Endüstriyel Yağ Çözücü Kimyasal

Endüstriyel yağ çözücü kimyasal ürünümüz Sol Oil 10-10 konsantre su bazlı çok amaçlı kullanıma uygun endüstriyel yağ, kir temizleyicidir. Yoğun ve ağır yağ lekelerinin temizlenmesinde kullanılan çözücü, sökücü temizleyici türüdür. Profesyonel laboratuvar ortamlarında hazırlanan Sol Oil 10-10 sanayi alanında beklentilerinize tam olarak yanıt verir. Solvent bazlı ve su bazlı çeşitleri vardır. Kullanıcı beklentisine yanıt veren endüstriyel yağ sökücü ürünler solvent bazlı ve su bazlı olarak üretilmektedir. Firmamız bu ürünleri endüstriyel sanayide birçok alanda kullanıma uygun şekilde üretilmektedir. Üretilen endüstriyel yağ çözücüler boyalı ve boyasız alanlarda kullanılabilirler. Bununla birlikte ahşap, metal, plastik, beton, pvc, mermer, granit gibi yüzeylerde de rahatlıkla kullanılabilecek endüstriyel yağ temizleyici kimyasallarda üretmekteyiz. İstenilen ambalajlarda yeterli miktarda sipariş verebilirsiniz. Endüstriyel yağ çözücü kimyasal ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizleri arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Oil 10-10 

Kullanım Alanı: Endüstriyel yağ çözücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgEndüstriyel Yağ Çözücü Nereden Alınır?

Endüstriyel yağ çözücü fiyatları konusunda araştırma yapan kişiler bu ürünleri firmamızdan kolaylıkla temin edebilirler. Jel, toz, köpük ve sprey şeklinde üretmiş olduğumuz yağ çözücüleri istediğiniz miktarda temin edebilirsiniz. Aynı zamanda firmamızın sizlerin özel olarak kullanmış olduğu yağ çözücülerin tüm muadillerini üreterek bu ürünleri de ekonomik fiyatlarda satın almanızı sağlamaktayız. Bizlerle iletişime geçtiğinizde en kaliteli ürünleri firmamızdan satın alabilirsiniz.

Endüstriyel alanlarda makinelerin verimli çalışması ve uzun ömürlü olması, düzenli temizlik ve bakım gerektirir. Bu noktada devreye giren endüstriyel yağ çözücü kimyasal ürünler, yağ ve kirlerle mücadelede etkili bir çözüm sunar. Endüstriyel yağ çözücü kimyasal ürünler, makinelerin temizliğinde ve bakımında güvenilir çözümler sunar. Bu kimyasalların etkili formülleri, farklı yüzeylerde kullanım kolaylığı ve ekonomik avantajları, endüstriyel tesislerin vazgeçilmez ihtiyaçlarından birini oluşturur. Soltek Kimya’nın deneyimi ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde makineleriniz her zaman en iyi durumda olacaktır.

Endüstriyel yağ Sökücü kimyasallar birçok farklı özelliğe sahip olarak üretilirler. Yağın durumuna göre su ve solvent bazlı olarak tercih edilebilecek ürünlerdir. Özellikle yağ çözücü kimyasallar zemin özelliklerine göre de üretilebilmektedir.

Alüminyum zeminlerde biriken yağın temizlenmesi için ayrı bir yağ sökücü kullanılırken ahşap yüzeyler için farklı bir ürün kullanmanız gerekebilir. Böyle durumlarda endüstriyel yağ çözücü seçiminde zemin her zaman için önemli bir konudur. Bununla birlikte kullanılacak alanın boyutları da dikkat edilen unsurlardan biridir.

Yağ çözücü kullanımında özellikle ürünlerin yeterli miktarda kullanılması gerekir. Kullanım yöntemlerine de gereken dikkatin gösterilmesi oldukça önemlidir. Sprey yöntemi ile püskürtme yaparak kullanabileceğiniz gibi daldırma yöntemi ile veya jel olarak da yağ çözücü kullanabilirsiniz. Kullanıcı gereksinimlerine uygun olarak üretmiş olduğumuz endüstriyel yağ sökücülerde her zaman için kalite önem verilen bir konudur. Soltek Kimya tarafından İzmit tesisinde üretilmektedir.

Endüstriyel yağ çözücü kimyasalların geniş bir kullanım yelpazesi vardır:

  • Makineler ve Ekipmanlar: Endüstriyel makinelerin motorları, parçaları ve ekipmanları üzerindeki yağ ve kirleri temizlemek için kullanılır.
  • Metal Yüzeyler: Metal yüzeylerde oluşan yağ ve pas gibi kalıntıları temizlemek için idealdir.
  • Otomotiv Sektörü: Otomotiv endüstrisinde, araç motorları ve parçalarının temizliği için sıkça kullanılır.
  • Üretim Tesisleri: Üretim tesislerindeki makinelerin temizliği ve bakımı için vazgeçilmez bir araçtır.