiminden üretilmektedir. Aşındırmanın önüne koruyucu inhibitörler ile tekrar paslanmanın önüne ise pasivasyon ile geçmemiz mümkündür. Soltek Kimya Üretim A.Ş Kocaeli fabrikamızda pas sökücü çeşitleri ve pasivasyon kimyasallarının üretimi yapılmaktadır. Metal koruyucu inhibitörlü, metal pas sökücü, inşaat demiri pas sökücü, alüminyum pas ve yağ alma, demir pas sökücü, fayans pas sökücü, sert zeminlerde kullanılan pas sökücü kimyasallarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir ya da mail atabilirsiniz. Pas sökücü ve yağ sökücü gibi kimyasal ürünlerimizin ambalajları 1,5 kilogramdan başlamakla birlikte 4 kg, 6 kg, 12 kg, 20 kg, 35 kg ambalajlarda pas sökücü ürünlerimiz mevcuttur. Pas sökücü ürünlerimizin fiyatları alım miktarınıza göre sabit maliyetler dolayısıyla değişmektedir.

Pas Sökücü Kimyasallar Nerelerde Kullanılır?

Pas sökücü kimyasal temizleyiciler pasın etkili olduğu tüm alanlarda kullanılabilirler. Paslı zincirler, valf ve cıvatalar, somun, kapı ve dolap kilitleri pasın etkili olduğu alanlardır.

Aynı zamanda çeşitli sektörlerde de pas sökücü kimyasal kullanımı gerekir. Otomobil ve bisiklet tamiratlarında da gereken durumlarda bu kimyasalların kullanımı yaygındır. Pas çözücü kimyasal ürünleri kullanmak gerektiğinde en güçlü pas sökücü kimyasal ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Soltek Kimya A.Ş olarak üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz pas temizleyici kimyasal ürünlerimiz pasların çıkarılmasında oldukça güçlü bir etkiye sahiptir. Mükemmel bir yüzey yayılımı olan ürünlerimiz aynı zamanda uygulandıkları zeminde bütüncül bir koruma sağlarlar. Bununla birlikte pas olabilecek tüm yüzeylerin de kullanım süresini uzatır.

Pas sökücü kimyasal kullanımı konusunda firmamız ile iletişime geçerek uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 5, 10, 20, 30, 60, 240, 1000 kg miktarlarında üretilen pas çözücü kimyasal ürünlerimiz ihtiyaçlarınıza tam anlamı ile yanıt verir. Pas sökücü kimyasal temini konusunda üretici firma olarak fiyat avantajlarımız çok daha fazladır. Firmamızdan ihtiyacınız olan pas temizleme kimyasallarını sipariş verebilirsiniz. 

Demir pas sökücü kimyasalımız, demir metali üzerinde zamanla nem ve su nedeniyle oluşan pas lekelerini çözmek için kullanılır. Demir pası hem demirin ömrünü kısaltır hem de estetik açıdan kötü bir görünüm ortaya çıkarır. Böyle durumlarda çeşitli formülasyonlar kullanarak ürettiğimiz demir pas sökücü ürünümüzden yararlanarak pas lekelerini derinlemesine temizlemek mümkün olur.

Demir yüzeylerde oluşan pas etkilerini ortadan kaldırmak için sökücü ürünümüzü daldırma, püskürtme ya da silme yöntemleri ile kullanabilirsiniz. Kullanım miktarını demir yüzeylerin boyutlarına ve pasın yoğunluğuna göre ayarlayabilirsiniz.

En iyi formülasyonları kullanarak ürettiğimiz demir pas sökücü ürünümüz kullanıcı beklentilerini tam olarak karşılar. 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak ürünümüzü ulaşılabilir fiyatlarla temin edebilirsiniz. Muadil ürünlerimiz hakkında bilgi edinerek farklı işletme çözümlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Pas sökücü kullanımı konusunda öncelikle kimyasalın genel özelliklerini bilmeniz gerekir. Kimya alanında en iyisini sizlere sunan firmamız pas sökücü konusunda en iyisini sunar. Ürettiğimiz pas sökücü özellikleri arasında şunları saymak mümkün olabilir:
• Pas sökme gücü son derece iyidir. 
• Pas tabakasını hızlı ve etkili şekilde çıkarır. 
• Korozif etkilere tamamen kapalıdır. 
• Çevre ve kullanıcı dostu kimyasaldır. 
• Kullanımı son derece kolaydır. Uygulama sonrasında bekletilerek yüzeyden temizlenmesi yeterlidir.
• Farklı metal türleri üzerinde biriken pası temizlemek için kullanılırlar. 
Kullanılacağı zemin konusunda önceden yine de bilgi edinmeniz önemlidir. Soltek Kimya A.Ş. firmamız güçlü pas sökücü sunarak zeminlerde biriken pas lekelerinin temizlenmesini sağlar. 

Pas sökücü fiyatları yanında ürünümüzün nerelerde kullanıldığını da bilmeniz gerekiyor. Metal yüzeylerde oluşan pasın temizlenmesine yardımcı olan kimyasal maddeler genel olarak otomotiv sektöründe kullanılmaktadır. Araçların dış yüzeylerinde pası temizlemenize yardımcı olur. Bunun yanında ev aletlerinde, bahçe aletlerinde, metal mobilya ve aksesuarlarda, sanayi ve fabrikalarda kullanılmaktadır. Denizcilik ve gemi bakımı alanında da pas sökücü kullanımı oldukça yaygındır. Özellikle deniz suyu ve tuzlu hava gemi ekipmanlarına büyük zarar veriyor. bu nedenle de gemi bakım çalışmalarında pas sökücü ihtiyacı oldukça yüksektir. 
Pas sökücü fiyatları konusunda firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bizlere ulaştığınızda pas sökücü siparişlerinizi 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak verebilirsiniz. Dilerseniz muadil ürün seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Pas sökücü fiyatları kullanıcıların satın alma öncesinde araştırdıkları önemli konular arasında yer alıyor. Hemen her kullanıcı pas sökücü ihtiyacı duyabiliyor. Pas oluşumu birçok alanda ciddiye alınması gereken sorunlardandır. Yüzeylerin daha uzun ömürlü olması ve daha temiz görünmesi için pasın belirli periyotlarla temizlenmesi gerekir. Böyle durumlarda da pas sökücü ihtiyacı oldukça artış gösterir. 
Her yüzeyde güvenle kullanılabilecek niteliklere sahip pas sökücü üretimi yapan Soltek Kimya firmamız beklentilerinize yanıt verir. Yüksek standartlarda ürettiğimiz pas sökücü içerisinde koruyucu inhibitör bulundurur. Bu da yüzeylerin zarar görmeden temizlenmesini sağlar. Aynı zamanda korozyona karşı koruma sağlar.