Yol Çizgi Boyası Çıkarıcı Sökücü Kimyasal

Yol çizgi boya çıkarıcı ürünümüz Sol Rem YL yanlış çizilen ya da silinmesi gereken sarı yol çizgilerinin silinmesi için özel olarak üretilmiştir. İş güvenliği amacıyla fabrikaların ya da sanayi kuruluşlarının kapalı veya açık alanlarında yer alan tüm yol çizgilerinin silinmesi için kullanılabilir. Bu termoplastik yol çizgilerinin zeminden arındırılması için güçlü formülasyonla üretilen Sol Rem YL %100 sonuç alabileceğiniz bir üründür. Sol Rem YL aynı zamanda otoparklarda araç park çizgilerinin sökülmesi içinde kullanılır. Sol Rem YL ürünümüz kimyager ve kimya mühendis ekibimizin yoğun AR-GE çalışmaları neticesinde üretilmiştir. Jel forma sahip olan yol çizgi boya sökücü, çıkarıcı, silici ürünümüz solvent bazlıdır. Seyreltilmeden direk çizgisi silinecek zemine uygulanır ve boyanın tamamen zeminden sıyrılmasını sağlar. Böylece ürünü uyguladığınız zemin yeniden boyanabilir temiz bir hale gelir. Güçlü formülasyonu ile sarı çizgilerin silinmesini sağlarken aynı zamanda zeminde herhangi bir iz ya da deformasyona da neden olmaz. Yol çizgilerini silebileceğiniz jel ya da sıvı formdaki tüm ürün seçeneklerimiz hakkında bilgi almak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Rem YL

Kullanım Alanı: Yol çizgi boya çıkarıcı 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgSol Rem YL Yol Çizgi Boya Sökücü Nedir?

Sol Rem YL yol çizgi boya sökücü jel ya da sıvı formda olan, solvent bazlı bir üründür. Yanlış çizilen ya da değiştirilmesi gereken yol çizgilerinin silinmesi ve zeminin yeniden boyanabilir hale gelmesi amacıyla kullanılır. Asfalt yol çizgilerinin silinmesi içinde kullanılan ürünümüzün uygulaması oldukça basittir. Lokal uygulama ile kullanılan bu ürün yol çizgilerindeki tüm boya çeşitleri için kesin sonuç verir.

Yol çizgi boyası çıkarıcı kapalı ve açık alanlarda çeşitli nedenlerle çizilen yol çizgilerinin zeminden temizlenmesi için kullanılır. Farklı zemin türleri üzerine çizilen çizgiler zamanla silinmeye başlar. Yeniden boyanması ya da tamamen temizlenmesi gerekebilir. Böyle durumlarda güçlü formülasyonlarla üretilen yol çizgi boyası çıkarıcı ürünümüz işlevsel özellikleri ile öne çıkar.

Birçok farklı boya türü üzerinde etkili olan boya sökücü kimyasalımız solvent bazlıdır. Sıvı ve jel formunda üretildiği için kolay bir uygulama yapılabilir. Zeminlere zarar vermeden ve herhangi bir iz bırakmadan boyanın zeminden sökülmesini sağlar.

Soltek Kimya olarak yol çizgi boyası sökücü kimyasalını en iyi bileşenlerden oluşan formüllerle üretiriz. Sektörün tüm dinamiklerine hakim kimyagerlerimizden hem yol çizgi boyası sökücü hem de muadil ürünlerimiz hakkında bilgi edinebilir ve siparişlerinizi bizlere iletebilirsiniz.