Yağ Çıkaran Sabun

Yağ çıkaran sabun ürünümüz Sol Soap Ex yağlı el ve vücut temizliğinde kullanılan kimyasalımızdır. Sanayi ve tamir atölyeleri gibi iş sahalarında cilde bulaşan yağların temizlenmesinde kullanılan en etkili kimyasallar arasında yer alır. Hem ciltteki yağları kısa sürede temizler ve nasıl gibi pürüzleri giderir hem de cildi nemlendirerek kurumasına engel olur. Yağ çıkaran sabun Sol Soap Ex cildi tahriş etmeden ağır sanayi yağlarından arındırır. Cilt tiplerine uygun olarak üretilen yağ çıkaran sabun en iyi laboratuvar ortamlarında test edilerek üretilir. Soltek Kimya firmamız tarafından üretilen yağ temizleme sabunu en iyi formülasyonlar kullanılarak üretilir. Ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunduğumuz ürünümüz hakkında detaylı ürün bilgisi için alanında uzman olan kimyagerlerimiz ile görüşebilirsiniz. Güvenilir yapıda üretilen el ve vücut yağ temizleme sabunumuzu sipariş vermek isterseniz firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Soap Ex

Kullanım Alanı: Yağ çıkaran sabun

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgYağ Çıkaran Sabun Özellikleri Nelerdir?

Yağ çıkaran sabun Sol Soap EX, genellikle sanayi ve fabrikalarda kullanılan özel hijyen ürünüdür. El ve vücut temizliğinde kullanılan yağ çıkaran sabun ürünümüz Sol Soap EX el ve vücuda bulaşmış olan ağır yağları çözerek temizlemenize imkân tanır. Periyodik olarak kullanıldığında ciltte belirgin bir yumuşaklık hissi verir. Hoş kokusu ile öne çıkar. Ellerde oluşmuş nasırları yok eder. Sol Soap EX yağ çıkaran sabun ürünümüz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Kişisel hijyen, iş ve yaşam alanlarımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu alanda ürettiğimiz Sol Soap EX, etkili yağ çözücü sabun olarak öne çıkar. Özellikleri ve faydaları ile dikkat çeken bu ürün, el ve vücut temizliğinde güvenilir bir çözümdür. 

  • Güçlü Temizlik: Yağ çıkaran sabun Sol Soap EX, zorlu yağ ve kirleri etkili bir şekilde temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Sanayide el ve vücudunuza bulaşmış olan zorlu yağları dakikalar içinde söker.
  • Cilde Uyum: Yağ çıkaran sabun Sol Soap EX  formülünde bulunan doğal maddeler, cildin doğal yapısına uygun olarak tasarlanmıştı. E vitamini ve gliserol gibi içerikler cildin korunmasına yardımcı olur. Elde oluşmuş nasırları yok eder.
  • Çevre Dostu: Sol Soap EX, çevre dostu bir üründür. Doğal kimyasallarla üretilmiş olması, çevreye duyarlı bir temizlik anlayışını destekler.
  • Cildi Yumuşatma: Sol Soap EX, kullanıldığında cilde yumuşama hissi verir ve cildin canlılığını artırır. Cildin yağ dengesini koruyarak sürekli yumuşak kalmasına katkı sağlar.
  • Hoş Kokusu: Ürünün kalıcı ve hoş kokusu, temizlik sonrası ferahlık hissi sun

Yağ çıkaran sabun kullanımı oldukça basittir. İlk önce vücudumuzu ya da elimizi hangi alanda ağır yağ kiri bulunuyorsa o kısmı su ile ıslatmalıyız. Kirlilik durumuna göre elinize bir miktar alarak ellerimizi ovuşturmalıyız. Yağın yoğunluğu fazla ise bu işlemi bir defa daha tekrar edebilirsiniz. Yağ çıkaran sabun fosfat, asit ve kostik türünden maddeler içermez. Yağ çıkaran sabun sıvı olarak 5, 10, 20, 30, 60, 240, 1000 kg olarak firmamızdan sipariş verilebilir.