Poliüretan Köpük Tabancası Temizleyici Solvent

Poliüretan köpük tabancası temizleyici solvent bazlı ürünümüz Solex PU TB, poliüretan köpük tabancalarının temizlenmesi için özel olarak üretilmiş köpük tabancası ve pipet temizleme kimyasalıdır. Poliüretan köpüklerin yapıştırılması, izolasyonu ve dolgusu işlemlerinde kullanılan tabancaların ve pipetlerin temizlenmesi poliüretan kalıntıları ve kirlenmeleri nedeniyle zorlu temizlik işlemidir. Solex PU TB poliüretan köpük tabanca temizleyici, sistem içerisinde ve dışarısında kuruyan köpük kalıntılarını hızlı ve etkili şekilde temizleme işleminde kullanılır. Solex PU TB poliüretan kalıntılarını pipetten, tabancadan ve sistemden temizlemek için özel olarak formüle edilmiş solvent bazlı köpük temizleyicidir. Solvent bazlı ve likit formdadır. Poliüretan köpüklerin kalıntılarını aynı zamanda yağları, tozları ve diğer kirleticileri temizlemek için Soltek Kimya Üretim A. Ş. tarafından üretilmiştir. İstenilen ambalaj miktarlarında satışı yapılmaktadır. Poliüretan köpük tabancaları ve sistem temizleme ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz numunelerimizden faydalanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Solex PU TB

Kullanım Alanı: Poliüretan köpük tabancası temizleyici 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgPoliüretan Tabancası Temizleyici Solex Pu TB Nerelerde Kullanılır?
  • Poliüretan köpük tabancanın adaptörünü, pipetini, sistemini ve valfini temizlemek için kullanılan Solex PU TB aşağıdaki yerlerde kullanılabilir:
  • Poliüretan köpüklerin yapıştırılması, izolasyonu ve dolgusu işlemlerinde kullanılan tabancaların ve valfinin temizlenmesi için poliüretan köpük tabancası temizleyici Solex Pu TB kullanılır.
  • Poliüretan köpüklerin sıkıştırıldığı kutuların ve valflerin temizlenmesi
  • Poliüretan köpüklerin uygulandığı yüzeylerdeki kalıntıların temizlenmesinde güvenle kullanılmaktadır.
  • Poliüretan köpüklerin pipet ve tabanca adaptörleri gibi kürleşmemiş formlarını temizlemek için Soltek Kimya tarafından üretilmiş olan solvent bazlı güçlü temizleyicidir.
  • Sprey valfı sayesinde tabancanın adaptöründen poliüretan köpükleri temizleyebilme özelliği
  • İçeriğinde ve kimyasal bileşeninde ozon tabakasına zararlı itici gazlar içermemesi Solex Pu TB yi diğer köpük temizleyicilerden farklı kılmaktadır.

Boya sökücü ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve istediğiniz miktarda sipariş oluşturmak için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.