Beton Zemin Yağ Temizleyici Üretimi

Beton zemin yağ temizleyici ürünümüz Sol Oil ZM endüstriyel üretim tesislerinde kullanımı gerekli bir temizleyicidir. Kokusu olmayan kimyasal temizleyici sanayi sektörünün en işlevsel temizlik ürünleri arasında yer alır. Yağ odalarının kazan altlarında, fabrikalarda, oto bakım tamir atölyeleri ve küçük sanayi dükkanlarında kullanıma uygundur. Sol Oil ZM Beton zemin yağ temizleyici kendinizi yormadan zeminlerdeki ağır kirlilikleri ve yağ tabakalarını temizlemenize yardımcı olur. Zemine kimyasalı dökün ve biraz bekledikten sonra kabaran yağları temizleyin. Beton zemin yağ temizleyici yağ ve leke üzerindeki bekleme süresi 5-10 dakika arasında değişir. Normal su ile durulama yapılabilir. Soltek Kimya A.Ş. firması olarak beton zemin yağ temizleme ürünü Sol Oil ZM ile kısa sürede hijyen sağlayabilirsiniz. Ürünümüzü ulaşılabilir fiyatlarda 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak sipariş verebilirsiniz. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve siparişlerinizi firmamızın iletişim numaralarını arayarak ya da WhatsApp’tan yazarak bizlere iletebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Oil ZM 

Kullanım Alanı: Beton zemin yağ temizleyici 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgBeton Zemin Yağ Temizleyici Sol Oil ZM Özellikleri Nelerdir?

Sol Oil ZM beton zemin yağ temizleyici ürünümüz güçlü kimyasal formülasyona sahiptir. Endüstriyel üretim tesislerinde kullanılmak üzere üretilmiştir. Beton gibi sert zeminlerde ağır kirlilikleri ve yağ tabakalarını hızlı ve etkili bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur.
Sol Oil ZM’nin özellikleri şunları içerir:

  • Kokusu olmayan bir formülasyona sahiptir.
  • Beton zeminlerdeki ağır kirlilikleri ve yağ tabakalarını kolayca temizleyebilirsiniz.
  • Yağ odalarının kazan altlarında, fabrikaların beton ve sert zeminlerinde, oto bakım tamir atölyeleri ve sanayi dükkanlarında kullanıma uygun.
  • Yağ ve leke üzerindeki bekleme süresi, yağın ve kirin yoğunluğuna göre 5-10 dakika arasındadır.
  • Temizlik sonrasında normal su ile durulama yapılabilir.
  • Kullanıcı dostu üründür.

Ayrıca Soltek Kimya A.Ş. tarafından üretilen beton zemin yağ temizleyici Sol Oil ZM, farklı ağırlıklarda (5, 10, 20, 30, 60, 220 ve 1000 kg) sipariş edilebilir ve uygun fiyatlandırma seçenekleri ile sunulmaktadır.