Yağ Çözücü Yağ Sökücü Sabun

Yağ sökücü sabun Sol Soap Power sıvı formda üretilen yağ ve kiri kısa sürede temizleyen bir kimyasaldır. Ağır yağları ve kire maruz kalan el ve vücut temizlemede yüksek bir etkiye sahiptir. Güçlü bir formüle sahip olan bu ürün el ve vücut temizliğinde kullanıldığında herhangi bir reaksiyon ortaya çıkarmaz. Yağ sökücü sabun olarak üretilen Sol Soap Power mürekkep ve diğer türdeki kirleri temizlemek için de kullanılır. Cilde zarar vermeyen ürün hem kullanıcı hem de çevre dostudur. Cilde yumuşama hissi vererek daha canlı bir hale gelmesine yardımcı olur. Kullanıldığında kalıcı ve güzel kokusu ile öne çıkar. Doğal kimyasallardan üretilmiş olması kullanıcı açısından önemli bir avantajdır. Sol Soap Power güçlü yağ çözücü sabun içeriğinde E vitamini ve gliserol gibi cildin doğal yapısına uygun olan maddeler bulunur. Aynı zamanda cildin yağ dengesini koruyarak sürekli yumuşak kalmasına yardımcı olur. Temizlik sonrasında ellerinizde sabunun etkisini uzun süre hissedebilirsiniz. Yağ çözücü Sol Soap Power, etkili temizlik, cilt uyumu ve çevre dostu yapısıyla temizlik ihtiyaçlarınıza güvenilir yanıt sunar. Soltek Kimya’nın kalite ve uzmanlığıyla üretilen bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Temizlikte etkin ve güvenli çözümler için Sol Soap Power’a güvenebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Soap Power

Kullanım Alanı: Yağ sökücü sabun

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgYağ Çözücü Sabun Özellikleri Nelerdir?

Yağ çözücü sabun Sol Soap Power, genellikle sanayi ve fabrikalarda kullanılan özel hijyen ürünüdür. El ve vücut temizliğinde kullanılan yağ çözücü sabun ürünümüz Sol Soap Power el ve vücuda bulaşmış olan ağır yağları çözerek temizlemenize imkân tanır. Periyodik olarak kullanıldığında ciltte belirgin bir yumuşaklık hissi verir. Hoş kokusu ile öne çıkar. Ellerde oluşmuş nasırları yok eder. Sol Soap Power yağ çözücü sabun ürünümüz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Kişisel hijyen, iş ve yaşam alanlarımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu alanda ürettiğimiz Sol Soap Power, etkili yağ çözücü sabun olarak öne çıkar. Özellikleri ve faydaları ile dikkat çeken bu ürün, el ve vücut temizliğinde güvenilir bir çözümdür. 

  • Güçlü Temizlik: Yağ çözücü sabun Sol Soap Power, zorlu yağ ve kirleri etkili bir şekilde temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Sanayide el ve vücudunuza bulaşmış olan zorlu yağları dakikalar içinde söker.
  • Cilde Uyum: Yağ çözücü sabun Sol Soap Power  formülünde bulunan doğal maddeler, cildin doğal yapısına uygun olarak tasarlanmıştı. E vitamini ve gliserol gibi içerikler cildin korunmasına yardımcı olur. Elde oluşmuş nasırları yok eder.
  • Çevre Dostu: Sol Soap Power, çevre dostu bir üründür. Doğal kimyasallarla üretilmiş olması, çevreye duyarlı bir temizlik anlayışını destekler.
  • Cildi Yumuşatma: Sol Soap Power, kullanıldığında cilde yumuşama hissi verir ve cildin canlılığını artırır. Cildin yağ dengesini koruyarak sürekli yumuşak kalmasına katkı sağlar.
  • Hoş Kokusu: Ürünün kalıcı ve hoş kokusu, temizlik sonrası ferahlık hissi sun

Yağ sökücü sabun kullanımı oldukça basittir. İlk önce vücudumuzu ya da elimizi hangi alanda ağır yağ kiri bulunuyorsa o kısmı su ile ıslatmalıyız. Kirlilik durumuna göre elinize bir miktar alarak ellerimizi ovuşturmalıyız. Yağın yoğunluğu fazla ise bu işlemi bir defa daha tekrar edebilirsiniz. Yağ temizleyici sabun fosfat, asit ve kostik türünden maddeler içermez. Yağ çözücü sabun sıvı olarak 5, 10, 20, 30, 60, 240, 1000 kg olarak firmamızdan sipariş verilebilir.