Previous slide
Next slide

Demir Pas Sökücü Kimyasal

Demir pas sökücü kimyasal ürününüz Sol Prep DM, demirlerdeki ağır pasları temizlemek için kullanılır. Daldırma yapılması mümkün olmayan demirleri ve benzer metalleri püskürtme veya spreyleme yöntemiyle uygulayarak ağır pasları kolayca temizlemenizi sağlar. Konsantre formda olduğundan suyla seyrelterek kullanabilirsiniz. Ayrıca inşaat demirinin nevrülünü aşındırmaz ve içeriğindeki koruyucu inhibitörler, asidik değerlerde nevrüllerin aşınmasını önler. Soltek Kimya Üretim A.Ş., test yapabileceğiniz numuneleri ücretsiz olarak adresinize göndermektedir. İstenilen ambalajlarda satışı yapılmaktadır. Demir pas sökücü ve pas çözücü diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya e-posta atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Prep DM 

Kullanım Alanı: Demir pas sökücü kimyasal

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgDemir Pas Sökücü Özellikleri

Demir pas sökücü kimyasal ürünümüz Sol Prep DM demirlerdeki ağır pasların temizliğinde kullanılan demir pas sökücüdür. Daldırma yapılması imkansız olan demirleri ve benzeri metallerde püskürtme, spreyleme şeklinde uygulama yapılarak ağır pasların temizlenmesi için geliştirilmiştir. Askıda olan kolan demirleri, tabya ve perde filizlerindeki ağır pasları püskürterek kolay bir şekilde temizlenmesini sağlar. Demir pas sökücü kimyasal ürünümüz konsantre olması su ile seyreltip kullanma imkanı tanır. Koruyucu inhibitörlü olmasından dolayı inşaat demirinin nevrülün de aşındırma yapmaz. İnşaat demirlerinde nevrül çok önemlidir. Pas sökücü kimyasalın nevrülü mikron boyutta aşındırması bile betonun demire tutunmasını etkileyecektir. Sol Prep DM’nin içeriğinde bulunan koruyucu inhibitörler asidik değerin nevrüllerin aşınmasını önleyici olarak kullanılmaktadır. Soltek Kimya Üretim A. Ş test yapabileceğiniz numuneleri bedelsiz adresinize göndermektedir. İstenilen ambalajlarda satışı yapılmaktadır. Demir pas sökücü ve pas çözücü diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir yada mail atabilirsiniz.

Demir Pas Sökücü Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Demir pas sökücü kimyasal ürünlerimiz demir yüzeylerde pas oluşumlarının giderilmesinde kullanılır. Soltek Kimya A.Ş firmamız tarafından üretilen demir pas çözücü kimyasallar yüzeylerde aşındırma meydana getirmez. Özellikle boya ve kaplama öncesinde pasların temizlenmesinde oldukça etkili ürünlerdir. Yüzey yayılımının çok iyi olması kısa sürede pas oluşumlarını ve korozyon etkilerini kısa sürede ortadan kaldırmada son derece etkilidir. Demir pas sökücü ürünlerimiz yüksek sıcaklık ve basınç altında dahi sürtünmeyi en aza indirerek kolay bir pas temizleme imkanı sunar. Bununla birlikte demir yüzeylerin de daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Pas tutabilecek demir yüzeylerin tamamında pas çözücü kimyasal kullanmak mümkün olabilir. Bu ürünlerimizin kullanımı ve yan etkileri konusunda merak ettiklerinizi Soltek Kimya A.Ş uzmanlarına danışabilirsiniz. Firmamız en iyi formülasyonlarla ürettiği demir pas sökücü ürünleri piyasadaki en uygun fiyatlara satışa sunar. Bununla birlikte toplu satın alımlarda gereken fiyat desteklerini de sunabiliriz. Numunelerimizden yararlanmak ya da ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler edinmek isterseniz firmamızı her zaman arayabilirsiniz.