Monoetanolamin (MEA) Satışı Ve Fiyatı

Monoetanolamin yağ gidericilerinde ve deterjanlarda kullanılan bir kimyasaldır. Bunun yanında araba yıkama şampuanlarında sıklıkla kullanılır. Bu alanlarda nötralize ajan olarak kullanılmaktadır. Yağ ve kir çözücü ürünler, sabun ve deterjan gibi ürünlerin üretimlerinde kullanılmaktadır. Tarım sektöründe kullanılan bazı kimyasalların üretiminde Monoetanolamin tercih edilir. İlaç ürün formülasyonlarında yapıştırıcı olarak kullanılan bir kimyasal olarak öne çıkar. Bunların yanında mürekkep ve tekstil sektörlerinde de kullanım alanına sahiptir. Boya, cila ve wax ıslatma ajanlarında tercih edilen bir kimyasal olduğu söylenebilir. Monoetanolamin hakkında genel bilgileri alanında uzman kimya mühendislerimizden alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz Monoetanolamin hammaddeyi 7/24 sipariş vererek kolaylıkla üretimlerinizde kullanabilirsiniz. Her türlü avantajı sizlere sunan satış platformu üzerinden sipariş vermeniz son derece kolaydır. Uygun ve kolay ödeme seçenekleri ve istediğiniz kadar sipariş verebilme avantajları ile günümüzde birçok firmanın kolaylıkla ham madde temin etmesi sağlanıyor. 1, 5, 10, 20, 30 kg gibi ambalajlara parça hammadde olarak satışımız vardır. Vereceğiniz siparişler mutlaka ertesi gün kargoya verilir ve en kısa süre içerisinde de adresine teslim edilir. Soltek Kimya Üretim A. Ş. olarak İstenilen ambalajlarda toptan ve parkende olarak kimyasal hammadde satışı yapmaktayız.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: MONOETANOLAMİN

Kullanım Alanı: Monoetanolamin yağ giderici

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgMonoetanolamin (MEA) Nedir?

Monoetanolamin (MEA), bir deterjan, solvent ve kimyasal ara madde dahil olmak üzere çeşitli endüstriyel uygulamalarda sıklıkla kullanılan kimyasal bir bileşiktir.

Monoetanolamin (MEA) fiyatı, satın alınan ürünün miktarı, saflığı ve nakliye masrafları için konumunuz gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. MEA fiyatının piyasa koşulları ve diğer ekonomik faktörler nedeniyle dalgalanabileceğini belirtmekte fayda var. Güncel fiyat bilgisi için bizleri arayabilir veya mail atabilirsiniz.

  • CAS Numarası: 141- 43- 5
  • Diğer Adları: Etanolamin, glisinol
  • Görünümü: Renksiz ve sıvı
  •  Kokusu: Amonyak kokusu