Metale Zarar Vermeyen Kireç Sökücü Kimyasal

Metale zarar vermeyen kireç sökücü ürünümüz Sol Kp MT konsantre su bazlı koruyucu inhibitör içeren kimyasal maddelerden formüle edilmiştir. Tüm metal yüzeylerde ve sistemlerde güvenle kullanılabilir. Özel olarak geliştirdiğimiz kimyasal, metal yüzeylerde deformasyon ve aşındırma yapmadan sistemlerde kireç temizliğinde kullanılmaktadır. Metal kireç sökücü ve temizleyici kimyasalımızı formüle ederken en iyi bileşenlerden yararlandık. Uzman kimyagerlerimizin üretimini yaptığı metale zarar vermeyen kireç sökücü kimyasalımız Sol Kp MT ile kirecin metal yüzeylerde sorun olduğu tüm metal ve alaşımları yüzeylerinde güvenle kullanılır. Sanayi alanında en çok ihtiyaç duyulan temizleyiciler arasında yer alır. Metal kireç sökücü kullanımı sırasında etrafa zararlı gaz çıkışı olmaz. Kullanıcı ve çevre dostudur. Ürünümüzü kullanırken belirli mesafeden kireçli yüzeye püskürtmek birkaç dakika beklemek yeterli olur. Sistemlerde ise belirlenen uygun konsantrasyonda devir daim ettirilerek kireç temizliği yapılmaktadır. Metale zarar vermeyen kireç çözücü kimyasalımızı kullanmak ya da denemek, detaylı bilgi almak isterseniz Soltek Kimya A.Ş. firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Numunelerimiz bedelsiz olup adresinize teslim gönderilir. Firmamızdan ürünümüzü uygun fiyat avantajı ile 5,10,20,30,60,220,1000 kg gibi istenilen ambalajlarda satışı yapılmaktadır.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL KP MT

Kullanım Alanı: Metale zarar vermeyen kireç sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgMetale Zarar Vermeyen Kireç Çözücü Sol Kp MT Nedir?

Metale zarar vermeyen kireç sökücü ürünümüz Sol Kp MT konsantre su bazlı metal koruyucu inhibitör içerikli kimyasal maddelerden üretilmiştir. Özellikle endüstriyel alanlarda kullanılan metal yüzeylerden kireç, tortu ve kışır temizliği için üretilmiştir. Metal yüzeylerde oluşan kireç, tortu, pas ve mineral birikimlerini kolayca çözen inhibitör içerikli etkili kimyasal bileşime sahiptir.

Sol Kp MT konsantre su bazlı koruyucu inhibitör içeriğinden dolayı metal yüzeylerdeki deformasyon riskini minimize ederek kireç temizliği yaparken metale zarar verme riskini ortadan kaldırır. Endüstriyel alanlarda en çok ihtiyaç duyulan temizleyiciler arasında metale zarar vermeyen kireç sökücü ürünümüz yer almaktadır. Metal yüzeylerdeki kireç birikimlerinin temizlenmesi için kullanılan diğer kimyasalların çoğu metal yüzeyleri aşındırmakta ve paslanmaya neden olmaktadır. Ancak Sol Kp MT metale zarar vermeden pas oluşumunu önleyerek kireç temizliği yapmanıza ve olanak tanır.

Özel olarak geliştirilmiş kimyasal bileşimi içermektedir. Uzman kimyagerlerimiz tarafından üretilir. Yüksek kaliteli bileşenlerden oluşan formülasyonumuz etkili ve metale zarar vermeden kireç temizliği çözümü sunar. Soltek Kimya A.Ş. olarak, müşterilerimize en kaliteli ve güvenli temizlik ürünleri sunmayı hedefliyoruz. Metale zarar vermeyen kireç sökücü ürünümüz Sol Kp MT de bu hedefimizin bir parçasıdır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz numunelerimizden faydalanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Metale zarar vermeyen kireç sökücü ürünümüz Sol Kp MT metal yüzeylerde güvenle kullanılabilen koruyucu inhibitör içerikli ve kaliteli temizleyici kimyasaldır. İşte Sol Kp MT’nin özellikleri:

  1. Metale Zarar Vermeyen Kireç Sökücü: Sol Kp MT özel olarak geliştirilmiş formüle sahiptir ve metal yüzeylere deformasyon yaratmadan kireç temizliğinde kullanılabilmektedir. Bu sayede metal yüzeylerde aşındırmaya sebebiyet vermeden kireç çözme ve temizleme işlemi güvenle gerçekleştirilir.
  2. Paslanmaya Karşı Koruma: Sol Kp MT metal yüzeyleri paslanmaya karşı koruyucu ve aşındırmayı önleyici inhibitörler içermektedir. Bu sayede, temizlenen metal yüzeylerin paslanmasını önleyerek uzun süreli koruma sağlar.
  3. Metal Yüzeylerde Yüksek Etki: Sol Kp MT en iyi bileşenlerden oluşan metal kireç sökücüdür. Bu sayede, kısa sürede ve etkili şekilde kireç temizliği yapabilirsiniz. Özellikle sanayi sektöründe en çok ihtiyaç duyulan kireç temizleyiciler arasında yer alır.
  4. Kolay Kullanım: Sol Kp MT kullanımı oldukça basit metale zarar vermeyen koruyucu inhibitörlü kireç sökücüdür. Uygula yerine göre daldırma, sprey veya devir daim yapılarak kullanılır.
  5. Konsantre Su Bazlı İnhibitörlü Yeni Nesil Formül: Sol Kp MT konsantre su bazlı olduğundan dolayı su ile seyreltilerek kullanılmaktadır. Konsantre olmasından dolayı kullanım anı birim maliyeti çok düşüktür.