Bakır Çatı Temizleyici Kimyasal – Soltek Kimya

Bakır çatı temizleyici kimyasal ürünümüz konsantre su bazlı kimyasallardan üretilmiştir. Soltek Kimya olarak müşterilerimize en kaliteli bakır çatı temizleyici ürünümüzü sunuyoruz. Özel olarak geliştirdiğimiz Sol BR 011 bakır çatıların korozyon, oksit lekeleri ve kirlerden temizlenmesini sağlar. Üstelik bakır yüzeyleri aşındırmadan çevre dostu formülü sayesinde kullanıcı ve çevre sağlığını asla riske atmaz. Sol BR 011 bakır çatı temizleme ürünümüz bakır çatıların ömrünü uzatarak ilk günkü görünümünü yeniden kazandırır. Ayrıca düzenli kullanım ile bakır çatının dayanıklılığı artar ve bakteri oluşumunu engeller. Ürünümüzü kullanmak oldukça kolaydır. Sadece fırça yardımıyla bakır çatıya uygulamanız yeterlidir. Firmamızdan bakır temizleme kimyasalı ürünümüzü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sol BR 011’i 5 kg’dan başlayarak 1000 kg’a kadar farklı boyutlarda satın alabilirsiniz. Sipariş vermek için firmamızı 7/24 arayabilir veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle tanıştığınızda en kaliteli bakır çatı temizleyici kimyasal ürünümüzü en uygun fiyatlarla satın alacaksınız. Firmamızın kimyagerleri size ürün hakkında en detaylı bilgileri sunacak ve ihtiyacınıza yönelik önerilerde bulunacaklar. Soltek Kimya olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için çaba sarf ediyoruz. Bakır çatı temizleyici ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL BR 011

Kullanım Alanı: Bakır çatı temizleyici kimyasal

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgSol BR 011 Bakır Çatı Bakır Temizleyici Nedir?

Sol BR 011 bakır çatı ve bakır temizleyici bakır çatıların temizliği ve parlaklığı için özel olarak formüle edilmiş temizleyicidir. Bakır çatıların üzerindeki pas, leke ve kiri etkili bir şekilde çıkarmak için tasarlanmıştır. Sol BR 11 Bakır çatı temizleyici asit içerikli bir üründür. Bakır yüzeylerdeki kirleri kolayca çözer. Aynı zamanda bakırın doğal rengini geri kazandırır. Pürüzsüz ve parlak bir görünüm sağlar. Bakır çatılar için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda diğer bakır yüzeylerin temizliği için de kullanılabilir.

Sol BR 011 bakır çatı ve bakır temizleyici bakır çatıların temizliği ve parlaklığı için özel olarak formüle edilmiş temizleyicidir. Bakır çatıların üzerindeki pas, leke ve kiri etkili bir şekilde çıkarmak için tasarlanmıştır. Sol BR 11 Bakır çatı temizleyici asit içerikli bir üründür. Bakır yüzeylerdeki kirleri kolayca çözer. Aynı zamanda bakırın doğal rengini geri kazandırır. Pürüzsüz ve parlak bir görünüm sağlar. Bakır çatılar için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda diğer bakır yüzeylerin temizliği için de kullanılabilir.

  • Bakır yüzeyi temizleyeceğiniz alanda bitkiler, çimler varsa onları koruyun.
  • El ve göz koruması hatta maske gibi uygun güvenlik ekipmanlarını kullanın.
  • Sol BR 11 Bakır Çatı Bakır Temizleyici kimyasalı uygun şekilde konsantrasyonu ayarlayıp fırça veya sprey yardımıyla uygulayın.
  • Ürünü yaklaşık 10-15 dakika boyunca yüzeyde bekletin. Kirleri, pas lekelerini çözmek için zaman tanıyın.
  • Bakır yüzeyi bol suyla durulayın.
  • Sol BR 11 Bakır Çatı Bakır Temizleyicinin talimatlarını dikkatlice okuyun tüm güvenlik önlemlerini alın.