Metal Boya Sökücü Solvent

Metal boya sökücü solvent Sol Rem 200 ürünümüz boya sökücüler gurubunda en çok tercih edilen ürün olarak yansıyor. Güçlü formülasyonu ve içeriği sayesinde metallerdeki yanlış boyamaları çıkarmanıza yardımcı olur. Endüstriyel solvent bazlı ürünümüz toz ve yaş boya sökücü olarak da isimlendiriliyor. Elektrostatik yapılı tüm toz ve yaş boyaların sökülmesi için kullanarak etkin ve net sonuç alabilirsiniz. Metal askı aparatları, baralar ya da benzeri metal yapılı tüm malzemelerin üzerindeki yanlış boyamaları söküp yeniden malzemeyi boyanabilir hazır hale getiriyor. Soltek Kimya Üretim firması olarak sunduğumuz tüm boya sökücü ürünlerimiz için %100 sonuç ve iade garantisi veriyoruz. Boya sökücü ürünümüz tamamen alanında uzman kimyager ve kimya mühendisleri tarafından formüle edilerek üretim bandına alınıyor. Eğer hala ürünümüzü denemediyseniz hemen ürün numunesi talep etmek üzere bizimle irtibata geçebilirsiniz. İstenilen ambalajlarda yeterli miktarda satışa sunulmaktadır.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Rem 200 

Kullanım Alanı: Metal boya sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgMetal Boya Sökücü Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Metal boya sökücü tüm metal yüzeylerdeki hatalı boyamaları ya da temizlenmesi gereken boya kalıntılarını temizlemeye yarayan kimyasal ürünlerdir. Soltek Kimya firmamızın en yeni nesil formülasyonlar ile üretmiş olduğu metal boya sökücü ürünlerimiz kullanıcı gereksinimlerine tam olarak yanıt verir. Her anlamda kaliteli olan bu ürünler metal yüzeylerin ana yapısına zarar vermez. Aşındırma yapmadığı gibi herhangi bir şekilde bozulmalar da olmaz. Boya metalin hem estetik durması hem de dayanıklılığını artırmak için yapılır. Böyle durumlarda metal boya sökücü ürünler de metallerin yüzeyinde bulunan boyayı temizlemek için kullanılır. Ürünlerimiz jel ve sprey gibi farklı formlarda üretildiğinden farklı alanlarda kullanılabilecek alternatiflerimiz oldukça geniştir. Metal yüzeyden boya sökücü gereksinimlerinizde her zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Boya sökücü yüzeyde uzun süre kalırsa metale zarar verir mi sorusu genelde kullanıcıların en merak ettiği konular arasında yer alır. Bu ürünler genel olarak belirli bir bekleme süresine sahiptir. Solvent bazlı olan boya çözücü ürünlerimiz ortam sıcaklıklarında çalışan kimyasallardır. Genel olarak her türlü metal türüne de uygun olarak üretiriz. Metal boya sökücü ürünlerimiz zamak, alüminyum, demir gibi malzemeler üzerinde rahatça kullanılabilir. Ancak su ile seyreltilebilen boya sökücülerin etkisi daha farklıdır. Böyle durumlarda üretici firmamızdan gereken bilgileri alabilirsiniz. Güçlü boya çözücü ürünlerimiz her türden metal yüzey üzerinde kullanılabilirler. Bu ürünlerin bekletme süresi ise 6 dakika ile 25 dakika arasında değişir. Boyanın katılık ve güçlük durumuna göre bekletme süresinde farklılık olabilir. Demir boru boya sökücü ürünlerimiz tüm borular üzerinde aşındırma meydana getirmeden temizleme işlemi yapabilmenize imkan yaratır. Aynı zamanda metal spatula boya sökücü kullanımında da her anlamda sizlere en iyi ürünleri sunan Soltek Kimya firmamız istenilen özel ürünlerin muadillerini de üretebilmektedir.

Paslanmaz çelikten yağlı boya sökücü kullanarak tüm boya lekelerinden kurtulmak mümkündür. Böyle durumlarda firmamız metal boya sökücü fiyatları konusunda en iyi avantajları sizlere sunar. Bu süreçte özellikle metal boya çözücü fiyatı konusunda miktar önemlidir. 5, 10, 20, 30, 60, 240 ve 1000 kg olarak üretim yapmaktayız.