Alüminyum Serpantin Temizleyici Konsantre

Alüminyum serpantin temizleyici kimyasal ürünümüz Sol Sr 1001 konsantredir. Oksitlenen ya da kirlenen filtre, ısıtma ve soğutma parçalarının aşındırılmadan temizlenmesini sağlar. Yüzeye tutunma kapasitesine sahip olan bu kimyasal madde peteklerden ısı transferini engelleyen tüm kir ve yağları kolayca temizler. Yüksek alkali seviyesi ve asit tipi temizleme kimyasallarından çok daha güvenilir bir üründür. Köpürücü etkileri de bulunan bu kimyasal ürün özellikle dik yüzeylere çok rahat bir şekilde tutunabilir. Fırçalama gerektirmeden kolayca temizleme imkanı sunar. Petekler ve diğer tüm alüminyum yüzeylerdeki oksit tozlarının da temizlenmesine yardımcı olur. Konsantre alüminyum serpantin temizleyici ürünümüz konsantre formda olduğundan çok daha ekonomik olarak kullanım imkanı tanır. Kullanım sırasında bir miktar Konsantre alüminyum serpantin temizleyici çoğaltılarak çok daha geniş alanların temizlenmesinde kullanılabilir. Birçok alüminyum temizleme ürünlerinden farklı olarak kullanıcıyı da hiçbir şekilde rahatsız etmez. Konsantre alüminyum serpantin temizleme kimyasal ürünümüzü kullanmak isterseniz firmamızın ücretsiz numunelerinden de yararlanabilirsiniz. Beklentilere yanıt veren bu ürünümüz her anlamda yüksek kalite standartlarındadır. Alüminyum serpantin temizleyici uygun fiyatlara firmamızdan temin edilebilir.

 

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL SR 1001

Kullanım Alanı: Alüminyum serpantin temizleyici

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgKonsantre Alüminyum Serpantin Temizleyici Kimyasal Sol Sr 1001 Nedir?

Alüminyum serpantin temizleyici kimyasal ürünümüz Sol Sr 1001, konsantre formda olan etkili bir temizleyicidir. Oksitlenen veya kirlenen filtre, ısıtma ve soğutma parçalarının aşındırılmadan temizlenmesini sağlar. Alüminyum yüzeylerdeki kir, yağ ve oksit tozlarını kolayca temizlerken ısı transferini engelleyen tüm kirleri de etkili bir şekilde çözer.

  • Yüzeye Tutunma Kapasitesi: Yüzeye tutunma kapasitesi sayesinde dik yüzeylere de kolayca tutunarak temizlik yapabilir.
  • Köpürücü Etki: Köpürücü etkileri ile daha etkili temizlik sağlar.
  • Alkali Seviyesi: Yüksek alkali seviyesi sayesinde asit tipi temizleyicilere göre daha güvenilir bir temizlik sunar.
  • Fırçalama Gerektirmez: Fırçalama gerektirmeden kolayca temizleme imkânı sunar.
  • Konsantre Form: Konsantre formda olduğundan ekonomik kullanım sağlar.
  • Kullanıcı Dostu: Kullanıcıyı rahatsız etmez ve kullanımı kolaydır.
  • Ürünü gereken ölçüde su ile seyreltin. (Ürün üzerindeki talimatlara uygun şekilde)
  • Serpantin yüzeyine uygulayın ve ürünün yüzeyde etki etmesi için bir süre bekleyin.
  • Durulama gerektirmeden yüzeyi temiz bir bez veya sünger ile silin.
  • Çeşitli ambalaj boyutları ve konsantre formdaki ürünün kullanımı ile daha geniş alanların temizliğinde kullanılabilir.

Alüminyum serpantin temizleyici kimyasalın fiyatını ve daha fazla bilgi almak için Soltek Kimya firmamızın iletişim numaralarıyla iletişime geçebilirsiniz. Uzman kimyagerlerimiz sizlere gereken bilgileri sunarak detaylı ürün bilgisi de vermektedir. Kaliteli temizleme ürünlerimizden gereksinim duyduğunuz miktarda siparişler verebilirsiniz.