Duvar Boya Sökücü Üretimi

Duvar boya sökücü ürünümüz Sol Rem CH tüm iç ve dış cephe duvar boyalarının sökülmesinde kullanılır. Ürünümüz özel bir formülasyona sahip olup su ve solvent bazlı olan tüm duvar boyası seçeneklerinde etki gösterme gücüne sahiptir. Tamamen kokusuz olan ürün jel formdadır. Jel formda olduğu için dikey formdaki yüzeylere kolayca uygulanabilir özelliktedir. Dük yüzeylere uygulanması halinde boyaya doğrudan tutunma sağlayıp, duvardaki boyanın yapısını bozarak zeminden arındırılmasını sağlar. Oldukça hızlı bir şekilde duvardaki boya ile reaksiyona girdiği için etki süresi oldukça kısadır. Fayans, standart beton duvar ya da mermer gibi her türlü zemin için uygun bir formülasyona sahiptir. Sol Rem CH ürünümüz %100 sonuç verirken aynı zamanda boyayı sökerken zemine hiçbir şekilde zarar vermez. Duvarın üzerindeki istenmeyen boyadan arındırılıp yeni bir boyama işlemi için hazır hale gelmesini sağlar. Sektörün en kaliteli ve kesin sonuç veren duvar boya sökücü ürün seçeneğine Soltek Kimya Üretim firması ürün gamından ulaşabilirsiniz. Ürüne dair daha fazla bilgi almak üzere doğrudan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Duvar boyası sökücü ürünümüz istenilen ambalajlarda satışı yapılmaktadır. Ürünümüz hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya talep formunu doldurabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Rem CH

Kullanım Alanı: Duvar boya sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgEtkili ve Kokusuz Alçıya Zarar Vermeyen Duvar Boya Sökücü Sol Rem CH

Soltek Kimya Üretim A.Ş.’nin daire, bina iç ve dış cephe duvarlarındaki silikonlu, satne, plastik, saten ve grenli boyalarının etkili ve kolay şekilde sökülmesi için özel olarak geliştirdiği Sol Rem CH ile sektördeki en kaliteli çözümü sunuyor. Su ve solvent bazlı tüm duvar boya seçeneklerinde üstün etki gösteren Sol Rem CH duvar boyası sökücü kimyasal ürünümüz ile işinizi kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf etmenizi sağlamak için üretilmiştir.

Jel formu sayesinde dikey yüzeylere de kolayca uygulanabilir. Tamamen kokusuz yapısıyla kullanıcıların rahatsız olmadan kolay şekilde boyalarını sökmesini sağlamaktadır.

Sol Rem CH, diğer boya sökücü ürünlere kıyasla eşsiz boya sökme performansına sahiptir. Eski veya hasarlı duvar boyalarını etkili şekilde çıkarmak için özel bir formülasyona sahiptir. Fayans, standart beton duvar, alçı veya mermer gibi her türlü zeminde kullanılabilir. Uygulama yapılan çeşitli yüzeylerde mükemmel sonuçlar verir. Duvar yüzeyine doğrudan tutunarak boyanın yapısını bozarak zeminden arındırılmasını sağlar. Hızlı bir şekilde boyayla reaksiyona girerek boya çıkarma etki süresini önemli ölçüde kısaltır.

En önemlisi, Sol Rem CH duvar üzerindeki boyayı etkili bir şekilde sökerken zemine herhangi bir zarar vermez. Boyanın tamamen temizlenmiş, pürüzsüz bir yüzeyde bırakır. Uygulama yapılan yüzeyleri yeni boyama işlemi için hazır hale getirir. Duvar boya sökücü ürünler arasında %100 sonuç garantisi sunan Sol Rem CH, uzmanlaşmış ve kesin sonuçlar arayan kullanıcılar için ideal duvar boya sökücü seçeneğidir.

Soltek Kimya Üretim A.Ş., güvenilir ve kaliteli ürünleriyle sektörde öncü konumda olmayı hedefler. Sol Rem CH, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kullanıcı dostu özellikleriyle de öne çıkmaktadır. Farklı ambalaj seçeneklerinde satışa sunulmaktadır. 

Daha fazla bilgi almak, ürünümüz hakkında detaylı bilgilere ulaşmak, ücretsiz numune talep etmek için bizi arayabilir veya talep formunu doldurabilirsiniz. Duvar boyası sökücü ürünümüzün deneme numuneleri bedelsiz olup adresinize teslim gönderilir.