Ağır Yağ Kir Çözücü Kimyasal

Ağır yağ kir çözücü kimyasal ürünümüz Saol Oil Extra ağır yağ kirlerini çözmek için özel olarak formüle edilmiş endüstriyel yağ kir temizleyicidir. Ürünümüz yüksek kalite standartlarında üretilmiştir. En inatçı ve zorlu yağ ve kir tabakalarını kısa sürede etkili şekilde çözerek temizler. Ağır yağ kir çözücü Sol Oil Extra’nın özel formülasyonu ağır kir ve yağların çözülmesi için gerekli olan güçlü çözücülerin yanı sıra yüzey aktif maddeleri içerir. Bu sayede ürün yüzeydeki kir ve yağı hızla reaksiyona girerek çözerek kolayca temizlenmesini sağlar. Sol Oil Extra ağır yağ kir çözücü makine aksamları, metal yüzeyler, zeminler, endüstriyel üretim alanları, araç motorları gibi geniş kullanım alanına sahiptir. Özellikle endüstriyel sektörlerde yoğun olarak kullanılan ürünümüz işletmelerin etkili şekilde temizlik yapmasına olanak tanır. Ürünümüzün en önemli avantajlarından biri etkili şekilde kirleri çözmekle birlikte yüzeylere zarar vermez. Ağır yağ ve kir sökücü kimyasal Sol Oil Extra kullanımı sonrası yüzeylerde herhangi kalıntı bırakmaz ve kolayca temizlenir. Kullanımı da oldukça pratiktir. Sol Oil Extra yağ ve kir çözücü kullanılacak yüzeyin üzerine püskürtülerek ya da fırça yardımıyla uygulanabildiği gibi daldırma proseslerine uygundur. İşlem sonrasında yağ ve kiri temizlenen yüzey sadece su ile durulanarak temizlenir. Müşterilerimizin ürün kalitesi ve kullanım kolaylığına önem verdiğinin farkındayız. Ağır yağ ve kir çözücü Sol Oil Extra’yı en iyi kimya laboratuvarlarımızda üretiyoruz. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve ambalaj miktarları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstenilen ambalajlarda satışımız vardır.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Saol Oil Extra

Kullanım Alanı: Ağır yağ kir çözücü kimyasal

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgAğır Yağ Kir Çözücü Sol Oil Extra Nedir?

Ağır Yağ Kir Çözücü Sol Oil Extra endüstriyel mutfaklar, sanayi tesisleri ve otomotiv sektöründe kullanılan yoğun yağ ve kirleri çözmek için özel olarak formüle edilmiş temizlik ürünüdür. Kimyasal yapı olarak Sol Oil Extra ağır yağ kir çözücü su bazlı bir formülasyona sahiptir ve içeriğinde yüksek oranda alkali bulunur.

Alkalinin yağların hidrofobik yapısını nötralize etmesi sayesinde ürün ağır yağ ve diğer zorlu kirlerin kolayca çözülmesini sağlar. Sol Oil Extra ağır yağ çözücü hızlı etki gösteren ve derinlemesine temizleyen kimyasal madde olarak bilinir. Özellikle endüstriyel alanlarda sıkça karşılaşılan yağ, kir, gres ve diğer kirleticilerin uzaklaştırılmasında oldukça etkilidir.

Sol Oil Extra Ağır Yağ Kir Çözücü aşağıdaki endüstriyel alanlarda kullanılabilir:

  • Sanayi tesisleri: Dişli yağları, motor yağları, hidrolik yağlar ve diğer yağlı kirleticilerin temizlenmesinde kullanılır.
  • Madenler: Madencilik ekipmanları üzerindeki toz, kum ve yağ kirlerinin temizlenmesinde etkilidir.
  • İnşaat sektörü: Beton, harç ve diğer inşaat malzemeleri kalıntılarının temizlenmesinde kullanılır.
  • Otomotiv sektörü: Motor parçalarının yanı sıra fren diskleri, jantlar ve diğer yüzeylerin de temizlenmesinde kullanılabilir.
  • Gıda işletmeleri: Fritözler, ızgaralar ve diğer mutfak ekipmanlarının temizlenmesinde tercih edilir.
  • Endüstriyel mutfaklar: Yemek pişirme ekipmanları, davlumbazlar, fırınlar ve diğer yüzeylerin temizliğinde kullanılır.
  • Kimya sektörü: Kimyasal reaktörler, borular ve diğer kimyasal ekipmanların temizlenmesinde tercih edilir.
  • Temizlik şirketleri: Endüstriyel alanlarda temizlik işlemlerini gerçekleştiren temizlik şirketleri tarafından sıklıkla kullanılır.
  • Hastaneler: Sterilizasyon odaları, ameliyathaneler ve laboratuvarlarda kullanılan medikal ekipmanların temizlenmesinde etkilidir.

Sol Oil Extra ağır yağ kir çözücü endüstriyel alanlarda sıklıkla karşılaşılan zorlu kirleticilerin temizlenmesine yardımcı olur. Güçlü formülasyonu sayesinde hızlı ve derinlemesine temizlik sağlayarak uygulama yapılan yüzeylerde kalıntı bırakmaz. Çevre dostu olması nedeniyle de tercih edilen temizlik ürünleri arasında yer alır. Soltek Kimya tarafından üretilmektedir.