Metilen Klorid Solvent Satışı Metilen Fiyatı 

Metilen klorid solvent kimyasalımız endüstriyel uygulamalar için geliştirilmiştir. Güçlü solvent olarak öne çıkan ürünümüz yüksek çözünürlük özelliklerine sahiptir. Bu bakımdan birçok organik maddeyi kolayca çözme özelliklerine sahiptir. Bunun yanında hızlı şekilde buharlaşabilir. Metilen klorid solvent yüzeylerde kalıntı bırakmadan temizlik yapabilme imkanı sunar. Yüksek doyma noktasına sahip olduğundan sıcaklık arttığı zaman daha fazla maddeyi çözebilmesi ile öne çıkar. Korozyon önleyici olan kimyasalımız aynı zamanda metal yüzeylerde korozyona karşı koruma sağlar. Yanıcı olmayan ürünümüzü güvenle kullanmak mümkündür. Bunun yanında kolay uygulanabilir özelliklerine sahiptir. Metilen klorid solvent kimyasalımızı en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz kimyasal 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak satışa sunulmaktadır.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Metilen klorid

Kullanım Alanı: Metilen klorid

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgMetilen Klorid Solvent Özellikleri Nelerdir?

Metilen klorid solvent, özellikleri şunları içermektedir.

  1. Güçlü çözücü etkisi: Metilen klorid solvent güçlü sökücü ve çözücü dür. Birçok organik maddeyi kolayca çözebilme özelliğine sahiptir. Bu özelliğiyle çeşitli endüstriyel uygulamalarda etkili şekilde kullanılmaktadır.
  2. Yüksek sökücülük ve çözünürlük: Metilen klorid yüksek çözücü ve sökücü özelliğine sahiptir. Organik maddeleri kolayca çözebilme ve etkili temizlik sağlama yeteneği anlamına gelir.
  3. Hızlı buharlaşma: Metilen klorid solvent hızlı buharlaşma hızına sahiptir. Solventin uygulandığı yüzeylerde hızlı şekilde buharlaşarak yüzeylerde kalıntı bırakmamasını sağlar.
  4. Yüksek doyma noktası: Metilen klorid yüksek doyma noktasına sahiptir. Bu, solventin sıcaklık arttıkça daha fazla maddeyi çözebilme kapasitesine sahip olmasını sağlar.
  5. Metilen klorid solvent yanıcı değildir: Bu özelliğiyle güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar.
  6. Kolay uygulanabilirlik: Metilen klorid solvent kolay uygulanabilir özelliklere sahiptir. Bu, kullanımının pratik ve verimli olmasını sağlar.

Metilen klorid solvent farklı ağırlıklarda (5, 10, 20, 30, 60, 220, 1000 kg) satışa sunulmaktadır. En uygun fiyatlarla sipariş vermek ve daha fazla bilgi edinmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.