Soltek Kimya

Serpantin Temizleyici Kimyasallar

Serpantin temizleyici kimyasallar, klimalar, ısıtma sistemleri, alüminyum metaller, soğutma sistemleri, serpantinler ve bunlara bağlı ekipmanlarda oluşan kirleri temizlemek için kullanılır. Bu kirler zamanla performans kaybına ve sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu nedenle etkili bir ürün ile düzenli temizlik gerekir. Soltek Kimya Üretim A.Ş. olarak ürettiğimiz serpantin temizleyici kimyasallar hem etkili hem de zararsızdır. Yüzeye, ürünün aksamlarına ve en önemlisi doğaya zarar vermez.

SOL AL FREE

Serpantin temizleme

Serpantin temizleme kimyasalı ürünümüz Sol AL Free konsantre su

SOL SR 1005

Evaporatör temizleyici

Evaporatör temizleyici ile klimalarınızda etkin bir temizlik

SOL KL 1003

Klima serpantin temizleyici

Klima serpantin temizleyici kimyasalı genel ve detaylı klima

SOL SR 1001

Alüminyum serpantin temizleyici

Alüminyum serpantin temizleyici kimyasal ürünümüz Sol Sr 1001

SOL AL SP

Serpantin temizleyici kimyasal

Serpantin temizleyici kimyasal ürünümüz Sol AL Sp zamanla

SOL AL 1004

Serpantin yıkama kimyasalı

Serpantin yıkama kimyasalı ile ısıtma ve soğutma sistemlerinin en

Soltek Serpantin Temizleyici Kimyasallar

Serpantin temizleyici kimyasallar, klimalar, ısıtma sistemleri, alüminyum metaller, soğutma sistemleri, serpantinler ve bunlara bağlı olan ekipmanlar zaman içerisinde silis, toz, duman, polen, organik kalıntılar, çevre kaynaklı yağ, kir, gres ve yüzeylerde oluşan ve görülemeyen küf mantarlar gibi yapılarla kirlenerek performans kaybına neden olur. Bu yapılarda düzenli temizlik yapılmazsa solunum yolu hastalıkları, astım, kalp rahatsızlıkları, kronik akciğer hastalığı gibi birçok hastalığa neden olmakla beraber öksürük, baş ağrısı, boğaz ağrısı, cilt ve göz tahrişleri gibi semptomlara da yol açmaktadır. Bu yapıların temizliği hem daha sağlıklı ortamlarda bulunulmaya hem de yapılarda verim artışını sağlar. Bu yapıların temizlenmesinde yapılara zarar vermeyecek yapılara uygun olan temizlik kimyasallarının kullanılması gerekmektedir. Aksi taktirde ürünler zamanla kullanılamaz hale gelerek, arızalar vermeye başlar. Bu kapsamdaki ürünlerimiz asit ve fosfat içermediği gibi, doğada biyolojik olarak parçalanabilme özelliğine sahiptir. İçermiş olduğu özel inhibitör ve stabilizatörler sayesinde alüminyum, bakır, metal, plastik yüzeylere ve akşamlara zarar vermez. Soltek Kimya Üretim A.Ş olarak ürünlerimizi konsantre ve kullanıma hazır olarak üretmekteyiz. Bu grupta mevcut olan ürünlerimizin ambalajları 30 kilogramdan başlamakla birlikte ürünlerimizin ambalajları 60 kg, 1000 kilogram gıdaya uygun polietilen ambalajlarda müşterilerimize teslim edilmektedir. Geniş ürün yelpazemiz arasında; klima serpantin temizleyici, serpantin temizleme kimyasalı, evaporatör temizleyici, serpantin yıkama kimyasalı ve alüminyum serpantin temizleyici yer almaktadır. Klimaların (split ve inverter) iç ve dış üniteleri, motor blokları, boyalı olmayan alüminyum parçaları, kazanlar, havalandırma boruları, peteklerin (iç ve dış) temizliği ürünlerimizin tamamını adresinize kadar ücretsiz olarak göndermekteyiz. Aşağıda mevcut olan ürünlerimizi daha detaylı inceleyebilir, tesisinize en uygun ürününüzü tespit edebilmek için bizi arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Serpantin Cleaner Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Serpantin clenaer iklimlendirme cihazlarının en önemli rezistans parçalarının temizlenmesinde kullanılan kimyasallardan biridir. Son derece güçlü bir temizleme etkisine sahip olan bu ürünler kir ve toz parçalarını en katı hallerindeyken sökerek temizlenmelerini sağlar. Yüzeye tutunacak şekilde üretilen serpantin cleaner ürünü oksitlenmiş olan alüminyum ekipmanların kolaylıkla temizlenmesine yardımcı olur. Tekstil alanında boya kazanlarının temizlenmesinde kullanılabileceği gibi ısıtma ve soğutma sistemlerinin parçalarının temizlenmesinde de kullanılabilir. Aynı zamanda birçok alüminyum parçanın temizliğinde de yüzeye zarar vermeden temizleme yapılabilir. Alkali bir ürün olarak ortaya çıkarılan serpantin cleaner kimyasalımız son derece ekonomik ürünler arasında yer alır. Ürünü yüzeyin kirlilik derecesine göre seyrelterek kullanmak mümkün olabilir. Püskürtme yöntemi ile kullanabileceğiniz bu ürünün etki göstermesi için mutlaka 2 ya da 3 dakika kadar beklenir. Sonrasında durulama yapılması gerekir. Serpantin temizleme ürünü saf olarak kullanılmaması gereken bir üründür. Bu ürün hakkında detaylı bilgiler edinmek isterseniz firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizin fiyatları ve bilgileri hakkında detaylı bilgileri bizlerden öğrenebilirsiniz. 

Buzdolabı serpantin temizleme işleminde güçlü kimyasallara gereksinim duyulur. Serpantin hem ısıtma hem de soğutma sistemlerinde bulunan bölünmüş borular ile yapılan bir rezistans türüdür. Ancak zamanla kirlenen ve yoğun tabakalara maruz kalan bu parçaların temizlenmesi için uygun temizleme kimyasallarına ihtiyaç vardır. Buzdolabı serpantin temizleme kimyasalı ile son derece kolay bir şekilde temizlemek mümkün olur. Serpantin üzerinde karbon, kir ve yağ gibi oluşumların kısa sürede temizlenerek daha iyi standartlarda çalışmasını sağlamak için Soltek Kimya firmamızın ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Ürünlerimizi daldırma ya da püskürtme yöntemi ile kullanabilirsiniz. Konsantre şeklinde olan ürünlerimizi uygun şekilde seyrelterek kullanabilirsiniz. Buzdolabı serpantin temizleme ürünlerimizi kullanırken özellikle kullanım kılavuzuna önem vermeniz gerekir. Ürünlerimiz hakkında daha iyi bilgi edinmek isterseniz firmamıza ulaşabilirsiniz. Uzman kimyagerlerimiz sizleri her konuda bilgilendirmektedir. Firmamızın deneme olarak gönderilen numunelerinden de yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte ürünlerimiz oldukça uygun fiyatlı olmakla birlikte üretici firmadan alma ayrıcalıklarını elde edebilirsiniz. Buzdolabı serpantin temizleyici ürünlerimiz adresinize kadar kısa sürede teslim edilmektedir.