Paslanmaz Kaynak İzi Temizleme Sıvısı

Kaynak Temizleme Sıvısı Solox SV paslanmaz kaynak izlerinin etkili şekilde temizlenmesi için kullanılan su bazlı kimyasaldır. Kaynak işleminin sonrasında kaynak yüzeyinde kalan lekeleri ve kaynak izi temizliği için kullanılır. Kaynak yüzeyindeki izleri temizlemek ve kaynak işleminin kalitesini arttırmak için doğru bir kaynak temizleme sıvısı kullanımı gereklidir. Solox SV krom, paslanmaz çelik yüzeylere yapılan kaynak izlerinin en etkili şekilde temizlenmesini sağlar. Solox SV kaynak temizleme sıvısı paslanmaz çelik, krom kaynak izlerinin temizliği için özel olarak tasarlanmış sıvı formda kimyasal üründür. Solox SV paslanmaz kaynak izi temizleyici ürünümüz organik ve inorganik asitlerin karışımından oluşur. Pas önleyici kimyasal maddeler içerir. Paslanmaz kaynak temizleme kaynak yüzeyindeki kirleri ve paslanmayı etkili şekilde çıkarırken kaynak yüzeyini korur ve paslanmaya karşı dayanıklılığı arttırır. Paslanmaz kaynak temizleme ve kaynak izi temizleme kimyasal ürünümüz Solox SV paslanmaz kaynak izlerini ve kirliliği çıkarmak için en etkili yöntemlerden biridir. Kaynak temizleme sıvısı Solox SV’nin özel formülü kaynak yüzeyindeki kirleri ve artıkları etkili şekilde çözerek temizler. Paslanmaz kaynak temizleme sıvısı Solox SV paslanmaz çelik yüzeylerin temizliği için de uygundur. Pas önleyici maddeleri sayesinde kaynak yüzeyini paslanmadan korur. Soltek Kimya Üretim A. Ş. olarak kaynak temizleme, paslanmaz kaynak izi temizleyici kimyasal ürünümüzün üretimini yapmaktayız. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz numune talepleriniz için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Solox SV

Kullanım Alanı: Kaynak Temizleme Sıvısı 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgKaynak Temizleme Sıvısı Solok SV Nedir?

Kaynak temizleme sıvısı Solox SV paslanmaz çelik ve krom yüzeylerde oluşan kaynak izleri ve lekelerinin etkili şekilde temizlenmesi için özel olarak tasarlanmış su bazlı kimyasaldır. Organik ve inorganik asitlerin karışımından oluşur. Aynı zamanda pas önleyici maddeler içerir.

Paslanmaz kaynak izi temizleme sıvısı Solox SV kaynak yüzeylerindeki kirleri ve kaynak izlerini etkili şekilde çözerek temizlerken yüzeyi korur ve paslanmaya karşı dayanıklılığını arttırır. Kaynak temizleme sıvısı Solox SV paslanmaz çelik ve krom yüzeylerin temizliği için özel olarak formüle edilmiştir. Soltek Kimya Üretim A. Ş. tarafından üretilmektedir.

Paslanmaz kaynak izi temizleme sıvısı, kaynak işlemi sonrasında kaynak yüzeyinde oluşan izleri ve lekeleri etkili bir şekilde temizleyen bir kimyasal üründür. Paslanmaz çelik, krom ve benzeri malzemelerde kullanılan kaynak işlemi sonrasında, kaynak izleri ve kirliliklerin temizlenmesi önemlidir. Bu izler, malzemenin estetik görünümünü etkiler. Paslanmaz kaynak izi temizleme sıvısı özellikleri şunlardır:

  1. Kaynak İzlerini ve Kaynak Lekelerini Etkili Temizleme: Paslanmaz kaynak izi temizleme sıvısı Solox SV organik ve inorganik asitlerin karışımından oluşur. Kaynak yüzeyindeki kirleri, izleri ve lekeleri etkili şekilde çözer ve temizler. Aynı zamanda pas önleyici maddeler içerdiğinden dolayı kaynak yüzeyinin paslanmaya karşı dayanıklılığını artırır.
  2. Paslanmaz Çelik ve Krom Yüzeylerde Tam Koruma: Paslanmaz kaynak izi temizleme sıvısı yüzeyi temizlerken aynı zamanda korur. Malzemenin yüzeyinde oluşabilecek çizik, deformasyon, renk değişimi ve benzeri zararlı etkilere karşı koruma sağlar.
  3. Su Bazlı: Paslanmaz kaynak izi temizleme sıvısı su bazlı kimyasal üründür. Kullanımı kolaydır. Paslanmaz, krom ve çelik yüzeyinden kolayca temizlenir. 
  4. Kaynak Temizleme Sıvısı Uzun Ömürlüdür: Paslanmaz kaynak izi temizleme sıvısı uzun ömürlüdür. Raf ömrü 3 yıldır.
  5. Çok Amaçlı: Paslanmaz kaynak izi temizleme sıvısı Solox SV paslanmaz çelik ve krom yüzeyler için özel olarak tasarlanmıştır. Birçok farklı yüzey için de kullanılabilir. 

Paslanmaz kaynak izi temizleme sıvısı, kaynak yüzeylerindeki izleri ve kirlilikleri etkili şekilde temizleyen, yüzeyi koruyan, su bazlı, uzun ömürlü ve çok amaçlı kaynak temizleme sıvısı kimyasal ürünüdür.