Su Bazlı Yağ Sökücü Sol Oil SB

Su bazlı yağ sökücü kimyasal ürünümüz Sol Oil SB konsantre su bazlı yağ sökücüdür. Endüstriyel alanların temizliğinde birçok farklı yüzey üzerinden yağ, gres, mürekkep gibi kirleri sökmek için güvenle kullanılmaktadır. Makine metal ve plastik üzerinde tekstil sanayiinde yağ sökmede, matbaa sektöründe makine üzerinde oluşan su bazlı boya lekelerinin temizliğinde, karton ve ambalaj firmalarında makinaların boya değişimlerinde, zemin temizleme makinelerinde yağ sökücü olarak kullanıldığında oldukça başarılı sonuçlar verir. Sol Oil SB su bazlı yağ sökücü yanıcı ve parlayıcı olmadığı gibi petrol kökenli temizleme malzemelerinden daha avantajlıdır. Klorlu solvent içermez. Plastik ve kauçuğa, makinenin görüntüsüne zarar vermez. İnsan sağlığına zararlı değildir. Boyalı yüzey üzerinde deformasyona neden olmaz. Son derece güvenli ve etkilidir. Kurumuş ve katran olmuş yağı ve kirleri etkili şekilde çözer. Yanmaz ve yanıcı madde içermediği için kullanımı son derece güvenlidir. Su bazlı yağ sökücü Sol Oil SB biyolojik olarak parçalanır. Çevre dostudur ve kullanıcıya zarar vermez. Manuel güç uygulamaya gerek kalmadan etkin temizlik sağlar. Konsantre olduğundan dolayı su ile seyreltildiği için son derece ekonomiktir. Zemin temizleme otomatlarında kullanımı uygun olması için köpük kontrollü olarak üretilebilmektedir. Su bazlı yağ sökücü Sol Oil SB gıda işletmeleri, belediyeler, hastaneler, okullar ve fabrikalar gibi birçok alanda kullanılır. Süper konsantre olduğu için çok amaçlı ekonomik şekilde kullanıma uygundur. Ağır yağ, gres, kir ve atmosferik kalıntıları etkili şekilde temizler. Daldırma, buharla yıkama sıcak-soğuk basınçlı su ile temizleme, püskürtme, fırçalama ve köpük yapıcı ekipmanlar ile kullanıma uygundur. Sol Oil SB su bazlı yağ sökücü kimyasal ürünümüz endüstriyel alanlarda temizlik gerektiren tüm yüzeylerde etkili mükemmel çözüm sunar. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi için bizi hemen arayabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Oil SB

Kullanım Alanı: Su bazlı yağ sökücü kimyasal 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgSu Bazlı Yağ Sökücü Sol Oil SB Nerelerde Kullanılır?

Su bazlı yağ sökücü Sol Oil SB endüstriyel alanların temizliğinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Otomotiv ve makine sanayiinde, üretim hatlarında, gıda işleme tesislerinde, hastanelerde, okullarda, ofislerde ve evlerde gibi birçok farklı alanda kullanılabilir.  Yağ, kir ve diğer zorlu lekeleri çıkarmak için formüle edilmiş olup birçok farklı sektörde kullanıma uygundur. İşte Sol Oil SB’nin kullanıldığı bazı alanlar:

 1. Gıda işleme tesisleri: Gıda üretimi tesislerinde sıkça kullanılan su bazlı yağ sökücü Sol Oil SB gıda yağlarının, proteinlerin ve diğer kirleticilerin temizlenmesi için idealdir. Gıda güvenliği standartlarına uygun olarak formüle edilmiştir.
 2. Metal işleme tesisleri: Metal parçalarının yağını ve kirini çıkarmak ve metal parçaların temizlenmesi için güvenli seçenektir.
 3. Otomotiv sektörü: Su bazlı yağ sökücü Sol Oil SB otomobil ve diğer araçların temizliğinde kullanılabilir. Araçların motor bölmesi, jantları, iç döşeme ve dış yüzeyleri gibi farklı bölümün temizliği için uygun yağ, kir, leke sökücü üründür.
 4. Endüstriyel temizlik: Su bazlı yağ sökücü Sol Oil SB fabrika ve diğer endüstriyel ortamlarda kullanılabilen genel temizlik kimyasalıdır. Yüzeylerin temizliği yağ, kir ve diğer lekelerin çıkarılması için idealdir.
 5. Restoranlar: Sol Oil SB su bazlı yağ çözücü restoranların mutfak ve diğer alanlarının temizliği için kullanıma uygun olup yağ ve diğer kirleticilerin temizlenmesi için idealdir.
 6. Okullar ve hastaneler: Okullar ve hastaneler gibi halka açık yerlerde kullanılabilecek güvenli temizlik ürünüdür. 

Su bazlı yağ temizleyici Sol Oil SB güçlü yağ, leke, kir sökücü özelliği ile kirli yüzeyleri etkili şekilde temizleyebilir olduğundan dolayı çeşitli sektörlerde kullanılan birçok farklı malzemenin yaptığı işi tek başına yapabilir.

Sol Oil SB su bazlı yağ sökücüdür. Bazı özellikleri şunlardır:

 1. Çevre Dostu: Sol Oil SB çevre dostu su bazlı yağ sökücü üründür. Toksik olmayan formülüyle çevre üzerinde minimal etkiye sahiptir.
 2. Su Bazlı: Sol Oil SB su bazlı formülasyona sahiptir. Su bazlı konsantre içeriği olmasından dolayı su ile seyreltilerek kullanıma uygudur. Bu özelliği ekonomik kullanım imkânı sunar.
 3. Çok Amaçlı: Sol Oil SB birçok endüstride kullanılabilen çok yönlü yağ kir sökücü üründür. Metal işleme, otomotiv, matbaa, gıda üretimi, kimya ve petrokimya gibi birçok alanda kullanılabilir.
 4. Yüksek Performanslı: Su bazlı yağ çözücü Sol Oil SB yüksek performanslı yağ sökücüdür. Zorlu yağ kirlerini, yağlı kalıntıları ve diğer kirleticileri kolayca temizler.
 5. Hızlı Etki: Hızlı etkili üründür. Yağ, leke ve kirler ile hızlı şekilde reaksiyona girerek yağ ve kir kalıntıları çözerek etkili ve kolay temizlik imkânı sunar.
 6. Ekonomik: Yüksek konsantrasyonlu olduğundan dolayı kullanım anı birim maliyeti oldukça düşüktür.
 7. Kolay Uygulama: Sol Oil SB su bazlı yağ çözücü püskürtme, fırçalama veya daldırma gibi birçok farklı yöntemle kolayca uygulanabilir.
 8. Güvenli: Sol Oil SB insan sağlığına zararlı kimyasallar içermediğinden dolayı güvenli şekilde kullanıma uygundur.

Sol Oil SB Soltek Kimyanın üretmiş olduğu yüksek performanslı, çevre dostu, çok amaçlı, ekonomik ve güvenli su bazlı yağ sökücüdür. Kirli yağ ve diğer kirleticilerin kolayca temizlenmesi gereken tüm alanların temizliğinde güvenle  kullanılabilir.