Bakır Oksit Temizleme Kimyasalı – Sol BR 012 – Soltek Kimya

Bakır oksit temizleme kimyasalı ürünümüz Sol BR 012 bakır yüzeylerde oluşan tüm oksit ve korozyon oluşumlarını kolayca temizleyerek ortadan kaldırır. Kullanıcı gereksinimlerine uygun olarak üretmiş olduğumuz kimyasal insan ve çevre sağlığını tehdit etmeyecek bileşenler kullanılarak üretilmiştir. Oksitlenme bakır yüzeyler için en ciddi problemler arasında yer alır. Bu yüzeylerin uzun ömürlü olmasını sağlamak adına Sol BR 012 bakır oksit temizleme kimyasalı kullanmak gerekir. Bakır ürünlerin temizlenmesinde kullanılan kimyasalımız aynı zamanda bronz ve pirinç yüzeylerde de etkilidir. Soltek Kimya olarak en iyi üretim tesislerinde geliştirdiğimiz bakır oksit temizleme kimyasalı ürünümüz Sol BR 012 uzman kimyagerler tarafından formüle edilir. Firmamıza ulaşarak bakır oksit temizleyici ve muadil ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, ulaşılabilir fiyatlarla 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak ürünümüzü sipariş verebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL BR 012

Kullanım Alanı: Bakır oksit temizleyici kimyasal

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgBakır Oksit Nasıl Temizlenir?

Bakır malzemeler güzel ve dayanıklı özellikleriyle dikkat çeken önemli metaldir. Ancak zamanla bakır yüzeylerde oksitlenme ve oluşan bakır oksit tabakası parlaklığını ve estetik görünümünü bozmaktadır. 
Bakır oksit temizleme işlemi için etkili çözüm Sol BR 012 adlı özel ürünümüzdür. Sol BR 012 bakır oksit temizleme kimyasalı bakır yüzeylerde oluşan oksit ve korozyon oluşumlarını kolayca temizleyen endüstriyel kimyasaldır. İnsan ve çevre sağlığını tehdit etmeyecek bileşenler kullanılarak üretilmiştir.

Bakır oksit temizleyici Sol BR 012 bakır, bronz ve pirinç yüzeylerde kullanılabilmektedir. Soltek Kimya’nın uzman kimyagerler tarafından formüle edilen ürünümüz bakır oksitlenmesinin en ciddi problemlerinden biri olan oksit tabakasını etkili şekilde çözerek kolayca temizlenmesini sağlar.

Sol BR 012 bakır oksit temizleme kimyasalını kullanmak oldukça basittir. İhtiyacınıza göre uygun miktarda ürünü alıp bakır yüzeye uygulayın. Ardından bez veya sünger yardımıyla oksitlenmiş bölgeleri nazikçe silin. Solüsyon oksit tabakasını çözerken bakır yüzeye zarar vermez.

Detaylı bilgi için bizi hemen arayabilir, bakır oksit temizleme kimyasalı Sol BR 11 hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.