Previous slide
Next slide

Epoksi Reçine Epoksi Boya Sökücü 

Epoksi Boya Sökücü Sol Rem Epx, metal, demir, alüminyum ve beton gibi yüzeylerden epoksi ve poliüretan boyaları çıkarmak için kullanılan güvenli bir epoksi boya sökücüdür. Zor çözülen epoksi boyaları etkili bir şekilde temizleyen bu ürün, yüzeylere zarar vermez ve kullanımı kolaydır. Soltek Kimya firmamız tarafından yüksek kaliteli hammaddelerle üretilen Sol Rem Epx, uygun fiyatlarla ve 5 kg’dan 1000 kg’a kadar farklı miktarlarda temin edilebilir. Daha fazla bilgi ve sipariş için firmamızla iletişime geçilebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Rem Epx

Kullanım Alanı: Epoksi boya sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgEpoksi Boya Sökücü Özellikleri


Epoksi boya sökücü kimyasal ürünümüz Sol Rem Epx istenmeyen epoksi boyaları metal, demir, alüminyum ve beton gibi yüzeylerden sorunsuz şekilde sökerek temizlemenize yardımcı olur. Epoksi veya poliüretan gibi dayanıklı boya türlerini çıkarmak için kullanılan kimyasal maddedir. Epoksi boyalar genellikle yüzeylere sert ve dayanıklı bir kaplama sağlaması için tercih edilmektedir. Bu yüzden normal boya sökücülerle çıkarılmaları zordur. Uygulama yapılan zeminlere zarar vermeyen epoksi boya sökücü kimyasalımız çok fazla enerji sarf etmeden epoksi boyayı yüzeyden sökmenizi sağlar. Dik yüzeylerde güvenle ve kolayca kullanılabilir. Sprey ya da jel formunda kullanabileceğiniz Sol Rem Epx epoksi boya sökücü kullanıcı için güvenlidir. Epoksi boyalar oldukça dayanıklı boya türlerindendir. Bu nedenle de çözülmeleri zordur. Firmamızın özel formülasyonlar kullanarak ürettiği epoksi boya sökücü ile epoksi boyaları çıkartarak yüzeyleri orijinal hallerine geri döndürür.

 

Soltek Epoksi Boya Sökücü

 

Soltek Kimya firmamızın üretim tesislerinde yüksek kalitede hammaddeler kullanılarak üretilen epoksi boya çözücü kimyasal ürünümüzü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Firmamızın iletişim numaralarından arayarak ya da WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşarak 5 kg ile 1000 kg arasında ihtiyacınız kadar sipariş verebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Epoksi Boya Sökücü Sol Rem Epx Nedir?

Soltek Kimya’nın ürünü olan Sol Rem Epx, epoksi boyaları metal, demir, alüminyum ve beton gibi yüzeylerden etkili şekilde çıkartan epoksi boya sökücü kimyasaldır. Epoksi ve poliüretan gibi dayanıklı boya türlerini çıkarmak için özel olarak formüle edilmiştir. Sprey veya jel formunda kullanılabilir.

Uygulama yapılan yüzeylere zarar vermeden güvenle kullanılabilir. Firmamızın üretim tesisinde yüksek kalitede hammaddelerle üretilen ürünümüz, epoksi boyaları çıkararak yüzeyleri orijinal hallerine geri döndürülmesini sağlar. Sol Rem Epx, uygun fiyatlarla 5 kg ile 1000 kg arasında sipariş verebilirsiniz. Deneme numunelerimiz bedelsiz olup adresinize teslim gönderilir. Detaylı bilgi için iletişim numaralarından veya WhatsApp hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sol Rem Epx epoksi boya sökücü kimyasal ürünümüzün özellikleri aşağıdaki dikkatinize sunulmuştur:

  1. Etkili epoksi ve poliüretan boya çıkarma: Sol Rem Epx epoksi ve poliüretan gibi dayanıklı boya türlerini etkili şekilde yüzeyden sökme özelliğine sahiptir. İstenmeyen boya tabakalarını sökme, çıkarma işlemini kolaylaştırır.
  2. Uygulama yapılan yüzeylerde yüzey koruması: Epoksi boya sökücü kimyasal Sol Rem Epx uygulandığı yüzeylere zarar vermez ve zeminlere hasar vermeden epoksi boyayı kolay bir şekilde çıkarır. Yüzeyin orijinal halini korurken boyanın kalıntılarının sökülmesini sağlar.
  3. Epoksi boya sökücü kolay uygulanabilirlik: Dik yüzeylerde bile güvenli ve kolay şekilde kullanılabilir. Sprey veya jel formunda olması uygulama sürecini basitleştirir. Jel formda olmasından dolayı hızlı bir şekilde reaksiyona girer.
  4. Yüksek kalite: Sol Rem Epx yüksek kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilir. Ürünün etkinliğini ve performansını artırır.
  5. Epoksi boya sökücü ürünümüz güvenlidir: Sol Rem Epx’in kullanıcı için güvenlidir. İnsan sağlığını riske edecek gaz çıkışına neden olmaz. Kokusu yok denecek kadar azdır.
  6. Farklı ambalaj seçenekleri: Farklı boyutlarda ki ambalajlarda mevcuttur. Kullanıcının ihtiyaçlarına ve kullanım miktarına göre tercih yapmasını sağlar.

Yukarıdaki özellikler Sol Rem Epx epoksi boya sökücü kimyasal ürünümüzün genel olarak sahip olabileceği özelliklerdir.