Bakır Temizleme İlacı

Bakır temizleme ilacı Sol BR 013 Soltek Kimya A.Ş’nin deneyimli ve uzman kimyagerleri tarafında geliştirilmiştir. Bakır temizleme ilacı ürünümüz bakır yüzeylerin üzerinde biriken oksitlenme, leke veya kirleri temizlemek için kullanılan kimyasal üründür. Genellikle ev eşyaları, süs eşyaları veya bakır borular gibi bakır malzemelerin bakımı için kullanılır. Pirinç, bakır ve bronz gibi metallerin kullanıldığı tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Bakır temizleme ilacı tesisat vana, antika eşyalarda, hediyelik ürünlerde temizlik işleminin yapılmasında işlevseldir. Asidik karakterde üretilen Sol BR 012 bakır temizleme ilacı güçlü yapısı sayesinde kısa sürede temizlik imkânı sunar. İstenilen parlatma işlemini de yaparak bakır ürünlerin yeni görünüm kazanmasını sağlar. Soltek Kimya A.Ş. firmamızın yeni nesil laboratuvarlarında özel formüller kullanarak geliştirmiş olduğu bakır temizleyici ilaç Sol BR 012 ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak ve uygun fiyatlar ile 1 kg ile 1 ton arasında sipariş vermek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL BR 010

Kullanım Alanı:Bakır temizleme ilacı

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgBakır Temizleme İlacı Sol BR 012 Nedir?

Bakır Temizleme İlacı Sol BR 012 Soltek Kimya A.Ş. tarafından geliştirilmiş kimyasal üründür. Bakır yüzeylerde biriken oksitlenme, leke veya kirleri temizlemek için kullanılır. Ev eşyaları, süs eşyaları, bakır borular, pirinç, bakır ve bronz gibi metallerin kullanıldığı tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Sol BR 012 asidik karakterli su bazlı güçlü bakır yüzey temizleyicidir. Kısa sürede etkili temizlik sağlayarak, bakır ürünlerin istenen parlaklığını ortaya çıkartır.

Soltek Kimya’nın Sol BR 012 bakır temizleme ilacı genellikle aşağıdaki alanlarda kullanılmaktadır:

  • Bakır temizleyici ilacın ev eşyalarında kullanımı: Bakır tencereler, tavalalar, çaydanlıklar, bakır kaplar ve diğer ev eşyaları üzerinde biriken lekeleri ve oksitlenmeyi temizlemek için kullanılmaktadır.
  • Süs eşyalarında kullanımı: Bakırdan yapılmış süs eşyaları, vazolar, tabaklar, heykeller ve benzeri ürünlerde biriken lekeleri gidermek ve parlaklığını geri kazandırmak için kullanılır.
  • Bakır borular: Bakır borulardaki oksitlenme veya lekeleri temizlemek ve boruların düzgün şekilde çalışmasını sağlamak için kullanılabilir.
  • Pirinç, bakır ve bronz yüzeylerde kullanımı: Pirinç kapı kolları, bronz heykeller, bakır aksesuarlar gibi farklı metal yüzeylerde biriken kir, oksitlenme veya lekeleri temizlemek parlatmak için bakır temizleme ilacı kullanılır.
  • Antika eşyalar: Antika bakır eşyaların temizliği ve restorasyonu için kullanılmaktadır. Antika eşyaların eski görünümlerini geri kazandırmaktadır.