Pas Sökücü Sprey – Konsantre

Pas sökücü sprey, yüzeylerde meydana gelen pası silmek için kullanılan bir temizleme kimyasalıdır. Koruyucu özellikleri olan pas çözücü kimyasallarımız birçok yüzeyde aradığınız en iyi etkileri ortaya çıkarır. Sprey formunda olduğundan yüzeylere uygulaması oldukça kolaydır. Korozyon ve pasa karşı metal yüzeyleri temizlemekle kalmaz aynı zamanda yüksek kapasitede bir koruma da sağlar. Yüksek basınç ve sıcaklık altında dahi sürtünme durumunu azaltır. Uygulanan yüzeylerin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Pas sökücü sprey kimyasalını Soltek Kimya A.Ş firmamız en iyi üretim tesislerinde üretir. Yeni nesil formülleri ile kullanıcılar açısından risk taşımayan ürünlerdir. Yüzeye yayılımı son derece iyi olan bu kimyasal ürünlerin bütüncül koruması da son derece yüksektir. Pas tutabilecek birçok zeminde rahatlıkla kullanılabilirler. Üretici bir firma olarak bu pas temizleme kimyasallarını sizlere çok daha uygun fiyatlar ile satışa sunarız. Ürünlerin formülasyonları hakkında ve kullanım şekilleri ile ilgili olarak her bilgiyi firmamıza iletebilirsiniz. Pas sökücü sprey siparişlerinizde gereksinim duyduğunuz kadar sipariş verebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Ağır soda

Kullanım Alanı: Pas sökücü sprey

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgPas Sökücü Sprey Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Pas sökücü sprey tüm yüzeyler üzerinde oluşan pasın temizlenmesini sağlayan bir kimyasaldır. Sprey şişelerde kullanılan pas temizleyici ürünümüz özel formüllerle üretilir. Kuru pas lekesi üzerine püskürtme işlemi yaparak kolay bir şekilde uygulanması sağlanır. Pas üzerine sıkıldığında kolay şekilde reaksiyon oluşturur ve birkaç dakikalık bekleme süresi sonrasında pasın yüzeyden tamamen ayrılmasını sağlar.

Pas sökücü sprey pası çözecek maddeler içerir. Bu maddeler pas lekelerini emer ve kısa sürede çözer. Araç bakımından metal sanayisine kadar geniş bir alanda kullanılabilir. Pas sökücü sprey üretiminde Soltek Kimya firmamız ulaşılabilir fiyatları ile öne çıkar. Pas temizleme spreyimiz ya da muadil ürünlerimiz hakkında bilgi edinmek, sipariş vermek için firmamıza ulaşabilirsiniz. 

Metal ve demir yüzeylerinizdeki pası anında temizleyen ve aynı zamanda yüksek kapasiteli koruma sağlayan pas sökücü spreyimizle pas sorununu kökten çözün! Üstün formülasyonu sayesinde pası anında çözen spreyimiz yüzeylerinizi koruyarak daha uzun ömürlü olmalarını sağlar.

Yüzeylerinizdeki pası hızlı ve etkili şekilde temizlemek için pas sökücü spreyimizle tanışın! Kolay uygulanabilir sprey formu sayesinde paslı yüzeyleri temizlemek artık çok daha pratik. Aynı zamanda pas sökücü spreyimizin koruyucu inhibitörlü özelliği sayesinde aşındırma yapmadan pası çıkarır.

Pas sorununu kökten çözmek için güçlü pas sökücü spreyimizle yüzeylerinizi temizlerken aynı zamanda koruma da sağlayın! Üstün formülasyonu yüksek basınç ve sıcaklık altında dahi sürtünme durumunu azaltır ve yüzeylerinizi daha uzun süreli kullanım için korur. 

Pas sorununu güçlü ve güvenli bir şekilde çözmek için Soltek Kimya Pas Sökücü Spreyini tercih edin! Yeni nesil formülasyonu sayesinde kullanıcılar açısından risk taşımayan sprey yüzeye yayılımı son derece iyi olup pası anında çözerken yüzeylerinizi korur. Metal yüzeylerinizi temizlerken güvenli kullanımın keyfini çıkarın.

Soltek Kimya Pas Sökücü Spreyimizle metal yüzeylerinizdeki pası anında temizleyin ve aynı zamanda yüzeylerinizi yeniden parlatın! Güçlü ve etkili formülasyonumuz sayesinde paslı yüzeyleri kolayca temizlerken yüzeylerinizin eski parlaklığını geri kazandırır. Pasın neden olduğu matlaşma ve lekeleri ortadan kaldırarak yüzeylerinizin estetik görünümünü yeniden canlandırın.