Klima Serpantin Temizleyici Kimyasal

Klima serpantin temizleyici kimyasalı genel ve detaylı klima bakımlarında önemli bir kimyasaldır. Split ve inverter tüm klima modellerinin iç ve dış ünite temizlik işlemlerinde rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür. Bunun yanında motor blokları, alüminyum parçalar ve tekstil alanlarındaki boya kazanlarında da bu ürün kullanılabilmektedir. Yağ ve kirleri kısa süre içerisinde çözerek hızlı bir temizlik imkanı sunması klima serpantin temizleme kimyasalımızın önemli özelliklerinden biridir. Klima serpantin temizleyici olarak ortaya çıkardığımız bu kimyasal ürün yüzeylere zarar vermez. Aynı zamanda etkileyici ve güçlü serpantin temizleme ürünleri arasında yer alır. Tüm yağ, kir gibi mikroorganizmaları kısa sürede temizleyerek klimalarınızdan yüksek verim almanıza yardımcı olur. Klima serpantin temizleyici kimyasalı ürünümüz istenilen temizliği derinlemesine sağlamakla kalmaz aynı zamanda klima içindeki kötü kokuları da tamamen ortadan kaldırır. Konsantre su bazlı ekonomik bir temizleme ürünüdür. Klima serpantin temizleyici fiyat konusunda Soltek Kimya firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sizlere kısa süre içerisinde fiyat bilgisi verilebilir. Firmamızın uzman kimyagerlerinden ürünün hammadde ve bileşenleri hakkında da detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL SR 1003

Kullanım Alanı: Klima serpantin temizleyici

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgKlima Serpantin Temizleyici Kimyasal Sol KL 2003 Nedir?

Klima serpantin temizleyici kimyasalı, split, inverter ve diğer tüm klima modellerinin iç ve dış ünite temizliğinde kullanılan etkili bir üründür. Aynı zamanda motor blokları, alüminyum parçalar ve tekstil alanlarındaki boya kazanlarında da kullanılabilmektedir. Yağ, kir ve mikroorganizmaları çözerek hızlı ve etkili bir temizlik sağlar.

  • Geniş Kullanım Alanı: Split, inverter ve diğer klima modellerinde kullanılabileceği gibi motor blokları, alüminyum parçalar ve tekstil alanlarında da kullanılabilir.
  • Hızlı Temizlik: Yağ, kir ve mikroorganizmaları kısa sürede çözerek etkili bir temizlik sağlar.
  • Yüzeylere Zarar Vermez: Klima yüzeylerine zarar vermeden temizlik yapar.
  • Kötü Kokuları Giderir: İçindeki kötü kokuları ortadan kaldırarak temiz ve ferah bir koku bırakır.
  • Konsantre Su Bazlı: Ekonomik kullanım sağlayan konsantre su bazlı bir üründür.
  • Serpantin yüzeyine klima serpantin temizleyici kimyasalı uygulayın.
  • Ürünün yüzeyde etki etmesi için belirli bir süre bekleyin.
  • Durulama gerektirmeden yüzeyi temiz bir bez veya sünger ile silin.
  • Gerekirse işlemi tekrarlayarak daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.
  • Ürün sipariş formu ile belirtilebilecek çeşitli ambalaj boyut seçeneklerimiz mevcuttur.

Serpantin temizleyici ürünlerimiz hakkında fiyat ve daha fazla bilgi almak için Soltek Kimya firmamızın iletişim numaralarıyla iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli temizleme ürünlerimizden gereksinim duyduğunuz miktarda siparişler verebilirsiniz. Uzman kimyagerlerimiz sizlere gereken bilgileri sunarak detaylı ürün bilgisi de vermektedir.