Previous slide
Next slide

Boya Sökücü Sprey

Boya sökücü sprey Sol Rem SP, hatalı veya eskimiş boya kalıntılarını temizlemek için kullanılan işlevsel bir boya sökücü spreydir. Kolay kullanımı ve uzun ömürlü yapısıyla dikkat çeker. Çeşitli yüzeylerde etkilidir. Soltek Kimya’nın titiz üretim süreçlerinden geçen bu ürün, kullanıcıların beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. 

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Rem SP

Kullanım Alanı: Boya sökücü sprey

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgSoltek Boya Sökücü Sprey

Boya sökücü sprey, yüzeylerdeki hatalı boyanan ya da eskimiş boya kalıntılarını temizlemek için kullanılan kimyasal ürünlerdir. Son derece işlevsel özellikleri olan boya sökücü kimyasal maddeler en iyi malzemelerden üretilir. Kolay bir kullanım sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilirler. Sprey boya sökücü türleri hem rahat bir kullanım imkanı sunar hem de birçok alanda kullanılır. Bu bakımdan boya sökücü sprey nedir sorusu oldukça merak edilen konular arasında yer alır. Soltek Kimya olarak titizlikle üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz boya sökücü sprey ürünümüz Sol Rem SP beklentilerinize tam anlamı ile yanıt verir. Sprey formu haricinde boya sökücü jel ürünümüz de mevcuttur. Boya sökücü sprey ve boya sökücü ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Ağır Soda Genel Özellikleri Nelerdir?
  • Yüzeyi Hazırlama Aşaması: İşlem yapacağınız yüzeyi temizleyin. Yüzeyi toz, kir veya yağdan arındırın.
  • Uygulama Aşaması: Boyalı yüzeye boya sökücü Sol Rem SP’yi eşit bir şekilde püskürtün.
  • Bekleme Aşaması: Sprey Boya sökücü Sol Rem SP’yi 4-5 dakika bekletin. Bu süre boyunca kimyasal, boyayı yumuşatarak çözmeye yardımcı olacaktır. Uygulama yapacağınız yüzeyin sıcak olmaması ve yüzeye güneş vurmamalıdır.
  • Boya Sökme Aşaması: 4-5 dakika sonunda bir spatula veya kazıyıcı yardımıyla boyayı nazikçe kazıyın. Boya kalıntıları temizlemek için bir bez veya sünger kullanabilirsiniz.
  • Yüzeyi Temizleme Aşaması: Boya kalıntılarını temizledikten sonra yüzeyi ıslak bezle silin. Yüzeyiniz yeni işlemlere hazır!
  • Etkili Temizlik: Boya sökücü sprey Sol Rem SP, inatçı boya kalıntılarını çıkarmak için etkili bir çözümdür. Sprey boya sökücü Sol Rem SP yüzeye zarar vermeden yüzeyi boyadan arındırır.
  • Kolay Kullanım: Sprey formu sayesinde, kullanımı kolay ve pratik hale getirir. Sprey boya sökücü Sol Rem SP doğrudan hedeflenen alana püskürtmek ve belirtilen süre boyunca beklemek yeterlidir.
  • Çeşitli Yüzeylerde Kullanım: Boya sökücü sprey ürünümüz ahşap, metal, plastik ve beton gibi birçok farklı yüzeyde kullanılır.
  • Hızlı Sonuçlar: Doğru şekilde kullanıldığında, sprey boya sökücü Sol Rem SP boyayı hızla çözerek sonuçları hızlı bir şekilde görebilirsiniz.