Soltek Kimya

Alüminyum Temizleme Kimyasalları

Alüminyum yüzey temizleme kimyasalı ürünlerimiz, alüminyum yüzeylerin temizlenmesi ve parlatılması için kullanılan kimyasallarıdır. Soltek Kimya Üretim kurulduğu günden bu güne alüminyum temizleyici ve parlatıcı kimyasallar üretmektedir. Doğru ürünü belirmek için bizi hemen arayabilirsiniz. Alüminyum tencere, tepsi, petek ve alüminyum jant, alüminyum depo gibi alüminyum yüzeylerin temizlenmesinde ve parlatılmasında ürünlerimiz kullanılabilir. Alüminyumun yüzeyinde aşındırma yapmadan güven içerisinde alüminyum yüzeylerin temizliğini yapmak kimyasallarımız ile mümkündür. Alüminyum yüzey koruyucu inhibitörlü üretilen kimyasal ürünlerimiz konsantre ve su bazlıdır. Alüminyum temizleme kimyasal ürünlerimizi inceleyebilir, detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

SOL AL SP

Alüminyum pas temizleme

Alüminyum pas temizleme ürünümüz Sol Al PS alüminyum

SOL AL TC

Alüminyum tencere temizleme

Alüminyum tencere temizleme kimyasalımız Sol Al TC hem ev hem

SOL AL JNT

Alüminyum jant temizleyici

Alüminyum jant temizleyici ürünümüz Sol Al JNT çelik jantların

SOL AL TP

Alüminyum tepsi temizleme

Alüminyum tepsi temizleme kimyasalı ürünümüz Sol Al TP

SOL AL PT

Alüminyum petek temizleyici

Alüminyum petek temizleyici ürünümüz Sol Al PT özel

SOL AL PR

Alüminyum temizleyici

Alüminyum temizleyici parlatıcı ürünümüz Sol Al PR alüminyum

Kirli, yağlı ve paslı alüminyum yüzeyleriniz mi var? Soltek Kimya’nın özel alüminyum temizleyicileri ile bu sorunu kolayca çözebilirsiniz!

Ürünlerimiz alüminyum yüzeylerinize zarar vermeden, eloksal yapıyı koruyarak tüm alüminyum sistemlerde ve yüzeylerde kullanılabilir. Yoğun yağ, kir ve kurum tabakalarını güvenle temizleyen alkali karakterli ve pas, kireç çözücü asidik karakterli olmak üzere seçeneklerimiz mevcuttur. Geniş ürün yelpazemiz arasında; alüminyum tencere temizleyici, alüminyum petek temizleyici, alüminyum jant temizleyici ve alüminyum tepsi temizleyici yer almaktadır.

Soltek Kimya olarak size doğru ürün seçimi ve uygulama konusunda uzman desteği sunuyoruz. Ayrıca ücretsiz deneme numunesi ile ürün kalitemizi test etme imkanı da sağlıyoruz.

Daha fazla bilgi için bizi arayabilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Alüminyumlarınızın parlaklığını Soltek Kimya ile geri kazanın!

Alüminyum Yüzey Temizleme Kimyasalı Nedir?

Alüminyum yüzey temizleme kimyasalımız yüzeylerin hem temizlenmesinde hem de parlatılmasında güçlü etkilere sahiptir. Alüminyum ekipmanlar yanında çeşitli alüminyum yüzeylerin temizlenmesinde de güvenle kullanılabilir.

İçerisinde bulunan koruyucu inhibitörler sayesinde korozif etkilere karşı yüzeyleri uzun süre dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Alüminyum yüzey temizleme kimyasalı su bazlı ve konsantre kimyasaldır.

Sprey ya da jel olarak kullanılabilir. Yüzeye bir miktar döküldüğünde ya da püskürtüldüğünde birkaç dakika bekleyin. Daha sonra yumuşak sünger ya da bezle kiri zeminden temizledikten sonra su ile durulayabilirsiniz. Alüminyum yüzey temizleme kimyasalı doğada biyolojik olarak parçalanabilen yapıya sahiptir. Kullanıcı açısından risk barındırmayan kimyasal ürünlerimizdendir.

Soltek Kimya A.Ş. firmamızın üretim tesislerinde en güçlü formülasyonlarla üretilen alüminyum temizleme sıvısı ulaşılabilir fiyatlarda satışa sunulur. Alüminyum yüzey temizleyici kimyasalımızı firmamızı arayarak 5,10,20,30,60,1000 kg olarak sipariş verebilirsiniz.