Leke Sökücü Kimyasal

Leke sökücü, kir, yağ kir çözücü temizleyici ürünümüz Sol Prosentıve konsantre su bazlı alkali karakterlidir. Çok amaçlı kullanılan temizleyici üründür. Bir çok temizliği tek başına yapabilen özel üretim leke çıkarıcı, kir, ağır yağ sökücü kimyasaldır. Kullanım alanı oldukça geniştir. Temizliğin ihtiyaç duyulduğu tüm yüzeylerde kullanıma uygundur. Sanayilerde motor parça temizliğinde, yağlı kirli sert zeminlerin temizliğinde, halı temizliğinde, oto temizliği ve bakımına kadar sayısız kullanım alanında mucizevi çözümler sunan leke sökücü temizlik ürünü olarak kullanıma uygundur. Başka yardımcı bir ürün kullanmaya gerek bırakmadan tek başına kirleri ve lekeleri çözebilen bir temizleyici olan Sol Prosentıve, otomotiv, ev, otel, restoran, sanayi temizliği gibi birçok alanda kullanılabilir. Çeşitli kullanım alanları bulunan leke sökücü Sol Prosentıve, gıda işletmelerinin alet, ekipman ve sert yüzeylerin temizliğinde de kullanılır. Tezgâh, bant, makine, kanca gibi her türlü alanda mükemmel hijyen sağlar. Et kesim yerleri, süt işletmeleri, restoranlar ve yemek fabrikaları gibi ağır ve zorlu kirlerin lekelerin olduğu yüzeyleri derinlemesine temizler. Kola lekesi, kan lekesi, çay lekesi, pas lekesi gibi zorlu lekeler de etkili sonuçlar verir. Özel içeriği sayesinde koku giderme ve dezenfekte işlemlerinde başarılı olur. Sol Prosentıve çok etkili yağ kir leke çıkarıcı ve çözücü kimyasaldır. İstenilen ambalajlarda satışa sunulmaktadır. Deneme numunelerimiz ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Leke sökücü ürünümüz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir yada talep formunu doldurabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Prosentıve

Kullanım Alanı: Leke sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgLeke Yağ Kir Sökücü Sol Prosentive Nerelerde Kullanılır?

Leke, yağ kir sökücü ürünümüz yağın ve kirin problem olduğu her alanda kullanılabilir. Leke sökücü olarak da kullanılabilen bu kimyasal ürünler özellikle katılaşan yağ lekeleri üzerinde oldukça etkilidir. Kumaş ve deriler üzerinde ki kirlerin temizlenmelerinde kullanılan sökücüler zeminler üzerinde biriken yağların temizlenmesinde de kullanılabilir. Motor şase temizleme işlemlerinde, plastik ve ahşap yüzeylerdeki yağın giderilmesinde yağ kir sökücü tercih edilebilir. Bunların yanında ağır yağ tabakalarının oluştuğu yüzeylerde çizmeden ve aşındırma yapmadan temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Güçlü formülasyonu ile yağın problem olmaktan çıkmasını sağlar. Çıplak metal yüzeylerden de yağ temizleme işlemi yapılabilir. Korozif etkileri olmayan bir üründür. Ürün skalamız içerisinde oldukça kuvvetli yağ sökücüler arasında yer alır. Soltek Kimya A.Ş olarak yağ kir sökücü kimyasalını en iyi üretim tesislerinde güçlü formüllerle üretiriz. İhtiyaç duyduğunuz miktarda sipariş verebilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yağ Kir Leke Sökücü Sol Prosentive Fiyatları

Fiyat konusunda üretici firma olarak sizlere en ulaşılabilir fiyatları sunmaktayız. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz. Dilerseniz firmamızın ürün numunelerinden de yararlanabilirsiniz. Ürünlerimizi 5, 10, 20, 30, 60, 240, 1000 kg miktarlarında üretir ve adresinize gönderim gerçekleştirebiliriz. 

Sol Prosentive Leke Sökücü Kimyasalımızı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Yutmayın, içmeyin.
  • Kişisel hijyen için kullanmayınız.
  • Cilt temasında bol su ile yıkayınız.
  • Göz temasından mutlak suret ile korunalım.
  • Kullanım sırasında mutlaka eldiven kullanalım. 
  • Sol Prosentive’yi Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edelim.
  • Göze sıçrama ihtimaline karşın mutlaka gözlük takalım.
  • Uygulama talimatnamesine okuyup gerekli önlemleri alarak kullanınız. 
  • Uygulama aşamasında mutlaka yetkililerimizden gerekli bilgileri alınız.
  • Sol Prosentive’yi Oda sıcaklığında, direk güneş ışığından koruyarak muhafaza altına alalım.