Cam Fayans Mermer Kaynak Lekesi Temizleme Jeli

Cam kaynak temizleme jeli ürünümüz Solox SX kaynak yapılırken cam, fayans, mermer, granit yüzeylere sıçrayan veya kaynak sonrası oluşan lekeleri ve izleri çıkarmak temizlemek ve çok amaçlı kullanım için özel olarak formüle edilmiş yüksek performanslı fayans, mermer, granit cam kaynak lekesi temizleme jelidir. Cam, mermer ve fayans kaynak lekesi temizleme jeli uygulama yapılan yüzeylere zarar vermeyen özel formülü sayesinde cam, fayans, mermer, granit gibi yüzeylerde güvenli şekilde kullanılabilir. Çok amaçlı kullanılan Solox SX aynı zamanda fayanstan kaynak lekesi, mermerden kaynak lekesi, granitten kaynak lekesi çıkarmak için kullanılmaktadır. Camdan kaynak lekesi nasıl çıkar? Fayanstaki kaynak lekesi nasıl çıkar? Mermerdeki granitteki kaynak lekesi nasıl çıkar? sorularınıza tam anlamıyla yanıt veren ürünümüz çok amaçlı kullanılma uygundur. Fayans, mermer, granit ve cam yüzeylerde deformasyona neden olmadan güvenle kaynak izlerini ve lekelerini çıkartabilirsiniz. Cam, mermer, granit ve fayans kaynak lekesi temizleme jeli kullanımı kolay etkili kaynak lekesi temizleme ürünüdür. Uygulama yapılan yüzeylerinizin parlaklığını korur. Fayansın, granitin sırrına mermerin cilasına zarar vermez. Solox SX yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş ve güvenli kullanımı için test edilmiştir. Solox SX ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz numune talep etmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Solox SX

Kullanım Alanı: Cam kaynak temizleme jeli

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgCam Fayans Mermer Kaynak Lekesi Temizleme Ürünü Solox SX Nerelerde Kullanılır?

Cam, fayans, mermer, granit gibi yüzeylere sıçrayan veya kaynak sonrası oluşan lekeleri ve izleri çıkarmak için özel olarak formüle edilen Solox SX yüksek performanslı kaynak lekesi temizleme jeli ürünüdür. Solox SX aşağıdaki yüzeylerde kullanılabilmektedir:

  • Cam Kaynak Lekesi Temizleme Jeli: Cam yüzeylerde oluşan kaynak lekelerini temizlemek için Solox SX kullanabilirsiniz.
  • Fayans Kaynak Lekesi Temizleme Jeli: Fayans yüzeylerindeki kaynak lekelerinin ve izlerinin oluşturmuş olduğu kirlilikleri Solox SX ile çıkartabilirsiniz.
  • Mermer Kaynak Lekesi Temizleme Jeli: Mermer yüzeylerindeki kaynak lekelerini ve izlerini Solox SX ile kolayca temizleyebilirsiniz.
  • Granit Kaynak Lekesi Temizleme Jeli: Granit yüzeylerindeki kaynak lekelerini ve izlerini Solox SX kullanarak çıkarabilirsiniz.

Solox SX çok amaçlı kullanılabilen kaynak lekesi çıkarıcıdır. Mutfak tezgâhları, banyo lavaboları ve duvar karoları gibi diğer seramik yüzeylerde de kullanılabilir. Solox SX kaynak lekelerini ve izlerini güvenli şekilde temizleyebilirken uygulama yapılan yüzeyleri çizmediği gibi deformasyona uğratmaz.