Lavabo Yağ Çözücü Kimyasal

Lavabo yağ çözücü kimyasal ürünümüz Sol Oil LV her mutfakta kullanılabilecek standartlarda üretilmiştir. Lavaboların gider borularında biriken yağlar, sudaki kireç ile birleşerek süre sonra kalıcı taşlaşmış tortullar haline gelir. Bu tortullar da bir süre sonra gider borularının tıkanmasına neden olur. Sol Oil LV tıkanan gider borularındaki yağların sıvı hale dönüştürerek borulardan rahatça akmasını sağlar. Lavabo yağ sökücü ürünler hemen her lavabo türünde kullanılabilir. Lavabo borularını aşındırmayan ve zarar vermeyen yapısı sayesinde beklentilere tam olarak yanıt verir. Firmamız yağ çözücü çeşitleri konusunda en iyi kimyasalları sunar. Yüksek kalitede üretmiş olduğumuz lavabo yağ çözücü kimyasal ürünler sayesinde beklentilerinizin tam olarak karşılandığını söylemek mümkündür. Yağ hemen her alanda ciddi sorunlara neden olur. Hem estetik görünüm açısından olumsuzluk meydana getirmesi hem de yağlı alanların işlevini kaybetmesi güçlü yağ sökücü kullanma gereksinimi ortaya çıkarır. Firmamız da bu yağ sökücüler konusunda son derece profesyoneldir. Sizlere en detaylı yapılan ARGE çalışmaları neticesinde ürettiğimiz güçlü lavabo yağ çözücü kimyasallar sunmaktayız. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Oil LV

Kullanım Alanı: Lavabo yağ çözücü 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgLavabo Yağ Çözücü Sol Oil LV Nerelerde Kullanılır?

Lavabo yağ çözücü kimyasal, çeşitli alanlarda etkili bir şekilde kullanılabilir. Başlıca kullanım alanları şunlardır:

 • Mutfak Lavaboları: Mutfak lavabolarında oluşan yağ ve gres birikintilerinin temizlenmesi için idealdir.
 • Lavabo Gider Boruları: Lavabo gider borularında biriken yağ ve gres tortullarının temizlenmesi ve tıkanıklıkların önlenmesi için kullanılabilir.
 • Banyo Lavaboları: Banyo lavabolarında oluşan yağ ve kireç kalıntılarının temizlenmesi için kullanılabilir.
 • Duş ve Banyo Gider Boruları: Duş ve banyo gider borularındaki yağ, sabun ve kireç birikintilerinin temizlenmesi için etkilidir.
 •  Sol Oil LV, güçlü formülasyonu sayesinde yağ, kireç ve gres gibi birikintileri hızlı ve etkili bir şekilde çözer. 
 • Sol Oil LV, lavabo ve gider borularınızın uzun süre açık kalmasını sağlar.
 • Lavabo yağ çözücü ürününümüz Sol Oil LV, lavabo borularını aşındırmadan ve lavabonuza zarar vermeden borulardaki tıkanıklığı temizler.

Lavabo yağ çözücü kimyasal ürünümüz aşağıdaki adımlara göre kullanılmalıdır.

 • Lavabo ve Boruları Temizleme Aşaması: Lavabo ve borularınıza Sol Oil LV’yi dikkatli şekilde yavaş yavaş dökelim.
 • Ürünü Uygulama Aşaması: Sol Oil LV’yi etkilenen bölgelere doğrudan uygulayın ve bir süre reaksiyona girmesini bekleyin. Bu sayede yağ birikintileri sıvı hale dönüşecektir.
 • Durulama Aşaması: Ürünün etkisini tamamlaması için lavabonuzu ve borularınızı bol suyla durulayın.
 • Ürünü kullanmadan önce etiket ve talimatları dikkatlice okumak ve uygun koruyucu ekipmanlar kullanmak önemlidir.

Sol Oil LV ile lavabolarınızın ya da mutfak giderlerinizdeki tıkanmaları giderdiğini ve temiz bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz.