Previous slide
Next slide

Akrilik Boya Sökücü 

Akrilik Boya Sökücü Sol Rem AK, su bazlı akrilik boyaları metal, ahşap ve plastik yüzeylerden zarar vermeden temizleyen bir boya sökücüdür. Güzel sanatlar ve boya projelerinde yaygın olarak kullanılır ve kullanıcı sağlığına zarar vermeyen kaliteli hammaddelerle üretilmiştir. Soltek Kimya’nın güçlü formülasyonlarıyla hazırlanan bu ürün, çeşitli ambalaj seçenekleriyle ve uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Daha fazla bilgi ve sipariş için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Rem AK

Kullanım Alanı: Akrilik boya sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgAkrilik Boya Sökücü Özellikleri


Akrilik boya sökücü ürünümüz Sol Rem AK, akrilik türündeki boyaların yüzeylerden temizlenmesinde kullanılır. Su bazlı olarak üretilen akrilik boyalar olduğu için temizlik sırasında su ile temizleme yapılabilir. Ancak yoğun ve kalıcı haldeki akrilik boyaların sökülmesi aşamasında mutlaka sökücü kimyasallara ihtiyaç duyulur. Boya sökücü kategorisinde yer alan akrilik boya sökücü ürünümüz Sol Rem AK bu boyaların metal, ahşap ve plastik gibi yüzeylerden boya kalıntılarının kolay bir şekilde yüzeye zarar vermeden çıkarılmasını sağlar. Özellikle güzel sanatlar alanında ve boya projelerinde çok sık kullanılmaktadır. Kaliteli hammaddelerden üretilen akrilik boya çözücü ürünümüz kullanıcı sağlığı açısından riskler taşımaz.

Soltek Akrilik Boya Sökücü

En iyi üretim tesislerinde üretilen Akrilik boya sökücü Soltek Kimya Üretim A. Ş. firmamızın kimyagerleri tarafından güçlü formülasyonlar ile üretilir. Ürünümüz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek isterseniz firmamızın telefon numaralarından ya da WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi 5,10,20,30,60,220 kg olarak sipariş verebilir ya da muadil ürünlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Akrilik Boya Sökücü Kimyasal Nedir?
 • Akrilik boya sökücü kimyasal, isminden de anlaşılacağı gibi kuruyan ya da yanlış boyanan alanlardaki akrilik boyanın çıkarılması için kullanılan kimyasaldır. Endüstriyel temizleyicilerin kullanım şekilleri ve ne kadar kullanılacağı hakkında uygulamalı anlatımları görmek isterseniz 
  Kullanıcı gereksinimlerine göre özel olarak formüle edilen Soltek Kimya akrilik boya sökücü kimyasal kolay şekilde yüzeylere uygulanır. Solvent türleri arasında yer alan akrilik boya çözücü kimyasal boyanın üzerindeki filmi yumuşatır ve kısa sürede zeminden ayrılmasını sağlar. 
  Zeminlere zarar vermeden, çizmeden ve matlaştırmadan boyanın temizlenmesinde etkilidir. Aynı zamanda pürüzsüz zemin için en uygun sökücüdür. Temizleme işleminden sonraki kaplama ya da boyama işlemine hazır hale gelmesinde etkilidir. Akrilik boya sökücü kullanabilmek için de belirli noktalara dikkat etmek gerekir. 

Akrilik boya sökücü kullanımında koruyucu ekipmanlar da dahil olmak üzere birçok detaya dikkat etmek önemlidir. SOLTEK Kimya Ltd. Şti.  olarak yüksek kalite standartlarında ürettiğimiz akrilik boya sökücü kimyasalını şu şekilde kullanabilirsiniz:

 • İlk olarak akrilik boya temizleyici kimyasalı hazırlamanız gerekir. 
 • Eldiven, maske ve gözlük kullanmaya önem vermelisiniz. 
 • Yüzeyi temizleyici için uygun hale getirin. Tüm toz ve kirleri zeminden temizleyin.
 • Sökücüyü fırça ya da bez yardımıyla uygulayın. 
 • Akrilik boya sökücü uygulandıktan sonra birkaç dakika bekleyin. 
 • Daha sonra boyayı zeminden temizleyin. 

Bu işlemler sırasında bekleme süresine önem vermek gerekir. SOLTEK Kimya Akrilik boya sökücü kimyasal ürünümüzün uygulama aşamalarını görmek için Youtube videomuz izleyebilirsiniz. 

Akrilik boya birçok yüzeyde kullanılabilen boya türüdür. Ancak yanlış boyanması veya eskiyen akrilik boyaları zeminden çıkarmak gerektiğinde kimyasal sökücüye gereksinim duyulur. SOLTEK Kimya firmamız tarafından üretilen akrilik boya sökücü alanında en kaliteli ürünleri sunarız. Ürünlerimizi görmek ve diğer videolarımızı izlemek isterseniz SOLTEK Endüstriyel Kimya Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.