Boya Sökücü Jel

Boya sökücü jel ürünümüz Sol Rem Jel, jel formu sayesinde metal ve alüminyum yüzeylerde bulunan her türlü boyayı özelliklede elektrostatik toz boyayı sökmek için geliştirilen güçlü ve etkili boya sökücü kimyasaldır. jel formda olduğundan dolayı boya çıkarıcı olarak da kullanılır. Aktif madde oranının yüksekliği sayesinde metal yüzeylerde bulunan boyaları kolayca ve hızlıca sökme imkanını elde edersiniz. İçerdiği metal koruyucu inhibitörler sayesinde her yüzeyde güvenle kullanabilme imkanı sağlar. Metal ve alüminyuma kesinlikle zarar vermez. Korozyona neden olmaz. Metal yüzeyi aşındırmaz. Boya sökücü jel ürünümüzün likit ürünlere göre fatura birim maliyeti yüksektir ancak jel formu sayesinde daldırma yapamadığımız sabit ve büyük parçaların bulundukları yerde boyalarının sökülmesini sağlar. Birim alanda kullanım anı birim maliyetleri fatura birim maliyetlerinin aksine çok düşüktür. Revizyon yapılacak makinelerin üzerinde bulunan boyaların üzerinde son derece etkilidir. Boya sökücü jel ürünümüz oto boyalarını, astarlarını ve yağlı boyaları kolayca söker. Boya sökücü ürünümüz yanıcı ve parlayıcı değildir. Kokusu kullanıcıyı rahatsız etmez. Boya sökücü ürünümüz bu özellikleri sayesinde güvenle ve kolayca boya sökme imkanı verir. Boya sökücü jel ürünümüz 1.5, 3, 6, 12, 24, 35, 210,1000 kilogramlık ambalajlarda üretilmektedir. Boya sökücü ürünlerimiz ve jel boya sökücü ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya e- mail gönderebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Rem Jel

Kullanım Alanı: Boya sökücü jel

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgBoya Sökücü Jel Nedir?

Boya sökücü jel kıvam olarak diğer ürünlerden daha az akışkan kimyasaldır. Jel boya sökücü ürünümüzün kullanım alanları oldukca geniştir. Günümüzde çok geniş alanlarda kullanılabilecek standartlara sahiptir. Soltek Kimya firmamızın üretmiş olduğu boya çözücü jel kullanım açısından tam olarak beklentilere yanıt verir. Birçok yüzeyde kullanılabilen boya çözücü Sol Rem Jel en iyi hammaddelerden üretilir. En iyi teknolojilerle hazırlanan laboratuvar ortamlarımızda ürettiğimiz boya sökücüler konusunda sektörün en iyi ürünlerini sunmaktayız. Kaliteli boya sökücü jel gereksinimlerinizde firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İşte jel boya sökücüyü nasıl uygulayacağınıza dair basit bir özet:

  1. Yüzeyi temizleyin: Boyanın çıkarılacağı yüzeyi temizleyin. Üzerindeki kir, yağ, toz ve diğer kalıntılardan arındırın. Temiz bir yüzey jel boya sökücünün daha etkili ve hızlı şekilde reaksiyona girip çalışmasına yardımcı olur.
  2. Jel boya sökücüyü uygulayın: Ürünü istenmeyen boyalı alana doğrudan uygulayın. Ürünü fırça, rülo yardımı ile tabaka olacak şekilde uygulamaya dikkat edin. Böylece boyayı tamamen kaplayacak ve etkili bir sonuç elde edeceksiniz. 
  3. Bekleme süresini takip edin: Jel boya sökücünün üzerindeki talimatları takip ederek ürünü yüzeyde belirtilen süre boyunca bekletin. Jel boya sökücü ürünümüze yeterli reaksiyon süresi tanımamız boyayı yumuşatmasına ve kabuklaşmasını sağlayacaktır.
  4. Boyayı sıyırın: Bekleme süresi sona erdikten sonra jel boya sökücü ile kabuklaşmış boyayı ıspatula veya benzer bir araç kullanarak yüzeyden sıyırın. Boya kabuklar halinde soyulmalıdır.
  5. Temizliği tamamlayın: Boyayı tamamen çıkardıktan sonra yüzeyi temiz su ile iyice durulayarak jel boya sökücü kalıntılarını temizleyin. Ardından yüzeyi temiz bez veya süngerle kurulayın.

Jel boya sökücü ürünün etiketinin üzerindeki talimatları dikkatlice okuyarak ve takip ederek en iyi sonuçları elde ede bilirsiniz. Boya sökücü ürünümüz Sol Rem Jel’i kullanırken eldiven ve göz koruyucu gibi gerekli güvenlik önlemlerini almayı unutmayın.

Boya sökücü jel Soltek Kimya Üretim A. Ş. tarafından üretilmektedir. Soltek Kimya A. Ş.’nin satış noktalarında veya bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.
Boya sökücü jel ürünümüz aşağıdaki ambalaj boyutlarında satışa sunulmaktadır:

  • 1.5 kg, 7 kg, 10 kg, 20 kg, 30 kg, 60 kg, 240 kg, 1000 kg ambalaj tiplerimiz mevcuttur.

Soltek Kimya A. Ş. ile iletişime geçerek ürünlerin satın alınabileceği yerler hakkında daha fazla bilgi alabilir ve ambalaj boyutlarına dair detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

En iyi boya sökücü jel markaları arasında Soltek Kimyanın üretimi olan Sol Rem Jel kullanım alanlarına uygunluğu ile öne çıkmaktadır. Metal boya sökücü jel türleri zemine yapışan ve eskiyerek kurumuş olan tüm boya kalıntılarını kolaylıkla temizleme özelliğine sahiptir.

Ürünümüzün genel özellikleri şunlardır:

  • Boya sökücü jel fiyatı bakımından en uygun ürünlerdir.
  • Metal, ahşap, plastik, PVC, cam, parke gibi yüzeylerdeki boyayı kolayca temizler.
  • Kullanıcı beklentilerine tam olarak yanıt vererek boyama temizleme işlemlerinde etkili sonuçlar sağlar.
  • Yüzeylerde deformasyon yaratmaz ve hatalı boyanmış boyaların sökülmesinde kullanılır.

Soltek Kimya olarak güçlü boya sökücü jel üretimi konusunda deneyimli kimya firmasıdır. Müşteri beklentilerini karşılamak için çeşitli ürünler sunmaktadır. Boya çözücü jel satın alırken Soltek Kimya uygun fiyatları ve kaliteli ürünleri ile müşterilere destek sağlamaktadır.