Boya Sökücüler ve Solvent Boya Sökücü

Solvent boya sökücü Sol Rem SV kimyasal ürünümüz alüminyum, galvaniz, demir vs. metaller üzerindeki elektro statik yaş ve toz boyaları eriterek veya kabuk kabuk sökmeye yarayan solvent bazlı kimyasaldır. Soltek Kimya Üretim A. Ş. olarak tüm yüzeylere uygun boya sökücü solvent üretimimiz vardır. Boya öncesi metallerin yüzeyine yapılan kromat ve fosfat tabakalarına zarar vermeden boya kalıntılarının temizlenmesini sağlar. Sol Rem SV solvent bileşenli boya çözücüyü uygun ekipmanlarla kullanmak gerekir. Özel olarak geliştirilen formülü ile kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt verir. Mürekkep ve boyaların temizlenmesinde etkilidir. Solvent boya sökücü yanıcı ve parlayıcı bileşen barındırmaz. Metal, plastik ve daha birçok yüzeyde güvenle kullanılabilir. Sol Rem SV solvent boya sökücü yüzeylerde deformasyona neden olmadan boyanın sökülmesini sağlar. Solvent boya çözücü kimyasalımız daldırma uygulaması ile birden fazla defa kullanılabildiğinden oldukça ekonomiktir. Soltek Kimya A.Ş. firmamız solvent bazlı boya sökücü üretiminde sektörde öncü firmadır. Uygun fiyatlarımız yanında 1 kg ile 1.000 kg arasındaki miktarlarda firmamıza ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda işletmeniz için farklı muadil boya sökücü çözümlerimizden de faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi hemen arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Rem SV

Kullanım Alanı: Solvent boya sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgSolvent Bazlı Boya Sökücü Sol Rem SV Özellikleri Nelerdir?

Solvent bazlı boya sökücü Sol Rem SV’nin bazı özellikleri şunlardır:

  1. Güçlü çözme özelliği: Solvent bazlı boya sökücü Sol Rem SV, elektrostatik yaş ve toz boyaları eriterek veya kabuk kabuk sökmeye yardımcı olan güçlü solvent bazlı kimyasaldır.
  2. Yüzeylere uygunluk: Sol Rem SV solvent bazlı bpya sökücü alüminyum, galvaniz, demir gibi metaller üzerinde etkili şekilde boya sökücü olarak kullanılabilir.
  3. Kromat ve fosfat tabakalarına zarar vermez: Boya öncesi metallerin yüzeyindeki kromat ve fosfat tabakalarına zarar vermeden boya kalıntılarını temizlenmesini sağlar.
  4. Mürekkep ve boya temizliği: Solvent bazlı boya sökücü Sol Rem SV mürekkep ve boyaların temizlenmesinde etkilidir. Bu özelliği geniş uygulama alanı sağlar.
  5. Yanıcı ve parlayıcı madde içermez: Solvent bazlı boya sökücü Sol Rem SV yanıcı ve parlayıcı bileşenler içermediğinden dolayı güvenli kullanım imkânı sağlar.
  6. Ekonomik kullanım: Daldırma uygulaması ile birden fazla defa kullanılabilir. Birden çok defa kullanılması ekonomik olarak kullanım sağlar.

Detaylı bilgi ve sipariş için Soltek Kimya ile iletişime geçebilirsiniz.

Soltek Kimya Üretim A. Ş. solvent boya sökücü üretimi yapan üretici firmadır. Üretici olmasından dolayı boya sökücü fiyatları oldukça uygundur.
Soltek Kimya solvent boya sökücü ürünlerinin fiyatlarını belirlerken çeşitli faktörleri dikkate alır. Bunlar arasında şunlar yer almaktadır.

  • Üretim maliyetleri: Solvent boya sökücülerin üretimi için kullanılan hammaddeler, enerji maliyetleri, üretim süreci ve diğer operasyonel maliyetler üretim maliyetlerini etkiler. Boya sökücü solvent ürününün fiyatlandırmasında önemli rol oynar.
  • Ambalaj miktarı: Solvent boya sökücüler farklı ambalaj boyutlarında sunulabilir. Ambalaj miktarı genellikle fiyatı etkileyen faktördür. Daha büyük ambalajlar genellikle daha fazla ürün içerdiğinden dolayı fiyatı daha uygun olur.

Soltek Kimya genellikle piyasa şartlarına göre solvent boya sökücü fiyatlarını belirler. Güncel ve doğru fiyat bilgilerini Soltek Kimya ile doğrudan iletişime geçerek alabilirsiniz.