Radyatör Pas Sökücü

Radyatör pas sökücü Sol RD 2008 kimyasal ürünümüz asit ve bazik bileşenler kullanılarak geliştirilmiştir. Radyatör pas sökücü Sol RD 2008 tüm radyatörlerde oluşan kir, pas, kireç ve tortuları temizlemek için kullanılan kimyasal üründür. Radyatör sisteminde zamanla oluşan kir, pas ve kireç birikintileri sıcaklık düzenlemesini etkileyerek motorun hararet yapmasına neden olur. Radyatör pas sökücü ürünümüz bu kirlilikleri etkili şekilde temizleyerek motorun daha verimli çalışmasını sağlar. Radyatör pas sökücü kimyasal ürünümüz radyatör sistemindeki tortuları çözen ve temizleyen özel kimyasaldır. Konsantre olmasından dolayı su ile seyreltilerek kullanılır. Radyatörlere zarar vermeden kir, pas, yağ ve oksit kalıntılarını iç ve dış yüzeylerinden kolayca temizler. Radyatör pas sökücü cihazlara ve kullanıldıkları yüzeylere hiçbir şekilde zarar vermez. Kir ve pas sökücü olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz kimyasalımız aynı zamanda organik kirler üzerinde de etkilidir. Sol RD 2008 radyatör pas sökücü korozyon nedeniyle ortaya çıkan tüm lekeleri kısa sürede temizler. Bununla birlikte kullanımı hakkında da detaylı olarak firmamız tarafından bilgilendirilmektesiniz. Soltek Kimya A.Ş firmamızdan detaylı bilgi almak için hemen arayabilirsiniz. Radyatör pas çözücü almak isterseniz uygun fiyatlar sunar. 5 kg ile 1.000 kg arasında sipariş verebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL RD 2008

Kullanım Alanı: Radyatör pas sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgRadyatör Pas Sökücü Sol RD 2008 Özellikleri Nelerdir?

Sol RD 2008 radyatör pas sökücü ‘nün özellikleri aşağıda dikkatinize sunulmuştur:

  1. Radyatörlerden Pas ve Kir Sökme: Sol RD 2008 radyatörlerde biriken pas, kir, kireç ve tortuları etkili bir şekilde çözer ve temizler. Bu sayede radyatörde su devridaiminin performansını artırır.
  2. Konsantre Su Bazlı Formül: Sol RD 2008 radyatör pas çözücü konsantre formda satışı yapılır. Su ile seyreltilerek kullanılır. Böylece kullanım anı birim maliyeti çok uyguna gelir.
  3. Radyatörlerin İç Ve Dış Yüzeylerinde Tam Kapsamlı Temizlik: Sol RD 2008 radyatörlerin iç ve dış yüzeylerinde biriken kir, pas, yağ ve oksit kalıntılarını etkili bir şekilde temizler. Radyatörlerin verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.
  4. Koruyucu İnhibitör ve Radyatöre Zarar Vermeme: Sol RD 2008 radyatöre zarar vermeden gerekli olan pas temizliğinin yapılmasını sağlar. Koruyucu inhibitörler metallerin aşındırmanın önüne geçer.
  5. Organik Kirler Üzerinde Etkili: Radyatör pas çözücü Sol RD 2008 sadece pas ve tortularla değil, aynı zamanda organik kirlilikleri de etkili şekilde temizlenmesine imkân tanır.
  6. Radyatörlerden Korozyon Temizleme: Radyatörlerde oluşan korozyona bağlı tıkanıklıkları lekeleri kısa sürede temizler. Radyatörlerin daha temiz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Sol RD 2008 radyatör pas sökücü ‘nün bu özellikleri tüm radyatörlerin temizlenmesi ve performansının iyileştirilmesi için etkili bir çözüm sunmayı amaçlar. Ürünü kullanırken üreticisi Soltek Kimyanın talimatlarını dikkatlice takip etmek önemlidir.