Kaynak Lekesi Çıkarıcı Kaynak Temizleme Jeli

Kaynak lekesi çıkarıcı jel ürünümüz Solox Jel özellikle paslanmaz çelik, krom ve benzeri malzemelerdeki kaynak lekeleri, pas, kir ve kalıntıları temizlemek için geliştirilmiş jel formda kaynak izi ve kaynak lekesi temizleyicidir. Kaynak temizleme jeli yüzeydeki pas lekelerini, oksitlenmiş yapının, kir ve kalıntıların temizlenmesini sağlayan özel olarak spesifikleştirilmiş kaynak temizleyici üründür. İçerdiği özel inhibitör ve stabilizatör sayesinde paslanmaz çeliklerde üst yüzey kaybı engeller. Solox Jel kaynak lekesi çıkarıcı kimyasal, kaynak temizleme jeli güçlü jel formülüne sahiptir. Jel formda olmasından dolayı zaman, işçilik ve üründen tasarruf sağlar. Kaynak temizleme jeli kaynak yapımı sırasında meydana gelen lekeleri ve yüzeydeki oksitlenmiş, korozyona uğramış tabakayı etkili şekilde temizler. Yüzeyi aşındırmaz ve ilk günkü görüntüsüne kavuşturur. Ürünün kullanımı oldukça basittir. Solox Jel kaynak lekesi temizleme jeli yüzeye pasifleştirici etki ile oluşabilecek paslanma, karıncalanma ve renk değişimleri önleyen stabilizatör sayesinde yüzeyde pasifleştirici koruma oluşturur. Kaynak lekesi temizleme jeli içerdiği temizlik elektrolitleri sayesinde zehirsizdir ve çevreye zarar vermez. Jel formda olduğundan dolayı su ile seyreltme yapılmadan direkt yüzeye uygulanmalıdır. Solox Jel kaynak lekeleri, pas, kir ve kalıntıları temizlemek için özel olarak geliştirilmiş güçlü jel formülüne sahip kaynak lekesi çıkarıcı ve kaynak lekesi temizleme jelidir. Paslanmaz çelik ve benzeri malzemelerdeki kaynak lekeleri için ideal kaynak temizleyicidir. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak ve bedelsiz numunelerimizden faydalanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Kaynak lekesi çıkarıcı jel ürünümüzün fiyatı bilgisi almak ve siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Solox Jel

Kullanım Alanı: Kaynak lekesi çıkarıcı jel ürünümüz

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgKaynak Lekesi Çıkarıcı Solox Jel Nedir?

Kaynak lekesi çıkarıcı jel Solox Jel paslanmaz çelik, krom ve benzeri malzemelerdeki kaynak lekeleri, pas, kir ve kalıntıları etkili şekilde temizleyen, çıkaran güçlü jel formda kaynak lekesi çıkarıcıdır. Özel inhibitör ve stabilizatörler sayesinde üst yüzey kaybını önleyerek pasifleştirici koruma sağlar.

Solox Jel kaynak lekesi temizleme Jeli özel olarak paslanmaz çelik, krom ve benzeri malzemelerdeki kaynak lekelerini ve pas kalıntıları temizlemek için formüle edilmiş jel formda bir kaynak lekesi temizleyicidir. Solox Jel kaynak lekesi temizleme jelinin özellikleri şunlardır:

  • Kaynak lekesi, pas, kir ve kalıntıları etkili şekilde temizler.
  • Özel inhibitör ve stabilizatör içeriği sayesinde paslanmaz çeliklerde üst yüzey kaybını önler.
  • Jel formunda olması sayesinde zaman, işçilik ve üründen tasarruf sağlar.
  • Uygulama aşamasından sonra yüzeyi aşındırmaz ve ilk günkü görüntüsüne kavuşturur.
  • Kaynak temizleme ürününün kullanımı oldukça basittir.
  • Jel formda olmasından dolayı dik yüzeylerde kullanım için tercih edilir.
  • Pasifleştirici etki ile oluşabilecek paslanma, karıncalanma ve renk değişimlerini önler.
  • Zehirsiz ve çevre dostudur.
  • Jel formda olduğundan dolayı dik yüzeylerde tam bir tutunma sağlayarak hızlı bir şekilde reaksiyona girer.