Konsantre Pas Sökücü Kimyasal

Endüstriyel konsantre su bazlı pas sökücü kimyasal ürünümüz Sol Prep Rust metal yüzeylerde oluşan pası söker. Özellikle daldırma yöntemiyle çok etkili sonuç vererek pası yüzeyden kolayca temizler ve metalimizi ilk günkü hale getirir. Pas sökücü ürünümüz SOL PREP RUST içerdiği koruyucu inhibitörler sayesinde pası temizlerken metal yüzeye kesinlikle zarar vermez. Tek komponentli olarak kullanılabilir. Pas sökücü ürünümüz metalinizin üzerine daha sonradan yapacağınız kaplama boya beton vb gibi hiçbir işleme engel olmaz ve zarar vermez. Demir tozu temizliğinde de kullanılabilir. Hassas yüzeylerde güvenle kullanım imkanı verir. Metalin yüzeyden pası temizlerken aşındırma yapmaz yüksek teknolojisi sayesinde yalnızca pası temizler metale zarar vermez. Pas sökücü Sol Prep Rust yoğun aktif madde içerir konsantre ve su bazlı olması dolayısıyla metalinizin yüzeyindeki pasın yoğunluğuna göre 1/1’den 1/20’ye kadar su ile seyreltilebilir. Bu sayede kullanım anı birim maliyetinizi düşürür depolama kolaylığı sağlar. Sol Prep Rust 1.5, 5, 10, 20, 30, 60, 210, 1000 kilogramlık ambalajlarda satışı yapılmaktadır. Pas sökücü ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL PREP RUST

Kullanım Alanı: Endüstriyel konsantre su bazlı pas sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgSol Prep Rust Konsantre Pas Sökücü Nedir?

Sol Prep Rust endüstriyel kullanıma yönelik konsantre su bazlı pas sökücü kimyasal üründür. Metal yüzeylerde oluşan pası etkili şekilde temizleyerek metalin ilk günkü hale dönmesini sağlar. Pas sökme işlemini hızlandıran yoğun aktif maddeler içerir. Pas sökücü ürünümüz koruyucu inhibitörler içerdiğinden dolayı metal yüzeylere zarar vermeden pası temizler. Sonradan yapılacak kaplama, boya, beton gibi işlemlere engel olmaz. Hassas yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Metalin yüzeyinden pası temizlerken aşındırma yapmaz. Sol Prep Rust farklı ambalaj seçeneklerinde sunulmaktadır. Daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçmenizi rica ederim.

Sol Prep Rust konsantre pas sökücü genellikle endüstriyel ve ticari alanlarda kullanılır. Aşağıda Sol Prep Rust’ın kullanıldığı yaygın alanlardan bazıları bulunmaktadır:

  • Metal İşleme ve İmalat: Metal yüzeylerde oluşan pasın temizlenmesi için kullanılır. Metal işleme ve imalat tesislerinde metal parçaların paslı yüzeylerinin temizlenmesinde kaynak öncesi temizlikte ve boya veya kaplama uygulamadan önce pasın temizlenmesinde kullanıma uygundur.
  • Otomotiv ve Ulaşım: Otomotiv endüstrisinde araçların metal parçalarının paslı yüzeylerinin temizlenmesinde ve bakım süreçlerinde kullanılır. Ayrıca demiryolu, denizcilik ve havacılık gibi ulaşım sektörlerinde de pas temizliği için tercih edilen pas çıkarıcı üründür.
  • İnşaat ve Yapı: İnşaat sektöründe, çelik yapılar, demir donatı, metal çatılar, köprüler ve diğer yapısal metal elemanların paslı yüzeylerinin temizlenmesinde kullanılır. Ayrıca betonarme elemanlarının inşaat demiri pas sökücü ve demir donatı temizliğinde kullanılır.
  • Enerji ve Petrol Endüstrisi: Enerji ve petrol endüstrisinde petrol sahalarında petrol kuyularında ve enerji tesislerinde kullanılan metal ekipmanların paslı yüzeylerinin temizlenmesinde tercih edilir.
  • Sanayi ve Üretim: Genel sanayi ve üretim süreçlerinde metal yüzeylerin paslı bölgelerinin temizlenmesi ve pas önleme amacıyla kullanılır. Üretim tesislerindeki makinelerin, ekipmanların ve parçaların pas temizliğinde etkili çözümdür.

Sol Prep Rust konsantre endüstriyel pas sökücünün yaygın olarak kullanıldığı alanlardan sadece bazılarıdır. Demir ve metal yüzeylerde oluşan pasın temizlenmesi gereken farklı endüstriyel uygulamada kullanılır.

Konsantre pas sökücü Sol Prep Rust aşağıdaki adımları takip ederek kullanılabilir:

  • Adım 1 Yüzey Hazırlığı: Paslı yüzeyi temizlemek için öncelikle yüzeyi kir, toz ve diğer kalıntılardan temizleyin. 
  • Adım 2Ürünün Hazırlanması: Sol Prep Rust’u kullanmadan önce doğru oranda su ile seyreltin. Ürünün doğru kullanım oranı pasın yoğunluğuna ve uygulanacak yüzeyin türüne bağlı olarak değişebilir. Genellikle 1/1’den 1/20’ye kadar su ile seyreltilebilir. Ürünü doğru oranda su ile seyrelttiğinizden emin olun.
  • Adım 3 Ürünün Uygulanması: Sol Prep Rust’u seyreltildiği oranda püskürtme veya fırçalama yöntemiyle paslı yüzeye uygulayın. Ürünü yüzeye uygularken dikkatlice yaydığınızdan emin olun ve paslı bölgeleri tamamen püskürtün. Ürünün yüzeye temas ettiği paslı bölgelerde etkili olması için belirli bir süre bekleyin. Püskürtmeyi 3 dakikalık periyodik aralıklar halinde pas sökülene kadar püskürtmeye devam edin. Üretici talimatlarına uygun olarak bekletme süresini belirleyin.
  • Adım 4 Temizleme ve Durulama: Bekleme süresi sona erdikten sonra yüzeyi su ile iyice durulayın. Pas ve kimyasal kalıntıları tamamen temizleyin. Gerekirse bir fırça veya sünger kullanarak yüzeyi iyice temizleyin.
  • Adım 5 Kuruma ve Son İşlem: Yüzeyi iyice kurulayın. Gerektiğinde hava veya ısı kaynakları kullanarak kuruma sürecini hızlandırın. Paslı yüzey kaplama, boya veya diğer işlemler için hazır hale gelmiştir.

Lütfen Sol Prep Rust’un kullanım talimatlarını dikkatlice okuyun ve üretici talimatlarına tam olarak uyun. Her ürünün kendine özgü kullanım yönergeleri ve güvenlik önlemleri olabilir. Uygulama esnasında uygun kişisel koruyucu ekipmanı kullanmayı unutmayın. Üreticinin talimatlarına göre hareket edin.

Sol Prep Rust’un Soltek Kimya tarafından satışı istenilen ambalajlarda yapılmaktadır. Soltek Kimya’nın yetkili satış noktalarını veya distribütörlerinde bulunmaktadır. Soltek Kimya’nın resmi web sitesindeki iletişim formunu doldurarak ürünümüzü satın alabilir, müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek Sol Prep Rust’un nerede satıldığı hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Sol Prep Rust endüstriyel konsantre pas sökücü fiyatları genellikle piyasa şartlarına ve satış noktalarına göre değişebilir. Soltek Kimya veya yetkili distribütörleri ile iletişime geçerek güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Soltek Kimya’nın resmî web sitesini ziyaret ederek veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek, Sol Prep Rust’un güncel fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, yerel endüstriyel kimyasal tedarikçilerini veya temizlik ürünleri satan mağazaları da kontrol ederek fiyatlar hakkında fikir edinebilirsiniz.